reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam wieczornie

hannah- tez mi sie wydaje ze albo to ten rumien albo tradzik tak wyglada jak te na zdjeciach:sorry2: no u nas pojawilo sie tydzien czy 2 po urodzeniu i kazali nam wycierac buzke woda przegotowana:blink:
 
reklama
Już dzisija mamy ładną buźkę, zostały jednak ślady na styku tam gdzie jest smoczek. Ale to po maści i Fenistilu. Kąpiemy w Emolium. Jednak w trądziku czy rumienu chyba nie było by suchych placków z pękająca skórą.
Kamilka
u Adasia widzę że i tak była bardzo ładna buźka. Nie wygląda to aż tak strasznie jak u Basi. Zaznaczam że na zdjęciu buźka i tak jest w lepszej formie niż na drugi dzień.
Szopek
super że wyszliście obronną ręką ze skazy, przynajmniej z tego najgorszego okresu choroby. Ja wolała bym chyba żeby ktoś stwierdił jednoznacznie skazę żeby móc wprowadzić odpowiednie mleczko i żebym wiedziała co jej dolega. A tak bedziemy gdybać nie wiadomno ile.
Kolezanka która ma rocznego synka ze skazą i trądzikiem niemowlęcym jak zobaczyła zdjęcie powiedziała że to trądzik, ale kto to tak naprawdę wie. Wysypka do wysypki podobna i mi to pasuje do trądziku, rumienia, AZS i skazy (oglądając zdjecia dzieci na necie).
 
Miku miał jeszcze taką łuszczącą się skórę na brwiach i za uszami.


Ja właśnie dlatego nie latałam po wszystkich lekarzach.
Dali nam nutramigen i wszystkie objawy jak ręką odjął.
Jakbym trafiła do innego lekarza to bym leczyła wszystko oddzielnie: i skórę i brzuszek i ulewanie. Martwiła sie, ze niespokojny, ze kupy nie takie. A ciagle by mi ktoś wmawiał, ze dziecko musi mieć kolkę, ze się książek naczytałam ile ma dziecko spać, ile jadać i ile płakać.
 
Hej dziewczyny!
Wpadam, jak po ogień, bo mam na 6 do pracy, ale chciałam Wam przekazać info z nocy od...Keyko!


Urodziła wczoraj po 22 córeczkę Olę,
waga 4300g i 59cm! Miała cc.




No i tymi super wieściami zaczynam dziś dzień na BB, oby był cały taki miły.


Co do problemów skórnych, to ja się ostatnio bardzo martwię o Mikusia. Całymi płatami schodzi mu skóra z opuszków palców :-(. Nie wiem co to jest, naczytałam się w necie...Chyba we wtorek pójdziemy do lekarza, bo mnie nerwy zjedzą. Zastanawiam się, czy tak może wyglądać alergia na mleko krowie??...


 
Cudowna wiadomość!!!! A jaka duża dziewczynka WOW. Keyko GRATULACJE!!

Która nastepna? Wykruszają się cieżarówki i trzeba uzupełnić listę hehe

Aurelia
chciała bym ci pomóc, ale sama jestem świeżynką w temacie skazy i nie wiem czy tak się może objawiać. Pójdzcie do dermatologa.

A to bużka Basi po 3 dniach leczenia
dsc01193i.jpg

dsc01195qd.jpg
 
Ostatnia edycja:
Keyko ogromne gratulacje!!!! Ubranka odrazu od rozmiaru 62 beda pasowac:-D:-D:tak: Jeszcze raz gratulacje!

Migotka ,alez ty jestes,Raz na miesiąc męża tylko dopuszczać?

Kwiateczek , ty masz samsunga ta lodówke,podaj jeszcze raz linka ktory model dokładnie masz bo nie chce mi sie szukac i napisz czy chodzi głosno czy cicho? Bo tez juz nie pamietam.

Chodze ogladam,szukam w necie,czytam i juz mnie glowa boli,bo co lodowka to zwolennincy i przeciwnicy jak ze wszystkim,oszalec mozna:sorry: a jednak jak mam wyadc 1700zl czy 2 tys gora to juz na cos co moze po chodzi dłuzej... ale to chyba nie ma na to reguły. Wszytsko chinszczyzna teraz nie to co kiedys lodowki te stare po ponad 10 lat i dzaialaja bez awarii.
 
Keyko wielkie gratulacje :-):-):-):-):-):-)
Oleńko witaj na świecie :tak::-Dale wielka z ciebie dziewczynka
A ja sie wyglupialam że mój byl duży :sorry::-D

Migotka :-) ale by ci sie trafilo jakbys tak zaciązała :-D od jednych razów jeszcze z zabezpieczeniem;-)

HannaH dobrze że z Basią już lepiej mojemu wychodzily takie małe placki kolo uszów
ale zeszly wyatarczylo Olilatum z powrotem kupić ,jeszcze go te 3 miesiace w tym pokąpie bo wtedy skóre ma wrecz idealna ,my mamy bebilkon pepti zapisany ale cięzko mi to mu wprowadzić nie chce jesc ,musialabym go przygłodzić z 2 dni ,zwlaszcza że oprócz tego incydentu nic mu sie nie dzieje Zobacze ten tydzień może nastepny co sie bedzie działo jak bedzie musiał to bedzie jadl co zrobić

Iwonka powodzenia ,ja bym teraz tej samej nie kupila choć z wyglądu jest ok
 
reklama
witam

keyko super, ale jaka duża ta Twoja kruszynka ! Gratulacje

Ha-NN-aH faktycznie nie ciekawie to wygladało, na szczescie zeszło.. my mieliśmy lekka wysypkę która zeszła po baleneum

szopek wiesz czym to grozi jak sie idealizuje wiek niemowlęcy :-D :-p

migotka aaaa widzisz wydało się no nie grzeczna z Ciebie żona :-p\
 
Do góry