reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe szczęsliwe testowanie:-)

reklama
Hej.. ja również dołączam się do testowania w maju :) dziś u mnie 26 dc.

to nasz pierwszy cykl starań po poronieniu i wykrytym zaśniadzie pół roku temu, także podchodzimy do tego jeszcze bardzo niepewnie :)

trzymam za Was kciuki :*
 
Boże kochany dziewczyny ... zrobiłam rano test bo czułam że się coś dzieje .. od 4 dni kłuje mnie podbrzusze .. tak że czasami muszę lecieć do toalety .. czasami zaboli jak na @ i przechodzi , mam tkliwe ale same brodawki i co mnie najbardziej zdziwiło nie mam ani jednego pryszcza a przed @ miałam ich pełno .. Wczoraj zrobiłam test ale po południu i coś widziałam , myślałam ze to moje urojenia .. ale dzisiaj rano już miałam przygotowany w łazience ... i tak oto wyszła piękna kreseczka której nie muszę szukać ! Ale szczęśliwa ale i przerażona bo w styczniu już przeszłam ciąże biochemiczną :( też pojawiła się kreseczka 4 dni przed miesiączką w moje urodziny i tez czułam że coś się swieci ale ogólnie czułam się źle , byłam słaba i czułam że coś jest nie tak . Ale dzisiaj czuje się super i czuje ze będzie dobrze !
 

Załączniki

  • 67BAE7D5-DD08-494E-8194-A0644CB01490.jpeg
    67BAE7D5-DD08-494E-8194-A0644CB01490.jpeg
    870,8 KB · Wyświetleń: 145
Boże kochany dziewczyny ... zrobiłam rano test bo czułam że się coś dzieje .. od 4 dni kłuje mnie podbrzusze .. tak że czasami muszę lecieć do toalety .. czasami zaboli jak na @ i przechodzi , mam tkliwe ale same brodawki i co mnie najbardziej zdziwiło nie mam ani jednego pryszcza a przed @ miałam ich pełno .. Wczoraj zrobiłam test ale po południu i coś widziałam , myślałam ze to moje urojenia .. ale dzisiaj rano już miałam przygotowany w łazience ... i tak oto wyszła piękna kreseczka której nie muszę szukać ! Ale szczęśliwa ale i przerażona bo w styczniu już przeszłam ciąże biochemiczną :( też pojawiła się kreseczka 4 dni przed miesiączką w moje urodziny i tez czułam że coś się swieci ale ogólnie czułam się źle , byłam słaba i czułam że coś jest nie tak . Ale dzisiaj czuje się super i czuje ze będzie dobrze !
Gratki!
 
Boże kochany dziewczyny ... zrobiłam rano test bo czułam że się coś dzieje .. od 4 dni kłuje mnie podbrzusze .. tak że czasami muszę lecieć do toalety .. czasami zaboli jak na @ i przechodzi , mam tkliwe ale same brodawki i co mnie najbardziej zdziwiło nie mam ani jednego pryszcza a przed @ miałam ich pełno .. Wczoraj zrobiłam test ale po południu i coś widziałam , myślałam ze to moje urojenia .. ale dzisiaj rano już miałam przygotowany w łazience ... i tak oto wyszła piękna kreseczka której nie muszę szukać ! Ale szczęśliwa ale i przerażona bo w styczniu już przeszłam ciąże biochemiczną :( też pojawiła się kreseczka 4 dni przed miesiączką w moje urodziny i tez czułam że coś się swieci ale ogólnie czułam się źle , byłam słaba i czułam że coś jest nie tak . Ale dzisiaj czuje się super i czuje ze będzie dobrze !
Gratulacje :)
 
Ja tylko chciałam potwierdzić ze u nas nici z maja - 14dpo test negatywny, czekam na @ :) pewnie będzie na dniach. Powodzenia wszystkim :)
 
reklama
Hej dziewczyny u mnie dziś 10dpo okres za 6dni prócz bólu piersi i lekkich mdłości nic.. Jakoś nie czuje żeby działo się coś innego ale nie poddaje się i testu przed @ nie chce robić 😄
 
Do góry