reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

reklama
Ja nie znoszę jogi i pilatesow, dla mnie są monotonne i takie bleee:D nieźle się wynudze w tej ciazy:D Ale wyczaiłam fitness od 4 mies u mnie w mieście.
Poki co rower mam dozwolony, więc dzis chyba wpadnie przejażdżka, w czwartek zapytam lekarkę o Lewandowska może, bo widzialam że ma jakieś zestawy ćwiczeń w ciazy 🤘
 
Ja próbowałam 3 razy wyjść wieczorem na siłownie, ale ze moje wyjście wyprzedzało spotkanie twarzą w twarz z toaleta, to zrezygnowałam. Raz w 5 tyg bylam na rowerze, ale obecnie to musiałabym chyba jechać z miską 😂. Wiec obecnie moja jedyna aktywnością jest wstawanie z kanapy :)
 
Hej :) chciałam się z wami przywitać. Z om wychodzi że jestem 9+5 i termin na 3.05.2024 :) to moja druga ciąża jednak w pierwszej było mniej strachu i obaw.
Jestem świeżo po wizycie, na której oprócz na tą chwilę prawidłowo rozwijającego się zarodka ujrzałam też ok 2cm krwiaka. Martwię się bo jedno poronienie już za mną. Czy któraś z was była w takiej sytuacji i mimo wszystko ciąża skończyła się szczęśliwie?
 
Hej
Mamy ❤️. Niby 6 tydzień wd USG.
Dużo dziś papierkologi.

Dowiedziałam się, że jestem za młoda na darmowe prenatalne ;) tia a potem wyszło, że salve ma program nfz dla ciężarnych i w pewnych przypadkach mogą zrobić prenatalne jakieś "szczegółowe" - możliwe, że się zakwalfikujemy i będzie na nfz ;)


Przed ciążą jeździłam do pracy rowerem, czasem chodziłam biegać, ale teraz jestem takim klopsem, że wszędzie samochodem, zero ruchu. Wczoraj stanęłam przed lustrem i analizowalismy z mężem, czy to ciąża ludzka, czy spożywcza 😂 trochę jestem w szoku, że może już ten dzidziutek się pokazywać, ale no tak to wygląda 😳

ja zostałam z dwoma parami spodni... w inne się nie dopne...
dr mówi nie możliwe nie przytyłam
chłop mówi że gruba

i komu wierzyć? ;)
 
Hej
Mamy ❤️. Niby 6 tydzień wd USG.
Dużo dziś papierkologi.

Dowiedziałam się, że jestem za młoda na darmowe prenatalne ;) tia a potem wyszło, że salve ma program nfz dla ciężarnych i w pewnych przypadkach mogą zrobić prenatalne jakieś "szczegółowe" - możliwe, że się zakwalfikujemy i będzie na nfz ;)




ja zostałam z dwoma parami spodni... w inne się nie dopne...
dr mówi nie możliwe nie przytyłam
chłop mówi że gruba

i komu wierzyć? ;)
Gratulację za udaną wizytę :)
 
Hej
Mamy ❤️. Niby 6 tydzień wd USG.
Dużo dziś papierkologi.

Dowiedziałam się, że jestem za młoda na darmowe prenatalne ;) tia a potem wyszło, że salve ma program nfz dla ciężarnych i w pewnych przypadkach mogą zrobić prenatalne jakieś "szczegółowe" - możliwe, że się zakwalfikujemy i będzie na nfz ;)




ja zostałam z dwoma parami spodni... w inne się nie dopne...
dr mówi nie możliwe nie przytyłam
chłop mówi że gruba

i komu wierzyć? ;)
w razie co ja priv robię i to koszt ok 400 zł wiec nie ma dramatu przy tych wszystkich innych kosztach :) (USG I trymestru + pappa)
 
reklama
Do góry