reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

Lepi świetna kurteczka ale nie boisz się że do następnej zimy 98 będzie za małe?? Ja myślałam żeby kupić jak będzie okazja 110.
 
reklama
styna - to Nadi ajest aż taka wysoka, jaki teraz nosi rozmiar ubranek?? nie wiem, może rzeczywiście Zośka przez wakacje ostro wystrzeli w górę...ale aż 110?!? a 104?
 
Lepi teraz ma kurtkę 92 i już jest lekko przykrótka, no i właśnie wacham się między 110 a 104, z tym że jak będzie 104 i zrobi się za małe to nic nie wykombinuję a jak będzie 110 i troszkę przy duże to można zawsze podszyć rękawki albo poprostu podwinąć. Chyba jednaj poczekam do jesieni wtedy już mniej więcej będę wiedzieć ile urosła i jak obstawiać.
 
Ja teraz kupiłam Julkowi kurtkę wiosenną rozm. 98 i jest taka hmm... powiedziałabym... luźna :) Po prostu lekko większa. Jak mu ubiorę jakąś grubszą bluzę na początku wiosny to będzie akurat. Na zimę myślę, że na pewno już 104 kupię, ale poczekam do jesieni.
 
to może rzeczywiście sie pospieszyłam, zobaczę jak kurteczka dojdzie, może wypada większa, bo różnie z tą rozmiarówką. Teraz wygląda na to, że jeszcze tej zimy, hmm wiosny sie może przydać...

edit:
kurtka doszła, jestem zadowolona, ładna, ciepła i duża - dużo za duża na Zośkę, więc na przyszły sezon zimowy powinna byc dobra :)
 
Ostatnia edycja:
Lepi kurteczka fajna ale też się właśnie zastanawiałam czy nie będzie za mała na przyszłą zimę. Zresztą zobaczysz jak przyjdzie, bo rozmiar rozmiarowi nie równy, może to duże 98.

 
rozmiary pewnie są różne zaleznie od firm, my to teraz wbijamy 98, ale i 104 powoli zaczynamy nosić.Butki 25 , inne już ciasne.
Na nastepną zimę jakbym coś widziała to pewnie 110,albo duże 104,zależy od firmy.
Ale laseczki są drobniejsze, na kulkach spotykamy takie np po 2,5 roku to od nas o pół głowy niższe i nosza 86.
 
Kurczę to my mali jesteśmy rozmiar 92, czasami 86 (zależy od sklepu) butki 23. A ja 180 cm wzrostu, P tak samo. Janio może na wiosnę strzeli do góry, jak wreszcie ta wiosna się pojawi:crazy:
 
reklama
Krzysiowi kupuję rozmiar 98, oczywiście teraz przez internet. No i bluza przy ciasnawa a spodnie dresowe z innej firmy jeszcze mają odrobinę zapasu na długość ;-) Kurtki jak coś to na pewno na 104 kupię, ale póki co ma.
 
Do góry