reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

reklama
Lista mam z terminem na maj 2023 r.

1 maja - @Bibi89,@Kasia1994 @KarolinaDD
2 maja - @Zielona2426
3 maja - @sylaalys; @VikiO
4 maja- @Agula_
5 maja - @Oleś; @martini31 @magdalena. @Evelina@
7 maja - @Bakalia.,@Aleksandra91
8 maja- @Ellie2021
11 maja - @Migotka28
14 maja- @ForgetMeeNot
25 maja- @akinommal
26 maja- @Paxa
27 maja- @Nika1006









Witam przyszłe mamusie z terminem porodu na maj 2023 r.

Czekam na Was kobietki 😉😀😃
Witam ! 🥰🥰
U nas termin na 14 maja 🥰🥰
 
Witaj, gratulacje 🙂
Na tym forum jesteśmy raczej rzadko tylko wtedy, gdy któraś z nas szuka odpowiedzi. Jeśli zależy ci na stałym kontakcie z majowymi mamami to napisz do którejś mamy z listy, która podałaś w swoim poście, do Eveliny lub forgetmenot- pamiętam że one były na grupie prywatnej. Może dostaniesz od nich zaproszenie do tej prywatnej grupy. A jeśli nie to zapraszamy do nas 😉
 
Cześć dziewczyny :) u nas termin na 21 maja, dołączam bo do grudnia robiliśmy sobie z mężem spokój od planowania, a pełną parą ruszamy właśnie od Nowego Roku; podejrzewam że skoro też macie terminy na maj, to podobne rzeczy mogą w głowach siedzieć.

A jak tu już jestem to zapytam czy podejmowałyście już decyzję co do sposobu porodu i szpitala/domu? Bo zaczęłam o tym myśleć i na razie ponad to że będę chciała być w szpitalu a nie w domu (jako weteranka szpitalna miejsce to, szycie, znieczulenia i kroplówki mnie ani trochę nie przerażają) - nie umiem powiedzieć nic. Czy CC, czy znieczulenie, czy w wodzie. Czy dla Was te wybory były/są oczywiste?
 
Wysoki poziom ketonów w moczu, któras ma ? Jestem przed wizytą kilka dni i umieram z nerwów 😭😭 wynik 50... Pozostałe parametry wszystko ok, krew też. Dodam, że aktualnie 22 TC.
 
reklama
Do góry