reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Witam,my dzis grilowalismyi troche na zakupach bylismy bazarkowych a ateraz ogladamy sopot.Sandra dale plame bo spiewala z palybacku ale i tak jak ja lubie choc przytylo jej sie tu i owdzie... no a moj Klaudus dzis skonczyl juz 3 miesiace :-)
 
teraz ogladamy sopot.Sandra dale plame bo spiewala z palybacku
Ja też oglądałam :tak:. Wspomnienia z dzieciństwa. Sandra dała plamę a Sabrina dała ciała ;-). Czekałam szczególnie na Kim Wilde. Ale i tak najlepszy był Szymon i pewna reklama ING :-D:laugh2:.
Dzisiaj zaliczyliśmy imprezę u sąsiadów, m.in. opijaliśmy nową furtkę w płocie pomiędzy nami.
Idę się prysznicować. Do jutra :tak:
 
Witam, nam niestety nie dopisała pogoda w ten weekend:-( ale i tak było rodzinnie i miło. Już nie potrafię się doczekać piątku bo wyjeżdżamy do Rabki na trzy dni:tak:. I widoku gór. Jeju jak ja tęsknię za górami. Wiem że z maluchami nie wybierzemy się nigdzie daleko (szczególnie z Bartusiem ale na długi spacer na pewno pójdziemy. No i zawsze jakaś zmiana.:-)
 
Kamilko,
Mądrością domek zbudujcie, dla dwojga, trojga, czworga, a może i więcej, kochając się coraz goręcej.
I zawsze miejcie w pamięci ten dzień jedyny - Wasze Cudowne Zaślubiny.

slubna.jpg


Iwonko, wielki buziak dla Klaudusi - troszeńkę spóźniony:sorry2::sorry2:
pluszaki_small.jpg


u nas weekend bardzo rodzinnie spędzony :) tatuś miał wolną sobotę - w końcu, a wczoraj zostawiliśmy Matiego babci i wyskoczyliśmy na 3 godzinki na grzybki...o prawda znaleźlismy tylko trochę kurek, jednego maslaka i jednego prawdziwka i cały czas myśleliśmy czy wszystko oki, ale bylo naprawdę fajnie...dzisiaj za to zimno i mokro, więc spacerku pewnie nie będzie:wściekła/y::-(
 
Kamilko....
Z Bożej woli połączeni węzłem, co dwoje serc tych splata, żyjcie szczęśliwie tu na ziemi, niech Wam w miłości płyną lata, niech miłość, dobroć oraz ufność, która dziś w sercach Waszych gości, wraz z Bożą łaską i pomocą da Wam moc szczęścia i radości.
ouiu8u8ry.gif
 
Witam.
W piątek przeżyłam najdłuższą rozłąkę z moim szkrabem. Pojechałam na 6 godzin do Lublina ( 70 km) załatwić rożne sprawy m.in. odebrać dyplom ukończenia studiów podyplomowych ( właściwa ceremonia była 17 maja kiedy już byłam w szpitalu).
Przy okazji przeszłam po sklepach i marketach, chciałam uzupełnić garderobę Dominika ale nie udało sie. Zasadniczo to samo co w naszych sklepikach małomiasteczkowych, tylko oczywiście dużo droższe. Zajrzałam do Tesco, ale body w wielopakach były tak zbebeszone, powyciągane z opakowań, że sie człowiek nagrzebać musi porządnie, żeby znaleźć rozmiar.
Taka ciekawostka z Lecleca - Hugiessy są tam 8 zł droższe niż w Biedronce:szok:
Udało mi sie kupić smoczek z aventu który pokazywała mi anusiasac ( z szopem)- kategoria 3-6m, ale jest za duży dla Dominiczka, tarcza dość brutalnie dotyka mu noska. Smoczek musi poczekać.
Przy okazji wstąpiłam do Rossmana- słyszałam, ze tamtejsze chusteczki nawilżane są bardzo dobre- i moim zdaniem nie są, są szorstkie, szkoda mi skóry dziecka, kupiłam zachwalane wkładki laktacyjne-te nadają sie tylko pod gruby sweter , są jakieś niekształtne, równie dobrze mogę sobie ligninę w stanik wkładać.
Kupiłam stanik do karmienia Alles ( o tym na innym wątku).
Ciągle dzwoniłam do domu, czy dużo zjadł czy dużo ulał, czy śpi.

agusiaa słyszałam , ze niektóre mamy dolewają do nutramigenu glukozę, żeby " mleko" było słodsze i dziecko chciało pić.
 
Witam.
Udało mi sie kupić smoczek z aventu który pokazywała mi anusiasac ( z szopem)- kategoria 3-6m, ale jest za duży dla Dominiczka, tarcza dość brutalnie dotyka mu noska. Smoczek musi poczekać.

Szopek, u nas też smoczek do dwóch dniach poszedł w odstawkę. nie tyle tarcza, co sam silikon jest chyba za duży dla naszego szkraba, bo wyrzucał go sam wyjmując sobie z buzi...więc czekamy az dorośnie :tak:

Przy okazji wstąpiłam do Rossmana- słyszałam, ze tamtejsze chusteczki nawilżane są bardzo dobre- i moim zdaniem nie są, są szorstkie, szkoda mi skóry dziecka

ja też kupiłam wczesniej jeden dwupack i byłam naprawdę zadowolona, teraz kupiłam następny, ale jakby był z innej partii:szok: tamte miały taki fajny zapach, a te mnie drażnią, wracam znowu do chusteczek Bambino, bo te pasują mi najbardziej - w rossmanie też są w dwupackach w promocji ;-)

kupiłam zachwalane wkładki laktacyjne-te nadają sie tylko pod gruby sweter , są jakieś niekształtne, równie dobrze mogę sobie ligninę w stanik wkładać.

a tych wkładek akurat lubię używać, chodzę w obcisłych koszulkach i nawet zrobiłam sobie zdjęcie,:sorry2: żeby sprawdzić, czy je widać i jak dla mnie jest oki

sZOPEK, a jeśli chodzi o SZOPY, to nie wiem, czy zauważyłaś, że w Polsacie o 8.30 jest bajka dla dzieci z Szopem w roli głównej...:-D i tylko ten Szopek jest łany, bo reszta postaci to jakieś szczurki czy inne gryzonie i szczerze mówiąc nie chciałabym, żeby moje dziecko oglądało taką brzydką bajkę:baffled:
 
Ostatnia edycja:
reklama
A używałście z Rossmana tych chusteczek nawilżanych w białym opakowaniu, bezzapachowych z aloesem? Moim zdaniem są naprawdę godne polecenia. Za 80szt płaciłam chyba 4,99zł. Pupcia Mikołaja bardzo je lubi:-D
 
Do góry