reklama

Majóweczki 2008

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2008' rozpoczęty przez zwolinka, 1 Wrzesień 2007.

1. zwolinka

zwolinka majowe mamy'08 zakochana mamusia

Witam wszystkie mamusie które będą miały dzidziusia w maju przyszłego roku:-) Ja też do nich należę :tak: Hurra!!! A tak troszkę powiem o sobie:) Mamy synka Wiktorka ma pięć miesięcy więc będzie malutka różnica pomiędzi dzieciaczkami... pozdrawiam

2. Sunrise

Sunrise Mamusia Adasia i Kingusi

Zwolinko gratuluję z całego serca!!!
    Czekamy na kolejne majóweczki...!!!

3. reklama
  4. mamucha

mamucha Początkująca w BB

czesc
    dzis zrobilam sobie tescik i zauważyła 2 wyraźne kreseczki:happy:
    mam juz syneczka, który urodziła sie 11.11.2005.
    jutro idę do lekarza, aby potwierdzić ciążę.
    Mój termin to: 6 maja 2008.
    Pozdrawiam wszystkie majóweczki i mam nadzieję, że wkrótce będzie nas więcej:-)

5. MoMi

MoMi Fanka BB :)

Pozdrawiam wszystkie Majówki i gratuluję wam z całego serca!!!!!:-) Ja jestem ze styczniówek 2008, ale każdego miesiąca czekam na szczęśliwe przyszłe mamusie i tak odliczam sobie czas do urodzenia mojej córci.
    Korzystajcie dziewczyny i zapamiętujcie każdy dzień - zaczął się najcudowniejszy okres waszego życia!

6. Silka

Silka Szczęśliwa Mamusia Alanka

Pozdrawiam Majóweczki 2008 :-):tak: Ja mam termin na Kwiecień. Mam nadzieję, że będziecie się tutaj mnogo pojawiać :-) Życzę spokojnych i zdrowych kolejnych 8 miesięcy ciąży.

Mamusia Kwietniowa 2008

7. RENIFER_24

RENIFER_24 M-X'07, W-IX'09

kochane Majoweczki!!! ja sama jestem z maja i wiem, jaki cudny to miesiac!!! przesyłam gratulacje i łudze sie ze uda mi sie drugą dzidzie w maju urodzić!!! :-D:-D:-D

8. kajunia

kajunia bliźniakowa mama :)

Spokojnych 8 miesięcy
    :-) GRATULACJE :-)

9. agacinka

agacinka Aktywna w BB

I ja do was dołączam :)
    Potwierdzenie i pewnie pierwsze zdjęcie będę miała za tydzień około.

Pozdrawiam przyszłe mamusie!

10. reklama
  11. Kluliczek

Kluliczek Babka z laską

Gratulacje dziewczyny :-D Jestem mamą małego majowicza z tego roku. Jeszcze nie dawno to nasz maj gościł w Przyszłych mamach, a teraz już następne fasolki tu kiełkują :-D Spokojnej i radosnej ciąży!

12. sylwia_27

sylwia_27 mama listopadowa 2007

Gratuluje wszystkim majowka:-):tak::-D.Ciesze sie razem z wami:-):-):-).Trzymam kciuki za spokojne 8 miesiecy:tak:;-):-D:-D:happy:.Oby wiecej was tu bylo.:happy::-D:-):-):-D:-p

Poleć forum