reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

witam dziewczyny. na samym poczatku gratuluje brzuszkow i zycze szybkiego i bezbolesnego pordu :) nie ma sie czego bac. sama rodzilam w kwietniu i powiem wam ze spodziewalam sie czegos gorszego :)

a teraz konkrety. mam kilka rzeczy na sprzedaz. moze ktoras z was jest zainteresowana. jestem z okolic wielunia woj lodzkie ale do lodzi moge porzucic albo moze do wrocka. napiszcie jak cos i dam wam znac czy bede u was w okolicy bo nigdy nic nie wiadomo.


tak wiec mam na sprzedaz:


*Gondola Dreami Quinny Buzz / Speedi czerwona

W komplecie folia i moskitiera.


stan bardzo dobry

cena 300zl

Załącznik 301566
Załącznik 301567
Załącznik 301568Załącznik 301568



* Mata edukacyjna Fisher Price, przeznaczona dla niemowląt od urodzenia.

Mata wykonana jest z bardzo dobrego materiału, posiada plastikowaną podkładkę na którą nakłada się mięki materiał co powoduje że dziecko nie leży bezpośrednio np. na podłodze.

Słoneczko obraca się i wygrywa różne melodie.
W środku słoneczka świeci się lampka i pływają rybki.

Posiada dwa ustawienia dla niemowląt i trochę starszych dzieci.

Regulacja głośności.
Zasilanie-3 baterie R-14.


cena 50zl

Załącznik 301575Załącznik 301575



* nosidelko TOMY + pudelko

uzywane ale w dobrym stanie

cena 60zl

Załącznik 301585
Załącznik 301586
Załącznik 301587





* Huśtawka Rainforest isher Price

uzywana ale stan bardzo dobry.

Wiek: od dnia narodzin do 9 kg.

Zasilanie: baterie



Funkcje huśtawki:



1. 12 uspokajajacych melidii i dźwięków,

2. 6 prędkości bujania,

3. 2 kierunki bujania (przód-tył i na boki),

4. miękki zagłówek,

5. karuzela z 3 zabawkami,

6. regulacja oparcia - pozycja półleżąca i siedząca,

7. tacka z zabawkami, którą można zdjąć.



cena 300 zl


Załącznik 301588

Załącznik 301589

Załącznik 301590





*PAS POPORODOWY PANI TERESA ROZMIAR M. W DOBRYM STANIE.

Cena 25zl






* ksiazka "Matka i dziecko" Monika Karolczuk-Kędzierska, Katarzyna Maj, Daria Miklaszewska.

ksiazka w dobrym stanie

cena 30zlZałącznik 301594







kontakt 788 610 214

moge przeslac wiecej fotek na maila
 
reklama
Dziewczyny,
Zaczynacie już wyprawkę dla dzidzi?
My z mężem byliśmy na pierwszych zakupach, dostałam co prawda mega oczopląsu ale dzięki temu jest w czym wybierać ;-)

Spory wybór i atrakcyjność cenowa jest także na Allegro - polecam.

Czuję że wariuję dla siedzącego w moim brzuszku Alejandro :-)

Ale czego się nie robi dla dzidzi.

Słyszałyście o wiaderkach do kąpieli Tommy Tub?

Wiaderko do kąpieli niemowląt Tummy Tub / Myju, myju :: Tublu.pl

Co na ten że temat sądzicie ?
Dla mnie to trochę przesada - dziecko wygląda jak w shakerze :-)

Pozdrawiam
 
Ja jestem właśnie w 90% przekonana ze będziemy mieli takie wiaderko, bo wszyscy znajomi którzy z niego korzystają bardzo sobie chwalą. Zresztą w szkole rodzenia będzie okazja wypróbować wanienkę i wiaderko przy "kąpieli" fantoma więc sami się przekonamy. Ale póki co -jesteśmy z mężem totalnie za, zwłaszcza po wizycie u innych znajomych którzy korzystali z wanienki.

Na zakupy jest jeszcze za wcześnie ale po usg mąż zaproponował żebyśmy połazili po Smyku - drożyzna srtraszna, ale mozna sobie zobaczyć różne fajne gadżety :)
 
salsera - ja słyszałam że wiaderko jest fajne ale ciężko jest dotrzeć w pewne części ciała u dzidzi by je opłukać, umyć itp.

Ale trzeba przyzna, że ładnie się prezentują ;-)

W Smyku rzeczywiście strasznie drogo, tym bardziej że dziecko całkiem małe ciuszki będzie miało tylko na chwilę.
Wiem że teraz w 5-10-15 są wyprzedaże z nawet 50%.
 
Kumpela nie wspominała nic że ciężko umyć małą, a jej to bardzo pomogło bo sama ją często musiała kapać a w wanience to w zasadzie niewykonalne.

A w smyku byliśmy dlatego że to chyba jedyny taki sklep był akurat w pobliżu. Jak przyjdzie co do czego to odwiedzimy jakieś większe sklepy, żeby obejrzeć na żywo wszystko a zamawiać będziemy pewnie przez neta. Ale już teraz lubię na allegro oglądać wózki, łóżeczka itd :)

Najtrudniejsze sprawa będzie z wózkiem, bo te wielofunkcyjne to ciężkie diabelstwa, a ja mieszkam na 2 pietrze i nie wyobrażam sobie tego tachać (16 kg plus dziecko plus jakieś zakupy czy klumkry dla maleństwa to się robi ładna waga). Dlatego skłaniamy się do kupna taniego wózka głębokiego, może być używany (sam głęboki waży prawie o połowę mniej niż wielofunkcyjny) bo i tak krótko się z niego korzysta - znalazłam takie za 400 zł. Potem zainwestujemy w spacerówkę, też o połowę lżejsza niż wielofunkcyjny, z której będziemy już dłużej korzystać wiec będzie musiała spełniać szereg wymagań.

Ale bardzo trudno jest rozeznać się co jest faktycznie przydatne a co jest tylko zbędnym gadżetem - te wszystkie laktatory, sterylizatory itd. Jeszcze nie wiemy co z tego zakupimy.
 
Właśnie pierwszy raz widziałam takie wiaderko na oczy (cóż widocznie na czasie nie jestem) i jakoś ono do mnie nie przemawia. Tym bardziej oglądając filmik nie jest nawet pokazane jak myć to dziecko tylko jak ono się moczy. Wydaje mi się też że taki maluch krótko po narodzeniu raczej nie powinien siedzieć. A do tego pępuszka też nie powinno się zbytnio moczyć dopóki nie odpadnie.
 
Pępuszek to najważniejsze żeby potem dobrze wysuszyć. Poza tym podobno tylko w Polsce się z tym tak cackają więc pewnie nie ma jednego dobrego podejścia. My jeszcze będziemy myśleli ale na razie jesteśmy praktycznie przekonani do tego pomysłu. Ale jednym wygodniej w wiaderku, innym w wanience, a niektórzy kapią dziecko normalnie w wannie razem ze sobą (czytałam że też jest to możliwe, ale dla mnie kiepski pomysł).
 
aaniaap - niewykonalne bo akurat ona bała się sama kąpać w wannie i nawet jak mąż pomagał to nie potrafiła. No nie umiała i już :) w wiaderku było jej się łatwiej przełamać.

Przepraszam za 2 posty pod sobą - nie zauważyłam że tak wyszło i obiecuję poprawę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Po prostu każda z nas musi znaleźć dla siebie i dzidzi najwygodniejszy sposób na mycie. Dla jednych to będzie wiaderko dla innych wanienka a jeszcze inne wannę wybiorą.
 
Do góry