reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

I ja się witam chyba nie nadrobię co napisałyście w każdym razie zamiast teraz sie pooszczeędzać trochę to ciągle mam coś do zrobienia a wieczorami padam z nóg:baffled: a dzisiaj to już w ogóle się dziwnie czuję najpierw miałam wysokie ciśnienie później brzuszek bolał i głowa teraz mam jakieś kłucia ale takie dosyć mocne skurcze jakies pojedyncze też miałam dlatego idę się położyć i spać

KAMILKO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO:happy:

Dobranoc:-)
 
reklama
Dzien dobry Majowe Brzuchatki
wiesz co do znieczulenia jestem nastawiona że nie a co bedzie okaze sie
A co do szpitala i czemu jade bo mój lekarz ma własnie tak dyżur i liczy na to że odbierze mi poród
Jak na razie to też szykuję się na poród bez znieczulenia.
Dlatego pytałam, bo mój też chce mnie położyc tak około tydzień przed terminem, oczywiście gdybym nie urodziła wcześniej
W każdym bądź razie, życzę Ci powodzenia, bo będziesz wcześniej rodziła... a może spotkamy się na porodówce?? :-)

-własnie zaczynaja się skurczybyki jak co wieczór ale juz nie robie sobie nadzieji:no::no::no:Po co jak do rana przejda:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Lipa normalnie ,chyba mała jeszcze posiedzi skoro tak w ciuciu babkę gra z mamą :happy::-D:-(Nie chce mnie jeszcze widzić bo jak to tłumaczyć???

Moja Klucha robi dokładnie to samo :baffled:. Już mam bolesne skurcze i w miarę regularne... a za troszkę mi przechodzi :wściekła/y::wściekła/y:
Wiem, że jest jeszcze troszkę czasu, ale chciałabym JUŻ!!!!

Dzisiaj czeka mnie troszkę prasowania i nauka :baffled:.
Został mi ostatni egzamin i dzisiaj kobietka wyznaczyła mi termin na sobotę, bo obawiam się że 01 czerwca moge nie dac rady przyjechać...
Na szczęście w niedzielę skończyłam pisać pracę :-), bo mały mi takiego stracha napędził tymi skurczami

Słoneczko świeci, więc życzę Wam miłego dzionka spędzonego, w miare możliwości, na spacerkach albo ogródeczkach

 
Witam dziewczynki melduję się nadal w dwupaku
Wczoraj byłam na ktg zapis piękny mały szalał, akceleracje prawidłowe więc czekamy następne ktg w piatek i w poniedziałek.
W madurowiczu nie ma już miejsc na OCPiE Ale podobno na porodówce jest płynność i jakoś przyjmują, na szczęście jak coś mi Pani DOktor załatwi miejsce ale...
O czym to świadczy..nasz wspaniały prorodzinny kraj ehhhh
Miłego dnia kochane
 
Witam Mordki Kochane słonecznie i mam nadzieję, że bez maruzdenia dziś, bo już mi się to marudzenie nawet znudziło ;-)

A Dotkass długo czekałaś i brałaś tez stelaż do niej???

Kathy Kochanie, ja zamawiałam w długi weekend, więc nie były to dni robocze, ale wczoraj dostałam meila z info, że wysłali towar (zamawiałam kurierem), i właśnie przed chwilą dzwonił kurier, że będzie między 12:00-14:00 z towarem :-). I tak domówiłam u nich stelarz, łącznie nie cała stówka mi wyszła wraz z kosztem przesyłki :tak:. Powiem Ci, że z tej firmy już zamawiałam nie raz...jakiś czas temu pościel i nie dość, że jestem zadowolona z towaru, to i z kontaktu ze sprzedającym,a towar zawsze szybko miałam u siebie :-). A co do guściku...to rzeczywiście taki sam, już sobie wyobrażam jakbyśmy mieszkały niedaleko siebie...to byśmy po sklepach poszalały :-D:-D:-D
 
Witam dziewuszki.
Bedę chyba następna do rozpakowania. Ok 8.00 odeszły mi wody, ale nie wszystkie oczywiście i schodzi czop. czekam na Piotrka bo za dwie godziny będzie w domu i jedziemy na porodówkę. Na razie umyłam włosy i chyba pójdę zjeść śniadanko, choć adrenalinę mam taką że nie bardzo chce mi się jeść.
Bóle mam na razie małe.
Macie dla mnie jakieś rady????
 
A może to jeszcze nie to? Boże, człowiek głupieje. Po co do szkoły rodzenia chodziłam? Żeby wszystko zapomnieć? No ale jak sporo wód odeszło i czopa trochę też, to chyba nie mam się nad czym zastanawiać, prawda?
 
Witam słonecznie:-)

Zaraz zmykam do fryzjera, banku i sklepiku. Pewnie znowu będę wykończona jak wrócę. Mam nadzieję, że te moje wyprawy w świat zaowocują porodem w nastepnym tygodniu. Chociaż wydaje mi się, że im bardziej chcę wcześniej urodzić to tym bardziej prawdopodobne że przenoszę tę ciążę.

Ja znieczulenia też na razie nie chcę. Zopbaczymy jak będzie w trakcie porodu. A wiecie jak byłam u położnej to powiedziała że lewatywy nie robią. Dają czopki.

Wczoraj wyprałam pościel. Dzisiaj może ją poprasuję i w końcu będę mogła ładnie łóżeczko zaścielić dla mojej kochanej kruszyny:-)

Spadam się szykować. Buziaczki:-D
 
Oleska trzymam kciuki za szybki i latwy porod i zadrowego dzidziusia.

No w koncu moze sie zaczela kolejna fala porodow bo juz 7 maja a tych majowych dzieciaczkow malutko.
 
reklama
Witam majowe dziewuszki!!!!!
Wstałam sobie o wpóldo 8 00 bo tata mi małego wozi i musze to wykorzystać:tak:.
Zabrał go do przedszkola a ja po śniadanku i siadam do was:-D.Tak Dotkass pewnie byśmy sobie polatałt po sklepach z maluchami na reku hihi:-D:-D
Oleska -TRZYMAJ SIĘ ŻYCZE CI WSPANIAŁEGO I W MIARĘ KRÓTKIEGO PORODU!!!!!
No super wszystkie tylko nie ja .........
W nocy znów miałam skurcze takie co 15-13 min(także nieregularne....)I zła jestem ale już mi zwisa mała sam da znać a może naprawde posłuchała porad tatusia ,że ma czekać aż mu przejdzie przezię bienie hehe:-D:-)A ja nie wiem czy u mnie juz porodókę otworzyli i tez się codzień dowaiduje ale nikt nic nie wie:no::no:
No wydaje mi się ,że Kamilka się rozpakowała............
A dziś obstawiam Olesie :tak::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
No czekamy co bedzie dalej....................
 
Do góry