reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Dotkass, czasem trzeba się oczyścić, nie można wszystkiego pod dywan zamiatać. Czekam na Twoje testowanie i trzymam kciuki, bo dawno nam żadna majóweczka nie zaciążyła!
 
reklama
Aurelia, oj trzeba...ale ja to dziś myślałam, że się spakuję i pojadę do Mamy..wrrrrr...już mi przechodzi powoli...a z testowaniem jeszcze poczekam kilka dni, bo może tylko mi się spóźnia...w końcu kilka godzin o niczym nie świadczy :tak:

a i (nie)dziękuję za te kciuki, żeby nie zapeszyć :-D
 
Witam.Wpadłam życzyć milej niedzieli,my wybywamy do teściów,na imieniny R siostry:tak:
Dotkass a Ty wiesz co....:tak:nie zapeszamy i sie nie nastawiamy ;-)spokojnego dnia życzę:-)
Wrublik jak dzieciaczki?
 
trzymajcie, trzymajcie mocno ;-) aczkolwiek (nie)dziękuję ;-)

Mamcia już pojechała do domku i już mi smutno, chociaż się już kłóciłyśmy :-(

...z R już załagodzona sytuacja...piszę teraz z placu zabaw, byliśmy na zakupach i Amela się wygłupia, a dla rodziców jest tu darmowy necik, więc korzystam...R skoczył po jakieś jedzonko

Iwonka, miłej wizyty u teściów
 
hej Dotkass kciuki zapewnione, a nerwy na wierzchu, może to pierwszy objaw buzujących hormonków(oby;-))

u nas nadal choróbsko w domu, ale już dzieciaki szaleją, Wikunię gorączka mocno złapała na wieczór, ale dziś jednej i drugiej został tylko brzydki kaszel, najgorsze że przeszło na męża, a on jak to przystało na mężczyznę przy katarze jest umierający...:cool:
 
Miłego wieczorku i spokojnej nocki...cały dzień nie chciało mi się jeść...zjadłam sałatkę grecką w knajpie, a teraz piekłam schab na kanapki i tak pachnie, że mam ochotę zjeść go w całości- taki ciepły właśnie jeszcze z resztkami sosiku...mniam...
 
Cześć Kochane,

U nas już cieplej na zewnątrz, ale nadal mroźno mimo wszystko, słoneczko świeci...Mamcia pojechała, już za nią tęsknię, a w ostatnich dwóch dniach miałyśmy siebie po dziurki w nosie- dziwne, ale tak już jest- co za dużo to nie zdrowo ;-)

Dziś żurek z kiełbaską będę robiła na obiadek- kurcze na samą myśl, ślinka mi cieknie...mniam...

@ brak jak narazie...temp. nie spada, trzyma się ok 37.2- 37.3 (jak mierzę rano), wczoraj o 16:00 miałam 37.8...test zakupiłam, ale narazie nie robię, czekam jeszcze, bo jak w pierwszej ciąży kupowałam robiłam a za chwilę dostawałam @ i byłam zła, że wykorzystałam test, który mógł się jezszcze przydać...teraz też wolę się nastawiać, że @ będzie- tymbardziej, że brzuch nawala jakbym miała już @, albo drugi dzień...poza tym swędzą mnie piersi po bokach, ale i przez @ swędzą...dziwne tylko, bo strasznie podrażniłam sobie sutki i łuszczy mi się na nich skóra :zawstydzona/y:

Miłego dnia
 
reklama
Do góry