reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Majóweczki 2008

zwolinka

majowe mamy'08 zakochana mamusia
Rozwiązania
0
Witam wszystkie mamusie które będą miały dzidziusia w maju przyszłego roku:-) Ja też do nich należę :tak: Hurra!!! A tak troszkę powiem o sobie:) Mamy synka Wiktorka ma pięć miesięcy więc będzie malutka różnica pomiędzi dzieciaczkami... pozdrawiam

reklama
Rozwiązania
0
czesc
dzis zrobilam sobie tescik i zauważyła 2 wyraźne kreseczki:happy:
mam juz syneczka, który urodziła sie 11.11.2005.
jutro idę do lekarza, aby potwierdzić ciążę.
Mój termin to: 6 maja 2008.
Pozdrawiam wszystkie majóweczki i mam nadzieję, że wkrótce będzie nas więcej:-)

MoMi

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Pozdrawiam wszystkie Majówki i gratuluję wam z całego serca!!!!!:-) Ja jestem ze styczniówek 2008, ale każdego miesiąca czekam na szczęśliwe przyszłe mamusie i tak odliczam sobie czas do urodzenia mojej córci.
Korzystajcie dziewczyny i zapamiętujcie każdy dzień - zaczął się najcudowniejszy okres waszego życia!

Silka

Szczęśliwa Mamusia Alanka
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Rozwiązania
0
Pozdrawiam Majóweczki 2008 :-):tak: Ja mam termin na Kwiecień. Mam nadzieję, że będziecie się tutaj mnogo pojawiać :-) Życzę spokojnych i zdrowych kolejnych 8 miesięcy ciąży.

Mamusia Kwietniowa 2008

RENIFER_24

M-X'07, W-IX'09
Rozwiązania
0
kochane Majoweczki!!! ja sama jestem z maja i wiem, jaki cudny to miesiac!!! przesyłam gratulacje i łudze sie ze uda mi sie drugą dzidzie w maju urodzić!!! :-D:-D:-D

kajunia

bliźniakowa mama :)
Rozwiązania
0
Spokojnych 8 miesięcy
:-) GRATULACJE :-)

agacinka

Zaciekawiona BB
Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
I ja do was dołączam :)
Potwierdzenie i pewnie pierwsze zdjęcie będę miała za tydzień około.

Pozdrawiam przyszłe mamusie!

Kluliczek

Babka z laską
Miasto
Na rozlewisku pod dębami
Rozwiązania
0
Gratulacje dziewczyny :-D Jestem mamą małego majowicza z tego roku. Jeszcze nie dawno to nasz maj gościł w Przyszłych mamach, a teraz już następne fasolki tu kiełkują :-D Spokojnej i radosnej ciąży!

reklama

sylwia_27

mama listopadowa 2007
Rozwiązania
0
Gratuluje wszystkim majowka:-):tak::-D.Ciesze sie razem z wami:-):-):-).Trzymam kciuki za spokojne 8 miesiecy:tak:;-):-D:-D:happy:.Oby wiecej was tu bylo.:happy::-D:-):-):-D:-p

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry