reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

A używałście z Rossmana tych chusteczek nawilżanych w białym opakowaniu, bezzapachowych z aloesem? Moim zdaniem są naprawdę godne polecenia. Za 80szt płaciłam chyba 4,99zł. Pupcia Mikołaja bardzo je lubi:-D

ja kupowałam te w niebieskim opakowaniu i naprawdę po zuzyciu teg pierwszego dwupacku polecałam je każdej mamie, ale teraz nie mogę powiedzieć o nich nic dobrego :-( poza tym że mają dobrą cenę, bo dwupack 2*80 szt kosztuje 8,99;-)
 
reklama
o tak to jest, co mama to inne odczucia.
Ja kupiłam chusteczki białe i niebieskie- 4.99 za paczkę. Były białe pakowane po 4 i niebieskie pakowane po 2. Kupiłam pojedyncze paczki, bałam sie , ze jak nie podejdą to będę przez rok kurze ścierać nimi. Zapach ok, ale wydają mi się takie szorstkie i pienią się dziwnie. Najlepsze miałam z nivea, ale koszmarnie drogie są.
Z wkładkami to przeżyję w domu, ale na wyjście bezsprzecznie Johnson, była nawet promocja w rossmanie 30+ 20 gratis, ale chciałam spróbować tańszych.
 
Witam Was,
widzę, że chustki na tapecie, my używamy papmers białe i zielone, tata załatwił mi dwa kartony po 4 zł za opakowanie więc się opłaciło. Teraz nam spokojnie starczy.
Dziewczyny podpowiedzcie mi proszę co mam zrobić, chodzi o moje spanie, ja śpię u Zosi w pokoiku, a mąż obok w sypialni, no i wiecie chciałabym wrócić już do męża ale się boję niunię zostawić samą, łóżeczka nie chcę przenosić bo wygodniej jest mi wszystko robić kiedy mam obok komodę. Nie wiem czy kupić nianię czy łóżeczko turystyczne i postawić w sypialni,może się i później sprzyda. Poradźcie mi coś bo ja sama nie wiem:baffled:
 

Dziewczyny podpowiedzcie mi proszę co mam zrobić, chodzi o moje spanie, ja śpię u Zosi w pokoiku, a mąż obok w sypialni, no i wiecie chciałabym wrócić już do męża ale się boję niunię zostawić samą, łóżeczka nie chcę przenosić bo wygodniej jest mi wszystko robić kiedy mam obok komodę. Nie wiem czy kupić nianię czy łóżeczko turystyczne i postawić w sypialni,może się i później sprzyda. Poradźcie mi coś bo ja sama nie wiem:baffled:
Lepiej nianię, tak mi się wydaje. Malutka będzie chociaż przyzwyczajona do samodzielnego spania w pokoju i jeden problem z głowy. Madamagda pisała, że jest zadowolona z videoniani. Moze coś takiego?
 
Polka, moim zdaniem to wszystko zależy od tego, "jak twardy" masz sen...:tak: bo jeśli budzisz się w nocy, żeby nakarmić Zosienkę od razu, gdy tylko ona się zacznie ruszać, czy troszkę marudzić, to wystarczy elektroniczna niania, z resztą ona sprawdzi się, jak Zosia będzie płakać...bo jeśli nie chcesz przenosić łóżeczka do sypialni, to po co ją zagracać jeszcze dodatkowo łóżeczkiem turystycznym?:nerd: a wy będziecie mieli z mężem sypialnię tylko dla siebie:wink:
przynajmniej ja bym tak zrobiła i dzisiaj w nocy właśnie mi się to śniło:-D, że wynieślismy łóżeczko Mateuszka do drugiego pokoju, a ja miałam obok łóżka odbiornik niani i to był baaaaaardzo dobry pomysł...:tak::tak::tak:
 
Tak żadko sie odzywam że już pewnie zapomniałyście ale mnie jakoś dalej tak jakoś ciągnie wiec poatanowilam wrócić Jakoś tak nie mam ostatnio nastroju na neta bo mmusze chodzić do teściow Mam nadzieje jak sie przeprowadzimy to bedziemy mieli swoj

Kamilko spóżnione ale szczere życzenia z okazji ślubu Pewnie to był niezapomniany dzień

Zuzka jest teraz na etapie wkładania sobie wszystkiego do buzi bawienia sie grzechotkami z lustrem i śmiania sie z psa No i tamten tydzień to miała mega grzeczny Jak skończyla 3 miesiace to jakby jakiś skok rozwoju sie zrobił A wczoraj calą impreze siedziała grzecznie i gaworzyła ,a jej kuzynka o rok starsza to taka niedobra była że nie wiem

Tyle o nas nie nadrobie tego co napisałyście
My używamy chusteczek najcześciej Pampers bo u nas najbardziej dostepne i nic jej nie jest Może sprobuje tych bambino bo tańsze i też widziałam
Nasza śpi z nami w pokoju ale zawsze w swoim łóżeczku i oby tak zostało To znaczy nie z nami bo jakoś tak z męzem troche czulości też mi potrzeba Jak bym mogła i ona spała w swoim pokoju to też bym ja nie przenosiła

Troche ponad 3 miesiące od porodu a ja już mam 3@ :( a mała ciągle na cycu A jeszcze dziś spadłam ze schodów takich stromych na polu Reka boli jak diabli dobrze że nie złamałam Teść powiedział że mi spali moje ulubione plastikowe klapki...
 
Ostatnia edycja:
Witam.My uzywamy chusteczek pampers sensitiv lub zielonych,dla mnie kazde inne odpadaja a szczegolnie bambino bo sa za bardzo perfumowan..... wkladki rosmanowskie dla mnie tez super i cenowo przedewszystkim.W dzien i tak chodze w staniku usztywnianym bo wtedy te cycki lepiej wygladaja i nie wisza no i wkladki nie przebijajaja a na noc zakladam miekki typowo do karmienia stanik wiec nie przejmuje siue czy mi widac cos czy nie ;-) zreszta juz tak mi nie leci z piersi samo mleko i coraz rzadziej wkladek uzywam.A pampersy po skonczeniu tejk paczki nr3 teraz kupuje 4 ki juz. Ja na razie mam lozeczko obok naszego postawione bo ciagle czuwam ile moge nad Klaudia,jak sie zaczyna krecic podam jej monio i dalej spi,na razie nam ten uklad pasuje.Vanesska mimo ze ma swoj pokoj i w nim swoje lozko od dawna i tak do nas w nocy przychodzi.......

Acha zapomnialam napisac ze mam kolejny pogrzeb..najpierw moj wujek w tym roku stracil syna( mojego brata ciotecznego)a teraz jego kobieta z ktora byl 15 lat ,umarła.Pierwsza zona tez nie zyje...i teraz pomagam mu w zalatwianiu spraw bo zalamany i nie daje sobie rady, a to nie koniec pogrzebow bo znajomy lezy na oiom-ie i raczej szans nie ma.......

Dziekuje za zyczonka dla Klaudusi :-) Buziaczki dla was cioteczki kochane!!!
 
mi bardzo odpowiadają chusteczki i wkładki Rosmannowskie ;-) ale jak są bardzo potrzebne chusteczki to i biedronkowymi też nie pogardzimy hihi Julianna nie ma uczulenia na żadną firmę wiec kupujemy te co tańsze w danym momencie są ale te z Rosmanna sa bardzo fajnie nawilżone:tak:
Iwonka przykro sie czyta o kolejnym pogrzebie u Ciebie... wyrazy współczucia dla wujka...
 
reklama
itam

My dzisiaj po szczepieniu skojarzonym i na rotawirusy. Mała zachowywała się slicznie. Nie płakała. Usmiechała się. A to wszystko dzięki tej maści znieczulającej:tak: Polecam serdecznie. Na moją zadziałało:-) na weekendzie zrobilismy pierwszy raz z małą 200km samochodem. Zniosła tę podróż znakomicie. Teraz marzy mi się wyjazd w góry. Połaziłabym przynajmniej po dolinkach.

Iwonko - spóźnione życzenia dla córusi. Niech się wam zdrowo chowa:-D

Co do chusteczek nawilżających to ja używam Pampersów białych i zielonych. Kiedys już Wam pisałam że po niebieskich Dzidziusiach mała miała odparzenia, więc już ich nie używam. Wkładek to Johnsona używam bo nie ma w mojej miescinie Rozmanna więc nie mogę ich sprawdzić. Chciałam u nas kupić Chicco ale oczywiście też w całym mieście takich nie ma.
 
Do góry