reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

ten gryzak-siateczka u nas się sprawdza,i jak już małemu się nudzi i marudzi to wystarczy jabłuszko w tym podać i zajęty na dobrą chwilę :)jabłuszko fajnie zassysa i mamle,musimy spróbować z innymi owockami,może z bananem.

Jeśli kogoś interesuje od dzisiaj przez 5 dni na endo.pl wysyłka gratis :) no i jakies obniżki są i chyba nowe wzorki koszulek bo wczesniej niektorych nie widzialam
 
reklama
A ja wczoraj wpadłam do biedronki i zachwyciłam się pluszakiem-przytulanką (był słoń i hipcio). Można nagrać swoj głos, ma 5 melodii, światełko, i ziewa. Fajny przytulak do Snu. Kosztował 84zł. Nie wiem czy młodemu na święta nie kupię
 
My taka kaczkę kupiłysmy mojej siostrze jak była mała. Kaczka ma już 16 lat, a nadal śpiewa, ale pojedyncze słowa w kilku melodiach. Ostatnio chłopcy znaleźli ją u rodziców i zadawali słowo Maja a kaczka śpiewała Maja Maja Maja, a Maja się śmiała. No ale chłopcy, jak to chłopcy, biedna kaczka musiała śpiewać nawet dupa.
 
Matusia:-D mój M wczoraj w biedronie chciał nagrać na jednego z pluszaków bardziej niecenzuralne słowa :zawstydzona/y:
 
Nie wiem gdzie to napisac,wiec daje tutaj..problem natury technicznej.Chodzi o spacerowke,wiec czy jak wasze dzieci siedza to przypinacie je pasami,bo zamierzam mala przerzucic do spacerowki i chcialam jej podlozyc na dlugosc kocyk ale wtedy zaslonie pasy...i nie wiem,czy darowac sobie to zapinanie(ona czesciej na dworzu spi niz siedzi,ale zdarza sie) czy jak to rozwiazac??Zwlaszcza teraz jak zima to chcialabym zeby jej bylo cieplutko od spodu,jak to u was wyglada?
 
reklama
u nas był podobny problem i rozwiazał go śpiworek z h&m z otworami przez które przeciaga się pasy:tak: ja bym raczej zapinania w spacerówce nie odpuszczała:no:
 
Do góry