reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Lista mam z terminem na maj 2023 r.

1 maja - @Bibi89,@Kasia1994 @KarolinaDD
2 maja - @Zielona2426
3 maja - @sylaalys; @VikiO
4 maja- @Agula_
5 maja - @Oleś; @martini31 @magdalena. @Evelina@
7 maja - @Bakalia.,@Aleksandra91
8 maja- @Ellie2021
11 maja - @Migotka28
14 maja- @ForgetMeeNot
25 maja- @akinommal
26 maja- @Paxa
27 maja- @Nika1006









Witam przyszłe mamusie z terminem porodu na maj 2023 r.

Czekam na Was kobietki 😉😀😃
Cześć Wszystkim Mamusiom 😊, nowicjuszka, mój termin to 01.05
 
reklama
Ja mam łożysko na przedniej ścianiez ruchy czuję normalnie. Raz mocno, raz mniej mocno, zależy jak się mały ustawi. W ciągu dnia w sumie cały czas. Czasami ma fazy większej aktywności i spokojnie wleci i 10 ruchów w 5min (chociaż na tym etapie jeszcze nie muszę ich liczyć), a ma takie pory, że rąbnie raz na pół godziny, bo się przeciąga przez sen.
 
Generalnie już od dobrych dwóch tygodni mały ma swoje pory, w których mogę się spodziewać większej aktywności. Czasem się zdarza, że je prześpi, ale generalnie widzę, że ma taki swój rytm. Zawsze się mocno rusza rano, bo ja jak wstanę to biorę euthyrox i idę poleżeć. I potem rusza się jeszcze mocniej wieczorem, albo tuż przed moim spaniem.
 
Ok rozumiem czyli moga byc jeszcze rozne raz slabsze raz mocniejsze
całą ciążę możesz mieć raz mocniejsze, raz słabsze. To nawet zależy od tego czy obrywasz nogą czy ręką 🤷‍♀️ albo w ktorym kierunku dziecko uderzy. Potem będą słabsze, bo mniej miejsca w macicy. Dopóki je czujesz codziennie to jest ok. I tak chyba dopiero od 28 tygodnia wchodzi liczenie.
 
To prawda ze roznie jest raz odczuwam intensywniej raz takie delikatne pukanie w dole w okolicach pecherza innym razem z prawej stronymu gory. Zapewne zalezy jak sie wierci
 
reklama
Jeżeli mogę coś polecić to Szkołę rodzenia pani Joanny Mróz na yt. Mi najbardziej przydały się te porady dotyczące pięlęgnacji niemowlaka. Pamiętam, jak przed pierwszą kąpielom jeszcze na szybko sobie oglądałam co i jak:). Ale te nagrania o porodzie i ciąży też bardzo przydatne, takie praktyczne i bez lania wody.
 
Do góry