reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

reklama
Hej, nieśmiało się witam 😊 chociaż "podglądam" wątek od kilku tygodni (niestety nie wszystko przeczytane, ale cześć tak). Obecnie z OM 7+4, z CRL 6+6 i dzisiaj bijące serduszko <3 data porodu wg CRL 28.05.2024r.

U mnie "na pokładzie" 3 zdrowe dzieciaki (🧒8, 6👧 i 2,5 roku 👧) i córeczka w niebie, Helenka urodzona w 16 t.c. 16.09.22 (ciąża była bez "przygód" w przeciwieństwie do wcześniejszych, wszystko w 50 centylu, badania prenatalne idealnie i na wizycie kontrolnej przestało bić serduszko... przyczyna niestwierdzona żadna uchwytna, prawdopodobnie wada serca lub wirus, chociaż żadne przeciwciała nie wyszły...)

Obecna ciąża po kilku miesiącach starań i na Sioforze + Duphastonie przez słabe wyniki hormonalne. Dwie kreski w rocznicę odejścia Helenki, taki prezent ❤️ Tydzień temu jeszcze serduszko Maleństwa nie biło, więc od razu czarne myśli... Dzisiaj kontrola, serduszko widziałam, tętno 134, jest ok, ale wielkościowo zarodek malutki, lekarz twierdzi, że ma czas, że wszystko wygląda dobrze, ale przez to zeszłoroczne trudne doświadczenie jakoś ciężko mi się cieszyć tą ciążą... Czytałam, że część z Was ma podobnie po stracie... Przytulam mocno wszystkie Mamuśki ❤️ życzę nudnych ciąż ze szczęśliwym rozwiązaniem w okolicach terminu 😊
Super że sie masz taka druzynę maluchów ❤️ a w ciazy po poronieniu tak jest. Ja teraz to pisze bo juz nie moge zasnac bo znowu stres mnie wybudzil i sie martwie.
Tez Ci życzę udanej i nudnej ciazy 😘
 
Wczoraj wizyta na NFZ. Nic się nie zmieniło, ale nastawiałam się, że będzie gorzej. Ciąża starsza o tydzień- wczoraj równe 9tyg. 2.16cm i tętno 175. Na zapis, że choruje na migrenę, lekarz stwierdził, że to słabo bo Nurofen jest zakazany w ciąży... Nie wymagam wiedzy neurologa, ale chyba powinni wiedzieć podstawy.... Dostałam plik skierowań na badania i o to mi głównie chodziło. Na NFZ prenatalne robi jedna przychodnia 😳 i muszę się zapisać na drugi koniec dużego miasta.... Dziś idę do mojego prywatnie i mam nadzieję, że po badaniu nadal utrzymam status "jest dobrze". Poproszę moderatora o zmianę terminu na 14.05 :)
 
Wczoraj wizyta na NFZ. Nic się nie zmieniło, ale nastawiałam się, że będzie gorzej. Ciąża starsza o tydzień- wczoraj równe 9tyg. 2.16cm i tętno 175. Na zapis, że choruje na migrenę, lekarz stwierdził, że to słabo bo Nurofen jest zakazany w ciąży... Nie wymagam wiedzy neurologa, ale chyba powinni wiedzieć podstawy.... Dostałam plik skierowań na badania i o to mi głównie chodziło. Na NFZ prenatalne robi jedna przychodnia 😳 i muszę się zapisać na drugi koniec dużego miasta.... Dziś idę do mojego prywatnie i mam nadzieję, że po badaniu nadal utrzymam status "jest dobrze". Poproszę moderatora o zmianę terminu na 14.05 :)
Trzymam kciuki żeby było dobrze. Ja też mam wizytę 14.05 :) ... i stresik jest
 
reklama
Do góry