reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

Styna mi się nie spieszy do domu chciała bym przynajmniej jedna noc spędzić w szpitalu zawsze to bezpieczniej ,a to moja 3 ciąża tak ze wiem co mnie czeka, a w domu dwoje dzieci suczka i mąż i niestety nikogo do pomocy !A napewno będe miała znieczólenie nie wyobrazam sobie rodzić inaczej dwa porody przezyłam bez i na tym koniec:crazy:Znajomą po cc chcieli po niecalej dobie wygonić do domu tyle ze jej mąz nawymyślał ze pracuje i ona niema z kim zostać wszystko zależy od szpitala tak samo jak z mówieniem płci zależy gdzie trafisz.
 
reklama
czytając temat myslałam czy to zakupkowy czy porodowy.... :sorry::-D
ja dzisiaj zakupiłam huśtawkę z Bright Starts - wyczytałam że są lepsze od Fisher Price'a które ma bardzo miękkie siedzisko.
wklejam foty huśtawki i karuzeli, celowo nie kupowałam tej najbardziej pospolitej z Fishera, a że mam fioła na punkcie Puchatkowa to taką też zakupiłam ;-)
zastanawiam się nad tą samą huśtawką:tak:
szukam jakiejś do 12 kg bo pamiętam że w poprzedniej Vi krótko się huśtała.. mimo ze była do 12 kg to szybko zaczęła się kołysać i po nie wiem jakichś 4 miesiącach już ją złożylismy!!
więc nie chcę na mniej kg


zanka, fajny model:)

od kiedy maluszek bawi się taką karuzelą?

najpierw nie zwraca na nią uwagi..
a ogląda soie jak ma jakiś miesiąc.. no a bawi się jak zaczyna chwytać to ma ze 2-3 miesiące kiedy próbuje złapać zabawki i się cieszy z tego
i taka karuzelka słuzyć może długo:tak: nawwetr do pół roku...
 
Ponawiam pytanie, bo ikt nie odpowiedzial albo mi gdzies umknelo...
Jakie podklady poporodowe polecacie? Czy kroras z was kupowala podklady z HARTMANNa?
 
m&m ja miałam podkłady z semi kupowałam w aptece nawet nie pamiętam jaki rozmiar poszłam i kupiłam chyba miłąm z 10 sztuk
Dziewczyny gratuluję zakupów, ja dziś dostałam odciągacz i buteleczki wybrałam jednak avent, no i jeszcze smoczusie też z aventu
Jeszcze muszę kupić kosmetyki dla maluszka i staniki do karmienia, jeden taki zwykły bawełniany do spania a drugi bardziej wyjściowy:-), żeby ludzi takimi płachtami nie straszyć:-)
 
Tylko 10 :szok:, tyle wystarczy? Ja to myslalam zeby kupic 14 MAXI i z 30 MIDI. Kurcze, jak to dobrze sie kogos poradzic.
Co do butelek, to ja wlasnie tez mam problem bo nie wiem jakie wybrac. Waham sie pomiedzy AVENT a TOMMEE TIPPEE. Jak lezalam w szpitalu to weszedzie byly porozwieszane reklamy AVENT wiec chyba na nie sie zdecyduje...
 
nam babka w sklepie wyjasniła różnice między aventem i TT i kupilismy aventa. wg niej TT warto kupic, gdy dzidziolek ma stwierdzone kolki, nie ma co ich brać na wszelki wypadek, bo butelki aventa też działaja antykolkowo a nie są tak wymagające przy myciu ( choć do TT są dołączone szczoteczki więc nie ma problemu). napewno kupimy je jeśli zajdzie potrzeba, ale póki co avent wystarczy.
 
Bra-kochanie Ja tam nic nie mam do Waszego wyboru butelek bo też miałam z tym problem ale wydaję mi się że ta babka sama dokładnie nie wie czym one się różnią i trochę naściemniała bo przecież TT nie ma samych butelek antykolkowych tylko takie najnormalniejsze też , one się po prostu różnią marką , ceną , budową butelki i trochę budową smoczka przynajmniej jak dla mnie :-):tak:

a podkłady mam Belli a jak braknie to się dokupi
 
hih byc może futrzaczku ;) na szczęscie kupiliśmy tylko dwie aventa, więc jak cos będzie nie tak to wymienimy na TT :))) fakt faktem my patrzeliśmy tylko na te antykolkowe TT, innych nam nie pokazała nawet ;)
 
Dziewczyny ja pisałam o tych podkładach na łóżko:-), a nie o tych gigantach do majciorków:-). Tych gigantów to kupię z dwie paczki też z Belli a później podpaski juz w domu
 
reklama
Do góry