reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Tobie to mozna tylko pozazdroscic jesli sypiacie cale noce:-) ale moze tez macie to po prostu w genach hehehe :-) :-) tego sie trzymaj.

Może być, moja mama zawsze powtarza ze my byliśmy tacy bezproblemowi. A znowu teściowa zawsze wspomina ze jej dzieci to płaczliwe, mrankotne i cały dzień na rękach, a i noce to z cała trójka musiała spac przerywanie 🤣 synek podobny do tatusia ale kochany po mamusi 🥰🥰🥰
(Żarcik, przecież wiadomo ze każde dziecko jest kochane i każde jest inne 😉)
 
reklama
Ja mam duzy apetyt i musze sie hamowac niestety. I ostatnio kilka razy nie przestalam jesc w dobrym momencie i po kilkunastu minutach rosnie mi wielka gula w zoladku, tzn takie mam wrazenie, i jest mi zle 🫣
A apropo jeszcze jedzenia jak z miesiac temu kupowalam sobie pomidory koktajlowe na potege i jadlam jak przekaske, tak teraz gdy poczuje zapach jakiegokolwiek pomidora tak wszystko staje mi w gardle 😂 ale jeszcze ani razu nie wymiotowalam, juz 9+3, oby tak zostalo…
Ja mam cały czas etap pomidorków i ogólnie pomidorów - pomidorki malutkie ♥️ parę dni temu u mamy gołąbki w sosie pomidorowym + na wynos ♥️ miałam ochotę na fileta z makreli w sosie pomidorowym ale po tym bolał mnie brzuch :D a dzisiaj zrobiłam zupę pomidorowa z passaty ♥️
 
A ja zawsze kochałam pomidory a teraz nie mogę na nie patrzeć! To co się stało z moimi preferowaniami kulinarnymi to jest dla mnie szok! Wcześniej byłam dużo na diecie niskoweglowodanowej ze względów zdrowotnych a od 6tc jem prawie same węglowodany.. jaja jak berety :D
 
Ja znowu jak uwielbiałam zielone warzywa typu brakół, szpinak, jarmuż to od początku ciąży nawet nie myśle żeby je zjeść 😂 ale nie mam co narzekać obecie 10+3 i zero mdłości, wymiotów, zmęczenia. Jedynie cycki większe ale to dobrze 😂 i często siusiam
 
Męczy się któraś z was z bólami zoladka ? Ja z synem miałam ten problem od połowy ciąży, tutaj zaczęło się już teraz.. takie kłucie jakby ciagle mi coś siedziało. Ogólnie to jem mniej jak przed ciąża, a mam takie bóle zoladka, zaparcia i wzdęcia ze szok. Dobrze ze chociaż mdłości ustępują 😅
Mnie męczą bóle żołądka, czuję, że jest taki ciężki brzuch i też problemy z "2" u mnie niestety. Chociaż niby od kilku dni lepiej trochę.
 
reklama
Też padam wczesnym wieczorem razem z dzieckiem.. a później w nocy przebudzam się, bo przecież jeszcze luteina i później nie mogę zasnąć przez 2h.
Mam dzisiaj wieczorne dreszcze i uczucie zimna. Mam nadzieję, że to znowu hormony, a nie przeziębienie🤦‍♀️
 
Do góry