reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Szopek
mam video nianię, ale tylko w Hani pokoju nad jej łóżkiem. Teraz potrzebuję drugiej do naszej sypialni. Wiesz ja mieszkam w domku z piętrem i jak jestem w ogrodzie, czy na dole, to bałabym się że Hania w śnie będzie wędrować po schodach.
A podgrzewacza używałam cały czas od kiedy przeszłam na butelkę. Podgrzewacz stał przy moim łóżku i rano tylko wsypywałam mleczko i gotowe. Nie zwlekła bym się na dół do kuchni za żadne skarby. Teraz jakiś miesiąc temu mi się spalił, więc zainwestowałam w nowy.
 
reklama
Hannah- Nie kwestionuje potrzeby posiadania elektrycznych niań w domu jednorodzinnym a i w ogóle jak kto chce. Tylko tak pomyślałam, ze może Ci się zepsuła czy sprzedałaś albo, ze pomyliłam i nie ty kupowałaś.
 
Ja jestem,sprzatałam na ogrodku,sprzatałam basen......koniec sezonu.:-(A tak przez pól godzinki dobre było słonko i goraco:-),w krótkim rękawku byłam i pranko ładnie na wietrze przechło :tak:a teraz już znów pochmurno.:sorry2:
Teraz zjemy obiadek .R pojechał po przedszkolanke:tak:Ciekawe jak tam dzisiaj było w przedszkolu?:sorry2:
 
U nas w przedszkolu super. Maja chce chodzić. Dziś znowu miała pretensje że za wcześnie ją odebrałam. Nie może się doczekac jutra, już ubranko naszykowała ;-)

ja podgrzewacza cały czas używam, młody wstaje mi jeszcze na mleko, wode mam gotową tylko mleczko wsypać :tak:

kwiateczek jak dla mnie Jim Jam to najlepszy program z bajkami, moje dzieciaki za Barney'em szaleja

Iwonka kupiłas talerze?

Macie pozdrowienia od Dotkass- nie zagląda bo Amela chora
 
Witm wieczornie.G juz jedzie z pracy.u nas dzis piekna pogoda byla,sziedzielismy na dworze.
Iwonka ty masz cyfre wiec na ktorym kanale jest teraz jakies info bo nie moge znalezc:no: poprzestawiane te kanaly,nie moge sie przyzwyczaic.a ten jim ...nie maaaaaaaa niestet:no:
Migotka witaj:-)
 
Dzień dobry Majóweczki

Cieszę się, że już piątek... jeszcze kilka godzin i do domu.
Wczoraj przez mój humor (dziś z resztą nie lepszy, ale wraca mój A, więc będzie lepiej) nie kupiłam sobie butów.
Pojechałam zobaczyć butki. Jedne mi się podobały, przymierzałam, już miałam brać i nagle stwierdziłam, że muszę się zastanowić :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: tak się zastanawiałam, że zaczęło lać, Szymon zaczął marudzić, bo mądra matka wzięła go na "butowe' zakupy
Efekt był taki, że mój zły humor był jeszcze gorszy, a do tego byłam na siebie wściekła, że nie kupiłam tych butów :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Ale cóż... jutro weekend.

Wszystkim przygnębionym nadchodzącą jesienią życzę dziś dużo usmiechu
 
Witam.

Kwiateczek ja mam Cyfrowy polsat,ale wczoraj złozylam wymówienie i teraz biore po 7 latach znów Cyfre:tak: Tu na ich stronie masz napisane że 7 kanałow Polsatu dostaliście za darmo i w tym JIm Jam na kanale 125 .Może jeszcze raz przeprogramój,masz tam instrukcje:tak:

Pola mam nadzieje że te dzisiejsze ponoc słoneczko co ma sie pokazać czesciej poprawi Ci humor:tak::tak::tak:

Migotka witaj i opowiadaj! :tak:

Cosmo kupiłam.:tak:

Dotkass zdrówka dla Amelci :-)

EDIT
Muszę kupić body na zimę dla Klaudii bo gołe plecy ciągle teraz.W sklepach nie ma takiego rozmiaru,bo to na 98 minimum musi byc.Popatrze na allegro.Hej dziewczyny co handlują na allegro ,macie jakięs body na ten rozmiar?
 
Ostatnia edycja:
Hej! Doczytałam wreszcie otwarty.
Iwonka, co tu opowiadać, pogoda do d..y, 2 dni było gorąco, że kąpałyśmy się w jeziorze, a potem coraz zimniej i zimniej. Na szczęście raczej nie padało i dało się chodzić na spacery wokół jeziora, a Iga mogła bawić się na placu zabaw przed domkiem. Tak naprawdę tragedia zaczęła się we wtorek, deszcz non stop, ziąb i wiatr, że podjęliśmy spontaniczną decyzję, że pakujemy dupska w troki i jedziemy do teściowej mojej do skarżyska na 2 dni. Domek był opłacony do soboty, oczywiście zwrotu nie było, więc ponad 400 zł. w plecy, ale nie wytrzymalibyśmy w tym domku. W skarżysku było ok, tylko ja postanowiłam przedstawić wnuczkę drugiemu dziadkowi (ojcu męża), bo oni nie odzywają się do siebie. Teraz tego żałuję, bo pokłócili się na nowo i już Iga popoznawała dziadka całe 40 minut:crazy: Ale gościu jest toxic, wampir energetyczny, że sama miałam ochotę mu lutnąć. Każde jego zdanie miało za zadanie wbić szpilę mnie, a mężowi to już w ogóle. Nie dziwię się, że nie gada z ojcem. Tak złośliwego starucha to jeszcze nie widziałam.

Gratuluję naszym kochanym żłobkowiczom i przedszkolakom chęci chodzenia :-)

Sylwia, leż leż i odpoczywaj.

Puchatka, niezła organizacja :szok: Ja mam problem ze zrobieniem czegoś na obiad :-D

Szopek, przykro mi z powodu talerza ;-)

Hannah, szkoda, że nie napisałaś, bo ja mam podgrzewacz prawie nieużywany, tobym Ci podesłała.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam
Iwonka dzieki za linka:tak:ja mam pakiet podstawowy a tam pisze ze przy komfortowym jest jim:baffled:

Migotka to masz tescia,wspolczuje ale czemu ciebie sie czepial,nawet cie nie zna z tego co widze:baffled:

U nas piekna pogoda dzis,niebo bezchmurne,wrocilismy nie dawno.Kondzie drzemie teraz.Jak na zlosc do pracy potem ide a poszlabym z checia na plaze,dawno nie bylam:zawstydzona/y:
 
Do góry