reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Witam się na chwilkę wieczorową porą i tez zaraz zmykam do łóżeczka.
Nie wiem, czy któraś się juz znowu rozdwoiła, czy nie... ale pewnie tak, przynajmniej tak powinno być... ja nie wiem ile to jeszcze u mnie potrwa
Jestem po wizycie u ginki, oby ostatniej! I przyszła poduszka do karmienia z allegro! Nie wiem, czemu nie kupiłam jej sobie poprzednio, to super sprawa jest.

Dobrej nocy dziewczynki! Życze wam i sobie, żeby to już jak najkrócej potrwało!
 
Również mówie wam dobranoc. Jutro jadę z mężem na cały dzień do pracy i wyrwiemy się w międzyczasie na KTG, potem zakupki, także nie bedzie mnie aż do wieczorka. Będę tęsknić:tak::-):-)PAPA
 
TU KATARZYNA MAX -GOLONKO:tak:
WIADOMOŚĆ Z OSTATNIEJ CHWILI:
Właśnie szykujemy się do szpitala ale mie się wcale tam nie chce jechać:-D:szok:Nie mam jakoś checi ale skurcze juz ponad godzinę regularnie co 5 min!I mąz już się goli kanapeczki sobie zrobił a ja się mecze....
Ale i się ciesze tylko się boję ,że to jescze jakoś daleko....A trzyma mnie tak porzadnie od 12 00 ale były nieregularne .To jak zapytaja od kiedy mam jak powiedzieć w szpitalu?
Ale mnie boli !!:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:Wogóle zdziwko mnie wzięło bo pół godziny yemu poodkurzałam i pomyłam podłogi!!!!
A teraz zjadłam kolacyjkę i nadal są co 5 min .
Iwonko po kąpieli było to samo :laugh2::szok:
 
Wogóle co nowy skurcz to silniejszy dlatego juz nie czytam was tylko tyle ile mi się udało napisałam (bo w 5 min więcej się nie da)
A na skurcz musze wstać i chodzić ,z krzyża mocno nie mam ale musze być zgarbiona -to mi ulge przynosii:tak::-)A reszta bedzie pewnie smskiem Iwonce lub Dotkass lub mąż się udzieli i wam napisze spadaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmm:-D:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::-)
 
Czytam ,że spac idziecie a ja pewnie rodzić -oby po ludzku:tak::-D
Pewnie mnie rano przeczytacie i jak juz po wszystkim bedzie hehe
Dobra bo mnie te skurczybyki dobiją!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TRZYMAĆ KCIUKI!!!DZIEKI ZA OBSTAWIANIE MNIE!!!!!
DZIĘKUJE!!!!!!!!!
 
Kathy - trzymam kciuki za szybki i bezproblemowy porod!!:-) Daj znac jak juz urodzisz! Trzymaj sie!:-)

To teraz juz naprawde dobranoc!
 
reklama
Kathy, trzymamy kciuki, oby szybki był ten poród:-):tak: co byś Nelkę już miała jutro w ramionach:-):tak::tak:. Trzymaj się dzielnie:-)
 
Do góry