reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

Łóżeczko tez już mam upatrzone ;-) Dla mnie najlepsze jest drewniane, z opuszczaną bramką na dół, trzema regulacjami wysokości, wyjmowanymi szczebelkami i plastikową ochroną przeciw gryzoniom, plus na dole szuflada ale zamykana (żeby się kurz nie zbierał). Takie łóżeczka często mają możliwość przerobienia je na "dorosłe", wystarczy zdjąć przednią bramkę. Także zakup na na najbliższe 3-4 lata ;-)
z łłóżeczkiem masz rację że drewniane fajne..
choć ja mojego nie żałuję , że kupiłam turystyczne...
ale drewniane bardzo chciałam...
tu nie było wyboryu poza klasycznym jasnobrązowym po klasyczny biały:dry:
a takie mi się nie podobały , chciałam ciemne drewno i jakieś nowocześniejsze właśnie z szufladą, ale też wzorkim na boku
znalazłam jedno ale bardzo ciężkie i na dodatek tak wyprofilowane , że dałoby się je tylko postawić tak że dziecko całym bokiem spałoby przy ścianie ,a chciałam żeby np na zimę przy ścianie miało tylko główkę, więc odpadło
z pl nie opłacało się zamawiać łóżeczka z szufladami itp, bo paczka gabarytowa, drewno ciężkie... więc stracona kasa, zostało nam turystyczne które wysłali nam bez problemu pocztą w małej paczuszce ,... no i stoi , ładne, ma przewijak i dużo kieszeni, kolorowe, z melodyjką.. więc nie jest źle...:tak:
wogóle żałuję że nie znałam wcześniej tego kuriera co wozi nam teraz paczki bo niebyłoby problemu... a inni robili problem wielki co do innej rozmiarówki paczek , no i mna dodatek trzeba byłosporo dpołacać:baffled:
a podoba mi się coś takiego:
Łóżeczko dziecięce Mały Miś Drewex od MOBLER (1220608559) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Łóżeczko tez już mam upatrzone ;-) Dla mnie najlepsze jest drewniane, z opuszczaną bramką na dół, trzema regulacjami wysokości, wyjmowanymi szczebelkami i plastikową ochroną przeciw gryzoniom, plus na dole szuflada ale zamykana (żeby się kurz nie zbierał). Takie łóżeczka często mają możliwość przerobienia je na "dorosłe", wystarczy zdjąć przednią bramkę. Także zakup na na najbliższe 3-4 lata ;-)

Fajny pomysł. Widziałam takie łóżeczka. Cena też fajna ale patrząc na ile on starczy to warto się zastanowić nad zakupem :-)
 
ja wiem że to jeszcze sporo za szybko, ale mnie strasznie kojce kręcą ;)
np taki:
BERBER Kojec AFRYKA z matą edukacyjną (1203297175) - Aukcje internetowe Allegro
kojec jest bardzo malutki...
więc dziecko w miarę szybko wyrośnie z niego , nie wiem czy |Ci na długo posłuży ale to zależy od Ciebie...
może lepiej jakiś większy kojec kupić , gdzie wrzucisz ogrom zabawek i jeszcze dziecko się zmieści ;-)

hope no mi właśnie takie proste się nie podobają...
ja podałam wyżej linka mniej więcjke jakie ja chciałabym łóżeczko dla dziecka..
w pl napewno bym kupiła coś takiego... tu niestety
ale moje turystyczne też mi się podoba i jestem zadowolona:tak:
 
Kamcia tym łóżeczkom z misiami też się przyglądałam, ale po głębszej analizie przestały mi tak odpowiadać ;-)
Z resztą do przyszłego roku milion razy zmienimy zdanie, chachacha ;-) TZ już powiedział, że jeszcze sto razy znajdę coś "lepszego" więc się tym moim szukaniem w ogóle nie przejmuje.

A my mamy z tego szukania niezłą frajdę :-)
 
al napisałaś że łatwo w nim bujać dzziecko ...
a japo prostu przytoczyłam posta do słowa bujanie w wózku.... więc nie wiem o co Ci chodzi...???
a jestem anty bo napisałam wyżej dlaczego.... chyba nie przeczytałaś mojego posta tak jak powinnaś....:sorry2::dry:
i nie pisałam o Tobie tylko podałam przykład bujania w wózku....:baffled:
a jeśli chodzi o zimę to do spacerówek są jeszcze specjalne osłonki i zawsze można dokupić do środka śpiworek...
nie trzeba wozić w gondoli tyle czasu , moja spacerówka np jest bardzo zabudowana:tak: i teraz na zimę będę ją używała do małej...
Vi ma teraz 10 msc i niewyobrażam sobie jej wkładać do gondoli:baffled:
po 1 jest za duża a po 2 ona by sobie nie wysiedziała tak na spacerze w gondoli bez pasów i bez oparcia... też miałam podnoszone oparcie w gondolce które się nie sprawdzało bo mała zjeżdżała w dół:dry:
następne dziecko na zimę będzie miało 6 miesięcy i też napewno nie będę wozić w gondoli:no:chyba że jeszcze nie będzie umiec siedzieć samodzielnie;-)
co do łóżeczka , ja kupię bramkę na łóżeczko dla małej
coś takiego
SOFT N SECURE BEDRAIL – Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores

Z tą bramką to bardzo dobry pomysł miałaś:happy2: Może faktycznie zamiast kupować kołyskę to kupię łóżeczko dla starszego i taka bramkę zamontuję, a małe łóżeczko będzie dla malucha.
A możesz mi napisać jaki model wózka masz dla Viki?;-)
 
[Już wiecie że ja ciążowe spodnie sobie kupiłam:-)
Z poprzedniej ciązy mam jeszcze jedne:-D
Ja teżjestem za przeniesieniem do zakupów dzieciowych tego wątku:tak:
 
Kamcia tym łóżeczkom z misiami też się przyglądałam, ale po głębszej analizie przestały mi tak odpowiadać ;-)
Z resztą do przyszłego roku milion razy zmienimy zdanie, chachacha ;-) TZ już powiedział, że jeszcze sto razy znajdę coś "lepszego" więc się tym moim szukaniem w ogóle nie przejmuje.

A my mamy z tego szukania niezłą frajdę :-)
no tak tak.. wiem co masz na myśli, ja podałam tylko łóżeczko tak mniej więcej że mi się z takich podobają...
a nie z takich zwykłych , pewnie jakbym przebierała w łóżeczkach drewnianych to znalazłabym coś lepszego, bo nawet nie patrzyłam szczerze na drewniane jakie ma plusy i minusy...
ja zawsze najpierw patrzę na wygląd:-p
więc jakbym wybrała kilka co mi się podoba to póżniej zaczęłabym patrzeć które jest najlepsze:-D

Z tą bramką to bardzo dobry pomysł miałaś:happy2: Może faktycznie zamiast kupować kołyskę to kupię łóżeczko dla starszego i taka bramkę zamontuję, a małe łóżeczko będzie dla malucha.
A możesz mi napisać jaki model wózka masz dla Viki?;-)
miałam nie miałam , jeszcze bramki nie kupiłam..dopiero będę kupować po urlopie czyli gdzieś za 2-3 tygodnie:tak:
a wózeczek miałam Tako Jumper X z dużymi pompowanymi obrotowymi kołami
jedyne co mi w nim nie pasuje to że nad koszykiem jest metalowa rurka i mog wkładać małe i płaskie rzeczy do koszyka , np wiadereczko do piaskownicy dla dziecka już nie wejdzie bo za wysokie....:-( ale tak to zakupki bez problemu;-)
ma wszystko, ja mam wersję bez śpiworka , ale jak widać jest dostępna:tak:
no i jest pokrowieć na spacerówkę o której mówiłam:-);-)
no i jeszcze co chciałam dodać, aha mój kolor to ten nr chyba 12 turkus z białym środkiem i brązowymi kółkami:tak:


JUMPER X TAKO +9 cennych gratisów WSZYSTIE KOLORY (1222326824) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Czytam dokładnie wszystkie Wasze wpisy, bo doświadczone jesteście, nie to co ja hehehe

Kamcia - mam pytanko, czy stelaż łatwo się składa od tego wózka? dużo miejsca zajmuje? bo nie ma na zdjęciu złożonego...czy jest ciężki? no i czy gondolę łatwo sie zdejmuje i czy ma rączki? bo ja mieszkam na 3 piętrze i będę zostawiać stelaż na półpiętrze, a dziecko w gondoli targać na górę...tak myślę...
Tak więc w moim przypadku nie ma mowy o usypianiu dziecka w wózku ;), tylko na spacerku.

Co do łóżeczek, to tez podobaja mi sie drewniane, koniecznie z przykrywaną szufladą (małe mieszkanko, więc każde miejsce trzeba wykorzystać na przechowywanie rzeczy), wyjmowanymi szczebelkami i regulowana wysokością. Hope - łóżeczko bardzo ładne, tylko zastanawia mnie, czy dwulatek nie spadnie z niego?? A pościel cudna...
 
Ostatnia edycja:
Do góry