reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

Macie jakieś ulubione umiona dla chłopców? Chciałabym dziewczynkę, ale tak jakoś czuję, że to będzie chłopak. Wymieńcie po 3 najładniejsze waszym zdaniem.
 
reklama
Dzień dobry! Jestem tu nowa :)
Jestem w 12tygodniu, za parę dni mam pierwsze usg genetyczne. Termin wyznaczony na 3.05.
To mój pierwszy dzidziuś, choć ciąża już druga.
Pierwszą poroniłam w 2020r ok 8tyg. - puste 🥚.

Bardzo mi miło Was poznać!

Z wcześniej wymienianych objawów to ja już też mdłości mam za sobą i gaszenie ich jakimkolwiek jedzeniem. Miałam też napompowany brzuch, ale gdzieś od tygodnia jakby jest lepiej. Znacząco pomogły mi ćwiczenia, które znalazłam na yt ("how to fart better" - dosłownie!) oraz spacery.
Trochę mnie też martwi to wygaszenie objawów...
Ostatni raz dzidziusia widziałam tydzień temu, miał 4,5cm i poruszał się, więc staram się być dobrej myśli, choć nie jest łatwo.
cześć, widzę, że wychodzi nam taki sam termin. Moje objawy też powoli ustępują ale wydaje mi się że to normalne na tym etapie :)
Kiedy masz usg genetyczne? Ja wybieram się w środę :)
 
Ostatnia edycja:
Macie jakieś ulubione umiona dla chłopców? Chciałabym dziewczynkę, ale tak jakoś czuję, że to będzie chłopak. Wymieńcie po 3 najładniejsze waszym zdaniem.
Ja mam w domu Natalię, Bartosza i Martynę, teraz Leon i Aleksander mi się dla chłopca podoba, ale do maja jeszcze to 100x może ewoluować...🤣
 
reklama
Myślę nad założeniem pessaru po prenatalnych. Jak tam jest? Dowolny ginekolog może go założyć czy trzeba szukać, kto w tym specjalizuje się?
 
Do góry