reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

reklama
Cześć dziewczyny,
jestem w 15tc, w ogóle się nie czuję jakbym była w ciąży. Brak mdłości, piersi już wcale nie bolą, brak zgagi, jem wszystko normalnie jak przed ciążą, brak jakiś specyficznych zachcianek, jakoś specjalnie nie widać brzuszka, chociaż jestem osobą, która waży 76kg i ma lekkie sadelko 🤫🤭 nie mam śluzu, dopiero podczas podcierania lekki żółty śluz.
Wizyta dopiero za 2tyg. Trochę się martwię..
A jak wy się czujecie? Dajcie proszę znać 😊
 
Ja mam ukończony 13tc i bywa różnie. Męczą mnie jeszcze czasem mdłości, zdarzają się również wymioty. Niewiele przybieram na wadze (ważę 60 kg). Do pracy nadal chodzę.
Wizyt mam mnóstwo, bo mg mojego lekarza z wyników krwi - mam TSH ciut za niskie (wiec skierował mnie do endokrynologa), Toxo IgG wysokie, ale IgM niskie (dostałam skierowanie do poradni specjalistycznej).
Za mną już badania prenatalne, test PAAPA, teoretycznie znam już płeć (zobaczymy za jakiś czas, czy lekarz się nie mylił). A termin porodu przesunął mi się z 29.05 na 21.05 (wg USG).
Coś cicho ostatnio w tym wątku ...
Na prywatny nie zaglądam, bo nie mam dostępu. Pozdrawiam wszystkie majowe mamy, które tu zaglądają i czasem coś napiszą 🙂
 
Hej mamy 😁 nie jestem majową mamą tylko kwietniową ale tam wątek obumarł a tutaj widzę wciąż nowe wpisy wiec dołączam. Jestem prawie w 18 tygodniu ale jak zaczął się 16 tydzień czułam się już dużo lepiej i poprzednie objawy ustąpiły, wręcz czuje się dużo lepiej! Myślę, że nie masz czym się martwić Sandra1998 bo to jest możliwe ze czujesz się lepiej. Brzuszka u mnie też prawie nie widać i to samo mówi mój lekarz ale spokojnie może być tak, że w 5 miesiącu wystrzeli, mojej siostrze rósł tak porządnie dopiero w 6 miesiącu. Poza tym bobas rośnie prawidłowo a ja nie przytyłam ani kilograma
 
Hej mamy 😁 nie jestem majową mamą tylko kwietniową ale tam wątek obumarł a tutaj widzę wciąż nowe wpisy wiec dołączam. Jestem prawie w 18 tygodniu ale jak zaczął się 16 tydzień czułam się już dużo lepiej i poprzednie objawy ustąpiły, wręcz czuje się dużo lepiej! Myślę, że nie masz czym się martwić Sandra1998 bo to jest możliwe ze czujesz się lepiej. Brzuszka u mnie też prawie nie widać i to samo mówi mój lekarz ale spokojnie może być tak, że w 5 miesiącu wystrzeli, mojej siostrze rósł tak porządnie dopiero w 6 miesiącu. Poza tym bobas rośnie prawidłowo a ja nie przytyłam ani kilograma
Przepraszam, że się wtrącam w Wasz wątek. Kwietniowy nie obumarł, po prostu większość pisze na prywatnym, ale jeśli ktoś się odezwie na publicznym to odpowiadamy.
 
Cześć dziewczyny,
jestem w 15tc, w ogóle się nie czuję jakbym była w ciąży. Brak mdłości, piersi już wcale nie bolą, brak zgagi, jem wszystko normalnie jak przed ciążą, brak jakiś specyficznych zachcianek, jakoś specjalnie nie widać brzuszka, chociaż jestem osobą, która waży 76kg i ma lekkie sadelko 🤫🤭 nie mam śluzu, dopiero podczas podcierania lekki żółty śluz.
Wizyta dopiero za 2tyg. Trochę się martwię..
A jak wy się czujecie? Dajcie proszę znać 😊
Zazdroszczę braku objawów ciążowych, bo ja jeszcze cierpię, mdłości i żołądek z kamienia, przy musowym jedzeniu co chwilę 😬
Noi brzuszek już nieco widać,taki śmieszny wzdęciowy 😋
 
Ja mam ukończony 13tc i bywa różnie. Męczą mnie jeszcze czasem mdłości, zdarzają się również wymioty. Niewiele przybieram na wadze (ważę 60 kg). Do pracy nadal chodzę.
Wizyt mam mnóstwo, bo mg mojego lekarza z wyników krwi - mam TSH ciut za niskie (wiec skierował mnie do endokrynologa), Toxo IgG wysokie, ale IgM niskie (dostałam skierowanie do poradni specjalistycznej).
Za mną już badania prenatalne, test PAAPA, teoretycznie znam już płeć (zobaczymy za jakiś czas, czy lekarz się nie mylił). A termin porodu przesunął mi się z 29.05 na 21.05 (wg USG).
Coś cicho ostatnio w tym wątku ...
Na prywatny nie zaglądam, bo nie mam dostępu. Pozdrawiam wszystkie majowe mamy, które tu zaglądają i czasem coś napiszą 🙂
u mnie po prenatalnych termin został taki sam czyli 30.05 😅😅
 
Dziewczyny,
mam pytanie. Jestem w 15tyg ciąży, pobolewa mnie z lewej strony podbrzusze? Czy któraś z was ma/miała podobnie?
Hej ogólnie często coś tam odczuwam w brzuchu, jakieś małe bóle, zwłaszcza jak mam aktywny dzień. Wtedy biorę nospę, odpoczywam i przechodzi... Może też dużo robiłaś tego dnia?
 
reklama
Do góry