reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

reklama
Hejo ;) u mnie termin porodu wg. Okresu na 30.05 ale wczoraj na USG wyszło 21.05 bo młody szybko rośnie ... Miał tak ktoś ? Jak myślicie ,który termin będzie teraz brany pod uwagę ? Gin. Powiedział że pogadamy o tym za tydzień po połówkowych ;)

Myślę, że ostateczny termin wybierze sobie sam, więc nie jest to aż tak istotne. Zwłaszcza że dzieci rosną w różnym tempie i zawsze jest jeszcze błąd pomiaru, nigdy nie jest tak super idealnie wymierzone co do grama. Zwłaszcza że na razie dziecko jest jeszcze malutkie.
 
Dziewczyny, może któraś z Was miała podobną sytuację i mnie trochę uspokoi. Wczoraj miałam krzywa cukrową i zastanawiają mnie wyniki. Na czczo glukoza wynosiła 70mg, po godzinie 88mg, a po dwóch 107 mg. Wyniki są niby w normie, jednakże zastanawia mnie czemu po godzinie mam wynik niższy niż po dwóch. W poniedziałek mam wizytę u ginekologa, więc uzyskam odpowiedź....
 
Dziewczyny, może któraś z Was miała podobną sytuację i mnie trochę uspokoi. Wczoraj miałam krzywa cukrową i zastanawiają mnie wyniki. Na czczo glukoza wynosiła 70mg, po godzinie 88mg, a po dwóch 107 mg. Wyniki są niby w normie, jednakże zastanawia mnie czemu po godzinie mam wynik niższy niż po dwóch. W poniedziałek mam wizytę u ginekologa, więc uzyskam odpowiedź....

Masz dość niskie cukry, być może z tendencja do hipoglikemii, ale nie sądzę by to wpłynęło na ciąże. Cierpliwie poczekaj na wizytę u lekarza i zwróć uwagę, czy nie masz objawów mogacych świadczyć o hipoglikemii. Wiele takich wyników nie świadczy zupełnie o niczym.
 
Dziewczyny, może któraś z Was miała podobną sytuację i mnie trochę uspokoi. Wczoraj miałam krzywa cukrową i zastanawiają mnie wyniki. Na czczo glukoza wynosiła 70mg, po godzinie 88mg, a po dwóch 107 mg. Wyniki są niby w normie, jednakże zastanawia mnie czemu po godzinie mam wynik niższy niż po dwóch. W poniedziałek mam wizytę u ginekologa, więc uzyskam odpowiedź....
Mam podobne wyniki 71, po godzinie 96, po dwóch 100. Nie sądzę żeby coś było nie tak, wyniki dobre, w normie. Daj znać co tam lekarz powie w poniedziałek, ja mam wizytę w środę
 
Witam w nowym roku :)
To będzie nasz czas ❤️
Ostatnio byłam na połówkowych i jak myślicie? Chłopak czy dziewczynka ?
IMG-20240116-WA0001.jpeg
 
reklama
Hej, witam i przyznaje się do znalezienia forum i tego wątku dopiero niedawno przy okazji szukania informacji o wyprawce. U mnie 23 tc a termin porodu przewidziany na 24.05. Ciąża raczej nieplanowana, ale bardzo się cieszymy i według połówkowych będzie dziewczynka (tak jak sobie mąż zażyczył😉) a dodatkowo mam problemy z żelazem i jego wchłanianiem się plus xonvea na mdłości (wciąż😒).
 
Do góry