reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

Kupiłam sobie wreszcie przedwczoraj spodnie ciążówki:-), ale oczywiście musiałam zanieść do krawcowej, żeby skrócić (myślą, że wszystkie mamy 170 cm wzrostu...), no i dziś siedzę w pracy jeszcze w zwykłych jeansach, ale już mnie tak zaczęły cisnąć, że musiałam przeszukać wszystkie szuflady w poszukiwaniu recepturki:-D

U mnie w miasteczku takie spodnie to wydatek ok.110 zł, ale nie opłaca mi się jechać specjalnie do Poznania i szukać przecen. Dziewczyny z Poznania ;), napiszcie może gdzie można dostać ciążowe ciuszki, zależy mi szczególnie na ciepłej sukience, bo w grudniu jadę na Polną, więc przy okazji mogłabym coś sobie kupić;-)
 
reklama
Ja jestem z Poznania i z ciekawości zerknęłam ostatnio w takim sklepie - spodnie dżinsowe to 160 zł. W takim zwykłym ciążowym i w dziale dla ciężarówek w C&A w Kupcu. Masakra bo ze 2 pary bym potrzebowała. Na razie mieszczę się w swoje zwykłe dżinsy ale potem chyba zaryzykuję allegro bo tam poniżej stówy można dostać. Jak znajdę coś stacjonarnie tańszego to dam znać :)
 
ja się boje kupić spodnie na allegro, bez przymierzenia. Na razie kupiłam jedna parę spodni, bo w sumie to nie wiem jak będę tyć... na razie rośnie mi tylko brzuch, ale jeśli pójdzie w pupę i biodra, to kupię inny rozmiar... dlatego chciałabym jedną cieplejszą sukienkę, ale u mnie w mieście tylko spódniczki widziałam.

salsera - ładne. ja zawsze mam problem z za luźnymi nogawkami i pupą, bo jednak chudzina jestem, ale teraz byłam w szoku, bo wszystkie spodnie, które przymierzałam ładnie mi leżały - jak nigdy ;)
 
Ostatnia edycja:
ja mam to szczęście, że dostałam w spadku po szwagierce, która urodziła w październiku. Mam 4 pary spodni ciążowych. Myślałam za to, ze nie będę musiała kupować płaszcza na zimę i niestety się przeliczyłam.
Wczoraj wyciągnęłam mój zwykły zimowy, który wydawał mi się luźny, przymierzyłam a tu widać, ze do końca zimy to ja raczej w nim nie pochodzę. Jeszcze jak będzie taka zima jak w zeszłym roku to obowiązkowo jakiś sweter pod to i się nie dopniemy razem z moim słodkim bagażem. Na święta jedziemy do rodziców mojego M a tam zawsze jest sroga zima. Tak więc przed świętami muszę się w coś zaopatrzyć :D
 
słuchajcie a mam pytanie odnośnie mebli do pokoju dziecięcego czy może któraś z przyszłych mamuś bądź już mamuś miała z ikei serie mamut ??
 
reklama
Czadowy :) Citro i ocean , chociaż ta cytrynka bardziej uniwersalna. I do tego wazy ledwie 10 kg, a my szukamy lekkiego właśnie. Musze go sobie zapisać :)

Ostatnio na jakiejś stronie znalazłam wózek za bagatela 8 tysięcy złotych, ważący 36 kg. Chyba akurat po to żeby na balkon dziecko wystawić albo po tarasie pojeździć bo kto by to nosił po schodach.
 
Do góry