reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Kinia moja jak wybija jej godzina spania też potrafi w krzesełku zmeczona na siedząco paść albo szleje w łózeczku zostawiam ją,wracam a ta np.w poprzek zasypia lub oparta o ochraniacz:-D:-D:-DMówie wam kiedys zdjecie zrobie........
:-):-):-)
jak NM chciał zebym mu pokazała jak Zosia usnęła, to stwierdziłam, że nie potrafię zrobić takiego szpagatu. dzieci są nieźle rozciągnięte :-)
wczoraj NM wrócił w miarę wcześnie z pracy. Mała jeszcze szalała. ok. 21 położył ją do łóżeczka, a ta jak na komendę zasnęła. wpada zszokowany do pokoju i krzyczy żebym zobaczyła jak fachowo uśpił dziecko ;-)
achh ci faceci
 
reklama
dziękujemy za wszystkie życzonka:tak: i oczywiście dołączamy sie do życzonek :tak:
moja mała śpi ostatnio na klęczkach... oparta na rączkach ;-)
zastanawiałm się ostatnio co słychać u naszego wcześniaczka Krzysia i co u Soni ?? vivien może nas podczytujesz?? już niebawem Krzyś będzie obchodził 1 urodznki
 
Ostatnia edycja:
Hannah WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO:-)
CA7BO2NK.gif

mh_pink_roses.jpg


A takze słodkie buziaki dla Julianny i Mateuszka !
yg61.gif

 
Ja też składam serdeczne życzenia kochanym maluszkom!!!

Minka, ja właśnie wczoraj myślałam o dziewczynach i ich maluszkach.... mam nadzieję, że wszystko u nich w porządku!
 
Aaaaa, zapomniałabym dziś w DD TVN- jak zdrowo karmić malucha- już zaraz...

A co do odchudzania...mamy zamiar z R przejść na dietę zgodną z naszą grupą krwi, a że mamy identyczną A Rh+ to będzie łatwo :tak:, chociaż nie wiem jak sobie poradzę, bo ta wymaga prawie że wegetarianizmu, jedyny mięso jakie można jeść to kurczak i indyk, żadnych parówek, szynek, schabu, wołowego...buuuuuuuu, a ja tak uwielbiam mięcho :tak:, no ale cóż jak mam się czuc lepiej to czemu nie...w końcu muszę zadbać także o swoje zdrowie, a dzięki tej diecie właśnie to zrobię :tak:. Jeden plus, że nie trzeba się głodzić, powinno się tylko zwracać uwagę co powinno się jeść, a czego nie wolno i tyle :tak:

Ja mam taka grupe krwi.Czyli jaka ta dieta!!!Bede robic na odwrot wiec moze przytyje:-D:-D:-D:-D:-D

Hannah, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!

Najserdeczniejsze życzenia składam również dziewięciomiesięczniakom: Juliannie i Mateuszkowi :-)

Dolanczamy sie z Konradkiem.
Hannah 100 lat;-);-) dzieciaczkom 1000 buziakow

Hej wszystkim z rana.
U nas dziś szokkkkk:szok:Mała wstała raz w nocy i to tylko na karmienie!!!!!!!!!Od 3 tyg.nic innego nie robiła tylko sie darła do rana!!!!!!!!!A dziś cisza:szok:
Moim zdaniem pomogło też odłożenie żelaza (po którym stwierdziłam zaparcia u niej)co powodowało bóle brzuszka i zastosowałam diete od 2 dni i skutki widać:-)
Nie chwalę juz .........
Musze sobie kawkę gulnąc i jak mała wstanie czeka mnie spacer do sklepu (a u nas sypie ,że wyjśc sie nie chce:wściekła/y:)
bo nic na zupę nie mam:no:a obiad jakis trzeba zrobić:happy:
Ha-NN-aH WSZYSTKIEGO NAJ,NAJ SPEŁANIENIA MARZEŃ ,ZDROWEJ CÓRCI I KOCHAJĄCEGO MĘŻA !!!
odezwe sie narka..

Gratuluje po ciiiichu,oby tak dalej;-);-);-);-);-)

Ochraniacz najlepsza poduszka (zaśmiecam, ale skasuję niebawem)

Slodka jest:-):-):-):-)my nie mamy tego obicia bo nie moglam dostac a pozniej to juz zapomnialam:sorry2::sorry2::sorry2:


Witam:-)
Ja juz po kawusi.Maly jak zwykle w nocy budzil sie kilka razy i znow wyladowal u nas w lozku:baffled::sorry2::sorry2::sorry2:Rano mowie ze w trojke to nie spanie a on powiedzial ze jest wyspany:szok::szok::szok::-):sorry2::sorry2::sorry2:a ja nie:baffled:
Chyba mu zimno samemu bo z nami spi:confused:boshh bedzie takim zmarzluchem jak ja:baffled:mnie sie zdarza nawet latem spac w skarpetach bo zimno mi:sorry2::sorry2:

Apropo zimna to byl tu nie zly mroz w nocy,dotej pory jest lod na ulicy a slonce nie zle swieci brr:baffled::baffled::baffled:mowili cos o -3 ale bylo wiecej:confused:
 
A u nas gehenna :baffled: Marudzenie, nie wiem czy głodna czy jaka. Jak zrobię więcej mleka, to wylewam większość, jak zrobię mniej, to wypija wszystko i jeszcze chce. Bawić się nie, spać nie, najlepiej na rączkach, ale tylko przez pierwsze 30 sekund :dry: Ja chyba dziś do wariatkowa trafię. Dobrze, że chociaż noc przespała z pustym brzuszkiem.
 
Kwiateczek za dużo by pisać, musiałabyś przeczytać, życzę powodzenia w tyciu :-D:-D:-D

Kinia moja jak wybija jej godzina spania też potrafi w krzesełku zmeczona na siedząco paść albo szleje w łózeczku zostawiam ją,wracam a ta np.w poprzek zasypia lub oparta o ochraniacz:-D:-D:-DMówie wam kiedys zdjecie zrobie........

Zazdroszczę, gdyby tak nasza sama usnęła, ale nie ma takiej obcji, ja się zastanawiam skąd u niej tyle energii, może szaleć do późna, nawet, gdy trze oczy to dalej się bawi, muszę ją do siebie przytulić i wtedy zsypia w moment, ale żeby tak sama ze zmęczenia??? co to to nie...nie wiem czy nawet po 24 h "mordędze" padła by sama​
 
Zapomniałam Wam napisać, co nasza Córcia wczoraj zrobiła...siedziałyśmy u mojej Mamy, a ona sobie ściągnęła szklankę z wodą, trzymając za ucho i do buźki kubas, trochę porozlewała Mamie po plecach :-D:-D:-D, dziecku się poprostu pić chciało to sama sobie wzięła :-D:-D:-D
 
reklama
Dotkass, ale mała spryciara :-) Moja nie wiedziałaby jeszcze, co robi się z kubkiem :-)

Ostatni raz już Was będę przynudzać, ale chciałam trochę ponarzekać na służbę zdrowia. Nasza pediatra kilkaktotnie molestowana przeze mnie w sprawie tej alergii mówiła tylko, że jak zwykle zdziwiam i że samo przejdzie. Powinna jędza jedna powiedzieć, że nie zna się na tym i dać skierowanie gdzie trzeba. A jak ją poprosiłam o receptę na bebilon pepti, to tak nosem kręciła, że se go prawie zwichnęła :angry: Ale niestety mój eksperyment nie odniósł skutku, bo podawałam w międzyczasie cielęcinę. A właśnie się dowiedziałam, do czego prowadzi nieleczona skaza :no: Owszem, zmiany skórne ustępują po pewnym czasie, ale sprawa przenosi się wtedy na drogi oddechowe - najpierw zapalenia oskrzeli, a wreszcie astma. Dobrze, że wreszcie wiem, bo co ja bym potem zrobiła, gdybym doprowadziła dziecko do takiego stanu :no: A kolejny stary dziad dermatolog od siedmiu boleści zainkasował za wizytę 100 zł i też g...no wiedział. Dobrze, że jestem uparta. Mam ochotę tych niekompetentych lekarzy nie powiem co :crazy:
Kathy miała tak samo, nikt nic nie wie :wściekła/y:
Dobra koniec narzekania.
 
Ostatnia edycja:
Do góry