reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

witajcie, ale się za wami steskniłam.
gratuluje rosdwojonym a tym w dwupaku zycze cierpliowscci
u mnie kanał........od tygodnia meczy mnie rwa kulszowa, nie moge wstac z lozka, leze plackiem i wyje z bolu, M. wzial urlop i zajmuje sie dwojka dziecciakow, sorry za literowke ale pisze z lozka .. ja tylko karmie mała i tyle, no i płacze z bolu jeszcze. bylam u lekarza a raczej on u mnie i rozozyl rece, moge brac apap ale on wogole mi nie pomaga:-(
znacie jakies domowe sposoby??????????i czy mi to samo przejdzie???????ile to moze trwac?????????bo juz rozwazam odstawienie od piersi i wziecie jakichs pozadnych tabletek...........

mała rosnie i ma sie dobrze, codziennie staram sie sledzic co u WAS, całuje mocno
 
reklama
No i Ola juz rozdwojona!
O 8:03 urodzila sie Mikolajek! Porod sn,56cm i 4 kg.10 punktow.Juz go kocham.....Jestem bardzo szczesliwa! Od 1 skurczu do urodzenia 3,5 godziny.Baylo za pozno na znieczulenie bo na porodowke trafilam z pelnym rozwarciem.Szpital na Madalinskiego.Cal;ujemy wszystkie ciocie z BB!
 
wiadomosc z ostatniej chwili:

OLA URODZIŁA MIKOŁAJKA DZIS O 8.03 SN, 56 CM, 4KG, 10PKT.OD SKURCZU 3,5 GODZ. BEZ ZNIECZULENIA BO BYŁO ZA PÓŹNO, RODZIŁA NA MADLIŃSKIEGO
GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Witam
Ola ale ekspresowy porod mialas. Gratuluje synka.

Iwonka wszystkiego najlepszego, przede wszystkim samoistnego porodu i takiego szybkiego jak u Oli.

Maja a jakichs masci przeciwbolowych nie mozna stosowac??Bo apap to lek do dupy, wogole nie dziala. A tych mocnych niestety przy karmieniu pewnie nie mozna brac. Oby szybko Ci przeszlo.
 
Witam się, oczywiście 2 w 1:sorry2:
Dopiero wstałam z łóżka bo noc okropna była. Cały wieczór bolał mnie brzych. Doszły skurcze co 6-7 min i ok północy zniknęły. Ale ból brzucha sie nasilił:baffled:
Do jutrzejszego wieczora jestem sama :szok:
Mama mi wróży, że urodzę w poniedziałek. Nie mam nic przeciwko, tylko żeby to była prawda :tak:
Wczoraj ubrałam łóżeczko, bo myślałam że jak się tak napatrzę...:-p no ale jedyny lokator (kocur) wczorajszego dnia z wielkim fochem wylatywał z łóżeczka.
 
Ola gratulacje. Obyście szybciutko wrócili do domku. Zdasz nam relacje z porodu, 3.5 godz :szok: - marzenie. Jednak braku znieczulenia nie zazdroszczę.
No to wykruszamy się cały czas.
A do mnie dzisiaj dzwonią przyjaciółki mamy radząc żebym okien nie myła. Mama się tym przestraszyła i pytała też o rady kumpelki. Jedna mi powiedziała że jej się dziecko przekręciło podczas mycia okien. Straszą mnie że sobie coś zerwę, naderwę i radzą dłłłuuuugieeee spacery. Ok, zgodziłam się nie myć okien tzn. nie podnosić rąk do góry. Ach.
 
Ogarnelam mieszkanko i zmykam sie myc i do szpitala jade.Ciekawe czy wroce czy nie.W karcie mam wpisane ze na oddzial maja mnie przyjac.No ale ze dzis moje imieniny to moze i mnie dzis tez do domu pognaja jak ktg da dobry zapis.
W razie co to po raz kolejny sie zegnam.Nie wiem czy bede miala laptopa wiec jak cos to pozostalym nie rozdwojonym zycze szybkich porodow!

Dziekuje za zyczenia :-)
 
reklama
witajcie, ale się za wami steskniłam.
gratuluje rosdwojonym a tym w dwupaku zycze cierpliowscci
u mnie kanał........od tygodnia meczy mnie rwa kulszowa, nie moge wstac z lozka, leze plackiem i wyje z bolu, M. wzial urlop i zajmuje sie dwojka dziecciakow, sorry za literowke ale pisze z lozka .. ja tylko karmie mała i tyle, no i płacze z bolu jeszcze. bylam u lekarza a raczej on u mnie i rozozyl rece, moge brac apap ale on wogole mi nie pomaga:-(
znacie jakies domowe sposoby??????????i czy mi to samo przejdzie???????ile to moze trwac?????????bo juz rozwazam odstawienie od piersi i wziecie jakichs pozadnych tabletek...........

mała rosnie i ma sie dobrze, codziennie staram sie sledzic co u WAS, całuje mocno

Hej Maja strasznie współczuję, ja po porodzie narzekałam na korzonki, potem na ból w kolanie. Wszystko ustąpiło gdy nadeszło lato i mogłam chodzić na basen. polecam jak już dojdziesz do siebie. Na schorzenia kręgosłupa najlepsze jest pływanie czy zwykła zabawa w wodzie.
Kiedyś interesowałam się medycyną naturalną między innymi akupresurą i sposobami uniknięcia bólu bez tabletek np w czasie okresu (miałam straszniste bóle). Z drugiej strony może wybierz się do lekarza, są środki które można przyjmować w czasie karmienia albo zleci jakieś masaże.Podaję ci link i życzę aby pomogło i abyś nie musiała maleństwa odstawiać od piersi:Akupresura
 
Do góry