reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Witajcie!

Dziubek - maść EMLA stosowałam z Mieszkiem i wydaje mi się, że dawała dobre rezultaty. Mały troszke płakał przy ukłuciu ale w porówaniu do tego co wyrabiał kiedy nie smarowałam go Emlą to niebo a ziemia :tak: O tym, że działa przekonało mnie to, że kiedy mały miał nacinane ścięgno achillesa to też znieczulano mu tą maścią.

Ja dam znać w poniedziałek czy na mojej niuni zadziałała ta maść :tak:
 
Dzień dobry :-) my już dziś po spacerku...teraz moje maleństwo odpoczywa sobie w łóżeczku, a ja podczytuje Was i wcinam placuszki na kefirze z jabłuszkami i popijam maslanką ze straciatellą:yes: pychaaaaaaaaaaaaa, a właśnie a propos jedzonka - Madamagda strasznie nas zaniedbujesz pod względem propozycji żywieniowych :tak::rofl2::tak:

my podczas szczepionek nie stosowaliśmy do tej pory żadnych znieczulaczy, bo Mati owszem płakał, ale krótko, i potem nie było żadnych powikłań, więc mam nadzieję, że tak dobrze będzie znosił dalsze zabiegi...

dziewczyny, fajowe te Wasze rodzinne autka, my podobnie, jak Jo-anna jeździmy seicento, ale twardo zastanawiamy się nad zmianą na coś większego:zawstydzona/y:

Kamilka, już dziś pewnie do nas nie zajrzy...ciekawe, jak Adaś zniesie jutrzejsze wydarzenia:tak:
 
madamagda jak będziesz jechać do polo to uzbrój się w cierpliwość, bo tam zawsze mega kolejki, sklep koło mnie ale go nie znosze właśnie przez kolejki
Znalazłam proszek Dzidziuś koło mnie w sklepie Dino, a co do zapachu to jak ktoś Hanię przytula to mówią że bardzo ładnie pachnie.

a właśnie a propos jedzonka - Madamagda strasznie nas zaniedbujesz pod względem propozycji żywieniowych :tak::rofl2::tak:
hmmmm ja sama się zaniedbuję w jedzeniu nie mam czasu na gotowanie czegoś wyszukanego, lecę na łatwiznę, co szybciej, ale jutro robię leczo mniammmm

Hania dzisiaj maruda, głowa mnie boli i nie mam siły na nic:sorry2:
 
hej
a wlasnie ze zajrze mam glowe w walkach spac nie moge i strasznie mi smutno ze musze moja niunie jutro zostawic... narazie nie placze jakos sie trzyma ale zobaczymy jak bedzie jak sam zostanie z osobami ktorych nie zna...

chcialabym zeby juz sie skonczylo to wesele jakos nie czuje podniecenia bo chya bardziej szkoda mi Adasia niz sie cieszyc weselem.. ale mam nadzieje ze bedzie dobrze... wszystko u nas juz gotowe tylko czekamy... troche stresu jest...

,moj proboszcz mowil zeby sobie poswiecc wiecej cxasu na spowiedz bo ma byc sczera a poszlismy do kapucynow i bylam chyba 3 minuty i kuba tez:-D:-D:-D dlugo moge sie nie odezwac do was bo wiadomo wesele potem przeprowadzka potem chrzcin nie wiem czy znajde chwile czasu... ale napewno sie odezwe....:tak::tak::tak: trzymajcie kciuki potem wstawie zdjecia z weslela:-):-)
 
reklama
Do góry