reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

Hej dziewczyny jak Wasze dolegliwości na początku III trymestru? 😄
U mnie doszedł ból pośladka promieniujący,to chyba nerw kulszowy 😐 macie coś takiego?
 
reklama
Mi od dwóch dni wrócily mdłości🤢... Męczyły całe dnie do 18tc. A teraz znowu i doszła zgaga. Eh 🥴 dodatkowo zaparcia i problemy z jelitami. Także wesoło :( oby to było chwilowe bo mam dość 🙄
 
Mi od dwóch dni wrócily mdłości🤢... Męczyły całe dnie do 18tc. A teraz znowu i doszła zgaga. Eh 🥴 dodatkowo zaparcia i problemy z jelitami. Także wesoło :( oby to było chwilowe bo mam dość 🙄

Współczuję. Umęczysz się. Ja też teraz mam pecha. 29 TC i ciągle prawie wymioty i brak apetytu. Czasami przerwa na tydzień lub dwa, więc zauważam, że to chyba wina stresu. Teraz też dopiero dwa dni trochę nadrabiam.
 
Współczuję. Umęczysz się. Ja też teraz mam pecha. 29 TC i ciągle prawie wymioty i brak apetytu. Czasami przerwa na tydzień lub dwa, więc zauważam, że to chyba wina stresu. Teraz też dopiero dwa dni trochę nadrabiam.
Miałaś tak w każdej ciąży czy pierwszy raz takie nasilone mdłości?
 
Współczuję. Umęczysz się. Ja też teraz mam pecha. 29 TC i ciągle prawie wymioty i brak apetytu. Czasami przerwa na tydzień lub dwa, więc zauważam, że to chyba wina stresu. Teraz też dopiero dwa dni trochę nadrabiam.
Współczuję,już nie wyobrażam sobie wymiotować 😳 straszne...
Dziewczyny czy wasze dzieci też urządzają sobie imprezy na samym dole brzucha? Mała kopała wysoko to czuję się wtedy z tym wspaniale,a dziś czuję uderzenia delikatniejsze i na dole i oczywiście już tworzę sobie filmy 😐
 
Współczuję,już nie wyobrażam sobie wymiotować 😳 straszne...
Dziewczyny czy wasze dzieci też urządzają sobie imprezy na samym dole brzucha? Mała kopała wysoko to czuję się wtedy z tym wspaniale,a dziś czuję uderzenia delikatniejsze i na dole i oczywiście już tworzę sobie filmy 😐
Tak, dzisiaj synek mi skopał podbrzusze tak że miałam mu ochotę oddać 😂😂😂
 
reklama
Do góry