reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

nie czulam nic poza intuicja... i okazalo sie, ze mnie nie zawiodla! :-D nastepnego dnia rano wstalam, chlusnelam, za 2 godzinki bylam juz w szpitalu, a za kolejne 3 godzinki zobaczylam mojego syneczka! 2 dni przed terminem, w swieto konstytucji - 3 maja :-D:-D:-D
Gratulacje!!!

laski, zbieram sie do szpitala.

buziaki!!!
Buziaki, POWODZENIA!!!

MAJOWE DZIECI ze zdjęć słodziutkie :tak:.

Co u reszty?

Ja odpoczywam po dopołudniowych zakupach (w końcu zakupiłam dziecku buty, mogę iść rodzić ;-)), placu zabaw i sprzataniu. Teraz mogę się relaksować :-)
 
reklama
Witam Majówki.
Coś dziś chyba na burze się szykuje, oby wasze proroctwa że w burzy rodzi się więcej dzieci sprawdziły się na mnie......bo zaczynam mieć dość.

minka wszystkiego naj

Puchatka, InataliaI Gratuluję pięknych dzieciaczków.

aenye ale super masz, też bym chciała, żeby u mnie się ruszyło

kimel moje GRATULACJE

Kamilka Twój Adaś chce Ci chyba wynagrodzić te tyg. oczekiwania, że teraz taki grzeczniutki.

Aja bym może tak jutro urodziła?? Jutro im. Igi i problem imienia by się rozwiązał (o ile to rzeczywiście dziewuszka)...

Miłego week wszystkim życzę!
 
Intalial pamietam!!!!!!!! Napisz kiedy urodzilas ,jaka waga i wogole a dopisze do listy dzieciaczkow majowych.

No i mam nadzieje ze mamy ktore zadko sie odzywaly teraz beda z nami ten czas juz spedzac,bo tu sa same fajne dziewczyny!!!!!!!

Ja tez griluje,czekamy na gosci.
 
Witam ponownie ja po spacerku w centrum i po zakupkach wykonczona zara mykam pod prysnic bo cos mnie bóle łapią moze po prysnicu mi pomoże . a miałam sie pytac co do sexu bo ja mam juz rozwarcie na 2 centymetry moze juz więcej niewiem i chodzi mi o toi czy mój mąż moze mi sie no wiecie do sierodka spuścic :szok: bo sama mam obawy i moze wy mi podpowiecie zgóry dziekuje za odpowiec miłego wieczorku zara mykam pod prysnic puzniej wpadne .Gratuluje kolejnej mamusi ale sobie mały wybrał date 3 Maj pamietna bynajmniej
 
Cześć Majóweczki!

Wiadomość, ktora przed chwilka otrzymalam od Dotkass:

"Hej. Ja nadal 2 w 1. Nie ma mnie w domu, siedze u Mamy. Wczoraj wieczorem jezdzilismy po szpitalach, nie przyjeli mnie w ani jednym, a bylismy we dwoch. Skurcze sa, ale rozwarcie jeszcze male, wiec moge poczekac w domu na rozwoj akcji. Brak miejsc! W nocy odszedl mi czop z krwia, wiec pewnie w przeciagu 48 h powinnam urodzic, ale nie wiadomo. Bede dawala znac jakby co. A jak nic sie nie wydarzy, to odezwe sie pewnie jutro na BB. Buziak. Dotkass"
 
Witajcie Majóweczki!
Doczytalam, ze Aenye chyba sie rozpakowuje, oby jej szybko poszło.
Mnie boli już wszystko oprócz tego co naprawde powinno... Coś czuję, że chyba tym razem przenoszę... Nerwy mam takie, że tylko na wszystkich warczę, aż mi głupio.

Pewnie się powtorzę, ale nie moge uwierzyć, że taką paranoję macie w tych waszych szpitalach, właśnie w panoramie o tym mowią
 
Nadrobilam dzisiejszy dzionek, bo caly dzien siedzialam na dworku, korzystalam z pogody. Dziewczyny, czy brzuszek mozna opalac??

Minka - wszystkiego najlepszego, spelnienia marzen!

Zwolinko - witaj!

Kimel - gratulacje! No to troszke Cie w szpitalu przetrzymali! Gdzie w warszawie rodzilas?

Milego wieczorku!
 
reklama
Do góry