reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

zwolinka

majowe mamy'08 zakochana mamusia
Dołączył(a)
22 Czerwiec 2007
Postów
238
Witam wszystkie mamusie które będą miały dzidziusia w maju przyszłego roku:-) Ja też do nich należę :tak: Hurra!!! A tak troszkę powiem o sobie:) Mamy synka Wiktorka ma pięć miesięcy więc będzie malutka różnica pomiędzi dzieciaczkami... pozdrawiam
 
reklama
czesc
dzis zrobilam sobie tescik i zauważyła 2 wyraźne kreseczki:happy:
mam juz syneczka, który urodziła sie 11.11.2005.
jutro idę do lekarza, aby potwierdzić ciążę.
Mój termin to: 6 maja 2008.
Pozdrawiam wszystkie majóweczki i mam nadzieję, że wkrótce będzie nas więcej:-)
 
Pozdrawiam wszystkie Majówki i gratuluję wam z całego serca!!!!!:-) Ja jestem ze styczniówek 2008, ale każdego miesiąca czekam na szczęśliwe przyszłe mamusie i tak odliczam sobie czas do urodzenia mojej córci.
Korzystajcie dziewczyny i zapamiętujcie każdy dzień - zaczął się najcudowniejszy okres waszego życia!
 
Pozdrawiam Majóweczki 2008 :-):tak: Ja mam termin na Kwiecień. Mam nadzieję, że będziecie się tutaj mnogo pojawiać :-) Życzę spokojnych i zdrowych kolejnych 8 miesięcy ciąży.

Mamusia Kwietniowa 2008
 
kochane Majoweczki!!! ja sama jestem z maja i wiem, jaki cudny to miesiac!!! przesyłam gratulacje i łudze sie ze uda mi sie drugą dzidzie w maju urodzić!!! :-D:-D:-D
 
I ja do was dołączam :)
Potwierdzenie i pewnie pierwsze zdjęcie będę miała za tydzień około.

Pozdrawiam przyszłe mamusie!
 
Gratulacje dziewczyny :-D Jestem mamą małego majowicza z tego roku. Jeszcze nie dawno to nasz maj gościł w Przyszłych mamach, a teraz już następne fasolki tu kiełkują :-D Spokojnej i radosnej ciąży!
 
reklama
Gratuluje wszystkim majowka:-):tak::-D.Ciesze sie razem z wami:-):-):-).Trzymam kciuki za spokojne 8 miesiecy:tak:;-):-D:-D:happy:.Oby wiecej was tu bylo.:happy::-D:-):-):-D:-p
 
Do góry