reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

reklama
Nie wszyscy lekarze dowierzają pomiarom domowym. Byłam kiedyś u jednej gin też podczas ciąży - krzyczała, że muszę brać pigułki na ciśnienie każdy dzień, nie ważne jakie mam cyferki w domu. Ważne, że u niej zawsze pokazuje więcej. Tym razem wybrałam inną gin z przychodni

Pewnie tak. Ale ja mówię o swoim lekarzu. Kazal mi zapisywać. I sprawdza to
 
Ja dziś po USG... Muszę je powtórzyć nie ma tętna jeszcze, niby pecheryk jak 6tydz.... za tydzień idę badanie zrobić jeszcze raz, nerwowy tydzień mnie czeka🫣
 
Rety, dziewczyny, nie mogę spać. Co bierzecie na sen? Jak ja tak będę kiepsko sypiała do porodu, to tragedia. Ja zacznę odliczać godziny ciąży, a nie dni czy tygodnie.
Magnez pomaga. Serio 😁 gin mi poradzila na skurcze macicy aby zniwelować, i to potrijna dawke. Doczytalam ze pomaga tez na sen i faktycznie dziala.
Aczkolwiek jak mocno wejdzie stres tak jak teraz no jutro prenatalne, to nic nie pomoze… po prostu w koncu padne 😅
Moja siostra poleca mi audiobooki, zeby przy nich usypiac.
 

Ja też nadal nie mam uprawnień i nie mogę wejść.
Ja też łykam magnez, nie męczą mnie przy okazji skurcze i drętwienie dłoni i nóg. Podobno też uspokaja i poprawia nastrój. Na czas ciąży jak znalazł.
Ja biorę Laktomag z B6, bo jest w formie leku, nie suplementu.
Nie wiem czy zgłaszałaś Brownie1992 chęć dołączenia, bo chyba na ostatniej liście Cie nie ma.
 
reklama
Ja też nadal nie mam uprawnień i nie mogę wejść.
Ja też łykam magnez, nie męczą mnie przy okazji skurcze i drętwienie dłoni i nóg. Podobno też uspokaja i poprawia nastrój. Na czas ciąży jak znalazł.
Ja biorę Laktomag z B6, bo jest w formie leku, nie suplementu.
No to zrobimy jeszcze jedna listę dziewczyn 😊
 
Do góry