reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

Wlasnie wracam z usg i wszystko pieknie u malucha 🥰 stópka ma 1cm 🥹 jutro stuknie 12tydz.
Martwie się przed kazdym usg bo jestem po dwoch poronieniach i ten moj brak objawow w ciazy nie pomaga- ciagle mysle ze to po temacie juz😒
Ale widac to tylko moja panika. Pozdrawiam inne panikary 😜
Btw. nie mam dalej dostepu do prywatnego watku
 
reklama
Wlasnie wracam z usg i wszystko pieknie u malucha 🥰 stópka ma 1cm 🥹 jutro stuknie 12tydz.
Martwie się przed kazdym usg bo jestem po dwoch poronieniach i ten moj brak objawow w ciazy nie pomaga- ciagle mysle ze to po temacie juz😒
Ale widac to tylko moja panika. Pozdrawiam inne panikary 😜
Btw. nie mam dalej dostepu do prywatnego watku
Świetnie, cieszę się z Tobą z małej stópki 🥰12t to chyba możesz oddychać spokojniej ☺️
Mam pytanie mamusie jak wasze objawy? Ja w 10t, mam wrażenie,że mdłości trochę zelżały, co oczywiście cieszy i martwi zarazem...
 
Pytanie o suplementację. Przyjmuję Pregna Start, ale jestem już w 8 tygodniu ciąży i właśnie się zorientowałam, że Pregna Start jest dla kobiet starających się a Pregna Plus dla ciężarnych :/ Od jutra kupię Pregnę Plus ale trochę się tym zmartwiłam. Porównując składy widzę, że Pregna Plus ma kwasy DHA, których nie ma w Start :/
 
Pytanie o suplementację. Przyjmuję Pregna Start, ale jestem już w 8 tygodniu ciąży i właśnie się zorientowałam, że Pregna Start jest dla kobiet starających się a Pregna Plus dla ciężarnych :/ Od jutra kupię Pregnę Plus ale trochę się tym zmartwiłam. Porównując składy widzę, że Pregna Plus ma kwasy DHA, których nie ma w Start :/
Ja cała ciąże i okres kp brałam start + dha :)
 
Świetnie, cieszę się z Tobą z małej stópki 🥰12t to chyba możesz oddychać spokojniej ☺️
Mam pytanie mamusie jak wasze objawy? Ja w 10t, mam wrażenie,że mdłości trochę zelżały, co oczywiście cieszy i martwi zarazem...
Ja mam podobnie tzn.11tydzień i mdłości mniejsze, podobnie stresuje się czy to już ten etap kiedy mijają czy dzieje się coś złego. W poprzedniej ciąży mijało mi jakoś około 14tyg.
 
Wlasnie wracam z usg i wszystko pieknie u malucha 🥰 stópka ma 1cm 🥹 jutro stuknie 12tydz.
Martwie się przed kazdym usg bo jestem po dwoch poronieniach i ten moj brak objawow w ciazy nie pomaga- ciagle mysle ze to po temacie juz😒
Ale widac to tylko moja panika. Pozdrawiam inne panikary 😜
Btw. nie mam dalej dostepu do prywatnego watku

Gratuluję. Nie martw się. Najważniejsze, że z dzieckiem wszystko ok. Objawy nie mają nic wspólnego z prawidłowym przebiegiem ciąży.
Ja też nie mam dostępu do grupy, bo nie mam uprawnień.
 
Pytanie o suplementację. Przyjmuję Pregna Start, ale jestem już w 8 tygodniu ciąży i właśnie się zorientowałam, że Pregna Start jest dla kobiet starających się a Pregna Plus dla ciężarnych :/ Od jutra kupię Pregnę Plus ale trochę się tym zmartwiłam. Porównując składy widzę, że Pregna Plus ma kwasy DHA, których nie ma w Start :/
Ja od początku ciąży biorę Pregne Start, moja ginekolożka mówiła że ma lepszy skład na początek:) od 12tc kazała zmienić Pregne Start na Pregne Plus i dołożyć Pregne DHA :)
 
Hej, witajcie dziewczyny ja mam na imię Anna i właśnie jestem przed pierwszym USG 23.10, t.p. mam na 28.05 wg o.m, ale zobaczymy co tam na tym USG wyjdzie, bo doktor mówi,że macica duża jest jak na ten tydzień....No ale to też nie jest moją pierwsza ciąża więc stąd możliwa ta rozbieżność.
Witaj i daj znać jak po badaniu 🤞
 
reklama
Do góry