reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Madzia dzieki za odpowiedz.Wlasnie myslalam tez o takiej koszuli tylko zastanawiaja mnie te rozciecia z boku czy jakbym ja zalozyla bez stanika to czy mi piersi na boki nie beda wylatywac przez te otwory ??? :)

Ale bym zjadla teraz takiego zmrozonego czerwonego soczystego arbuza.Ale o tej godzinie tu na wsi nic takiego nie kupie :((
moje piersi wychodzą włąsnie przez te dziury, fatalnie to wygląda nawet w staniku, ja polecam zwykłe zapinane
chyba że masz bardzo mały biust to się moze sprawdzi, nie wiem, ja wyglądałam w niej fatalnie:no:
 
Witaj Kamilko i Cosmolady !Jestem trzecia :-D:tak:Pewnie dziewczyny odsypiają -widze,żę dyskusja do nocy:szok:
Ale moja małą ma czkawkę -aż mnie brzuch skacze i w tytłku ją czuje tak na wylot:szok::-D.
Natalia-Sonia prześliczna ,a jaka pulchniutka :tak:nabrała tego ciałka i zmieniła sie już w dużą dziewczynke:-)Pozdrawiam was!

Ja już po śniadanku i u mnie nawet rano słonko było teraz jakies chmury -i kiedy ja to pranie zrobie ,skiśnie jak taka pogoda wiec czekam....:baffled:
 
I ja się witam zaraz i tak uciekam bo do babci jadę a później do miasta tylko pogoda nie za bardzo bo pada od rana i aż nie chce się wychodzić ale obiecałam to pójdę:happy:

Natalko Sonia piękna i już na prawdę dużo urosła:-)

Pozdrawiam i miłego dnia życzę:-):-):-)
 
Babka w "PYTANIU NA ŚNIADANIE" powiedziała ,żę jakies wiossenne burze nadchodz:szok:ale od niedzieli ma być cieplej i słonecznie szczególnie na pomorzu a to u mnie:tak::-)Niech wkońcu zaświeci słonko bo ostatnie dni na pranie zostały :rofl2:A potem znając siebie dostanę sraczki bo jeszcze w domku posprzątać tak generalnie dla dzidzi aby kurzu nie było:happy::dry:Mam zamiar dywany poprac ale jeden mały drugi duży -i tez chce jakos na raty aby sie nie zmeczyc i nie urodzic:sorry2::-D.
 
Witam.U mnei slonko,kolejne pranie sie robi tym razem pieluszek......
Katja bardzo mi przykro kochana ,trzymaj sie dzielnie.Jeszcze kiedys zaswieci dla ciebie slonce!!!!

Wczoraj bylam w IKEA kupilam sliczny baldachim tzn to taka moskiteira,maja sliczne naprawde i dlatego wzielam zeby te komarzyska nie gryzly mi dzieci.Zjadalam tam obiad Vanesska sie wybawila.Dzis jade po lozeczko ale dla mojej pierworodnej.
 
Widze,że połowa z nas jeszcze spi :-DTo ja sie w takim razie za prasowanie wezme póki mi się góóóórra nie nazbierała:-D:-D.Bo w chacie posprzątane mam nawet o obiadek wczorajszy(tylko odgrzać) i nie wiem co robic a tak cały dzień przed kompem to nie dobrze:sorry2::baffled:.Ale czasem sie nie można oderwać....
Wróce pewnie jak juz namarzecie ,że znów bede pół godziny czytac;-):-D:-D.
Dzisiaj ze mnie leci taki gesty śluz ciązowy i juz 3 wkładki od rana poszły:no::szok:
Oby do porodu...
No spadam.Do zobaczenia:tak:
 
reklama
Do góry