reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Dziewczyny, czy jak blizna po cesarce mi spuchła, to jest to powód do niepokoju? Już minęły 2 tygodnie, ale wcześniej nie była taka spuchnięta :-( Czy to może być przez to, że w piątek zafundowałam sobie zbyt długi i szybki spacer?


Hmm, u mnie tez minęły już 2 tyg ale nie mam blizny spuchniętej. Może jak nie zejdzie, to pokaż lekarzowi.
 
reklama
A u mnie skurcze jak na razie co 7minut torbe już spakowałam wykąpałam się włoski umyte ale nie wiem czy coś się rozwinie z tego bo jakoś specjalnie się nie stresuję:happy:
 
Wiktoria, Aneye - gratulacje przeogromne dla Was dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!

Gloria trzymaj się kobieta, już niedlugo...

Ja postanowilam, że odpuszczę, ale też jak sobie coś ubzduram i się uprę to jest koniec. Narobilam się dziś jak glupia, ale to dobrze przynajmniej nie mam poczucia straconego dnia.
W ogóle strasznie się gruba czuję a slodkie ciągle wtryniam. Ja to raczej jestem na konkrety nastawiona niż slodycze a w tej ciąży, to nie mogę przestać myśleć o slodkim. a tam grunt, że już niedlugo koniec.

chyba najcieższe jest to czekanie na koniec. damy radę kobietki.
slodkiej nocki z Waszymi panami...
 
Ja tylko na chwilkę. jutro nadrobie, co działo się przez weekend, bo mam gości i nie mam kiedy usiąść do komputera.


Chciałam Wam przekazać, że Nati dziś o 00.18 urodziła Anulkę. Mała waży 3.940g i ma 59cm :-):-):-), więc mamy kolejnego majowego szkraba.
 
Dotkas, nie ma reguły na nic, ale jak mi w poprzedniej ciąży czop odszedł w czwartek po południu, to urodziłam rano w piątek, co oczywiście cie nie pocieszy, wiem...

Aurelia, to hormony, przejdzie, ułoży się jakoś, będzie dobrze!

Trzymam kciuki za Lady, swoją drogą to musi być okropny stres, tak wiedzieć, że się jedzie prosto pod nóż, brrr

Dzisiaj przyjechała moja mama na dwa tygodnie, jutro wyciągam ją na zakupy, ostatnie mam nadzieję, chociaż nigdy nic nie wiadomo. Musze urodzić w ciągu tych 2 tyg, bo ona nie moze dłużej zostać a szkoda by było, żeby się nie zobaczyła z wnuczką... Tym bardziej, ze potem to już długo nie będzie mogła przyjechać
 
reklama
Chciałam Wam przekazać, że Nati dziś o 00.18 urodziła Anulkę. Mała waży 3.940g i ma 59cm :-):-):-), więc mamy kolejnego majowego szkraba.

I kolejne niemałe dzieciątko! Jakaś seria na większe dzieciaczki teraz przyszła. Gratulacje dla dzielnej mamusi, szkraba i tatusia!
 
Do góry