reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

To którą Brzuchatkę obstawiamy na dzisiaj??
Obiecałam Anusi-sac, że na nią dzisiaj obstawiam, więc dotrzymuje słowa :tak::tak:

Ciekawe, co z Wiktorią, bo rano sączyły jej się wody. Może już jest kolejną majową mamą. W końcu seria się zaczeła :-D:-D:-D

POla, bardzo ci dziękuję, że twardo stawiasz na mnie :-p żeby Cię nie zawieźć właśnie skończyłam myć podłogi na kolanach i cały dzień dziś praktycznie coś robiłam, nie leżałam ani chwili (oprócz KTG;-))...ciekawe co przyniesie noc...

Kamilka, jeszcze raz serdeczne gratulacje, nie mogę się doczekać fotek Adasia...

Madamagda, pomysł z basenem jest super...jakbym miała bliżej, to chętnie bym też z niego skorzystała - fotki robiły wrażenie...

Ciekawe co u Wiktorii, Oli i Dotkass...jak na razie brak informacji :-( może kolejne majóweczki mnie wyprzedzą:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Hej
Malduję się nadal 2w1 ale dzisiaj już miałam stracha, na ktg maluszek mało ruchliwy musiałam powtarzać zapis bo był płaski ale się ruszył, w moim szpitalu jest problem bo nie ma łóżek na patologii i najchętniej już do porodu przymują, szczerze mówiąc już mam dosyć i tych zapisów i tego czekania i tego stresu ja chcę URODZIĆ!!!!!
I mieć to za sobą:crazy::crazy:

Już nic więcej nie napiszę bo mam handrę, cokolwiek bym nie robiła ciężkiego pewnie i tak nie przyspieszy, tak jak Iwonka napisała, będzie jak natura chce.

Kolorowych snów kochane
 
witajcie kobietki my się póki co z niunia docieramy co bywa niełatwe ale co tam walczymy z mała ilością mleczka ale ważne że jest przynajmniej coś :tak: nie bardzo jestem w stanie Was nadrabiać ale gratuluje mamusiom rozpakowanym a tym w dwupaczkach życzę łagodnego przejścia przez ten wielki dzień :tak::tak:
 
jo-anna-on ja to raczej kolejna nie będę,
Dotkass nigdy nie mów nigdy :-);-):tak:

:-D:-D:-Dhej dziewczyny
my od dzisiaj w domku maly jest sliczny i bardzo grzeczny tylko jje spi jak bede miala wiecej czasu to cos napisze...
Witaj Kamilko, czekamy na fotki Adasia.

Znajoma urodziła w piątek w nocy a w poniedziałek rano juz ją do domu wypisali, jak rodziłam Majke to leżałam 6 dni
Ja rodziłam w 2005 w piątek rano a w niedzielę mnie wypisali. Teraz chyba jest jeszcze gorzej z miejscami w szpitalu.

Miałam troszkę posprzatać ale mi się nie chce, moze jutro mi się zachce :baffled::sorry2:.
Mąż po 2 pifffkach, jakby się zaczęło to będę szoferem :baffled::angry::wściekła/y::crazy:. Ściskam nogi i czekam z tydzień ;-).

Miłej nocki. Może którejś się poszczęści :laugh2:
 
Ja po dzisiejszej wizycie u ginki nadal nie wiem czy się coś ruszyło znaczy podobno szyjka się ładnie skraca ale rozwarcie na 0,5cm czyli tak jakby go nie było następna wizyta 20 o ile do tego czasu nie urodzę. w przyszłym tygodniu muszę ktg zrobić i ciekawa jestem ile zapłacę za nie:baffled: ale najważniejsze że z małą wszystko dobrze waży miedzy 2900 a 3000g wiec ładnie rośnie i prawdopodobnie nie będzie miała dużo włosków ginka tak przy badaniu stwierdziła jak główki dotkneła:-) teraz pozostaje mi tylko czekać:happy:
 
Pola - ja bym wolala nie rodzic w korku ani w parku... chociaz moze spotkalabym sie z wiekszym zainteresowaniem ludzi niz personelu w szpitalu.;-)

Co do trzymania w szpitalu po porodzie, to slyszalam, ze teraz potrafia nawet dzien po wypisac, bo miejsc brak... Znajoma lezala dwa dni po porodzie na oddziale porodowym, bo w salach miejsc nie ma... A wypisywanie po dwoch dobach jest juz standardem... no chyba, ze cos sie dzieje. Czyli jak urodze w poniedzialek wieczorem, to w srode wieczorem juz w domku... moze to i lepiej z jednej strony.

Dotkass sie nie odezwala cos... moze juz na porodowce? To samo Ola i Wiktoria...

A mnie mecza bole w szyjce wlasnie... ide do wyrka...

Dobrej nocy!
 
Haloooo wstawac! Szkoda dnia! :-):-):-)Kuzwa mac ja nadal 2 w 1 i nawet skusilam sie wczoraj znow na sex ale cos chyba ta sperma mojego malzonka jest bez tej pro.......:crazy: zapomnialam jak sie to zwie:sorry2:.No nic mam nadzieje ze jak zaczne rodzic to miejsce w szpitalu jakiekolwiek bedzie.:tak::rofl2:
 
reklama
Do góry