reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Polka tak jak pisala Ola.pneumo23 jest po drugim roku zycia i to jest juz jedna dawka,teraz dla naszych malenstw Prenevar kilka dawek niestety..nawet 4.... Pneumokoki
Ja tez teraz szczepie druga dawka na rota i skojarzona.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja wczoraj też miałam skojarzoną + rtawirus 2 dawka :) mała zniosła szczepienie znakomicie :tak: ale za to jeszcze śpi od wczoraj z 1 przerwa na wymuszone przeze mnie karmienie bo o 7 myślałam że mi baniaki pękną ale ona nadal śpi...
 
Hej:-)

Pamiętacie mnie jeszcze. Chyba ok 1,5 tygodnia się nie odzywałam. To wina długiego weekendu i narodzin nowej pociechy w naszej rodzinie. Siostra mojego męża urodziła dziewuszkę 16 sierpnia o 5 rano. Zdrowiutka kruszynka. Wiecie ja już nie moge sobie przypomnieć żeyby taka moja mała była. Jakby ten miesiąc po porodzie w ogóle mi się wymazał z pamięci. jakaś nieprzytomna chyba byłam.

Jeżeli chodzi o szczepienie przeciw pneumokokom to moja pediatra powiedziała że lepiej je zrobić po 2 roku życia bo jest tylko jedno wkucie. Terqaz raczej nie ma gdzie dziecko się tym badziewiem zarazić. A my idziemy w poniedziałek na szczepienie skojarzoną i przeciw rotawirusom. Smarujecie dzidzię maścią żeby szczepienie mniej bolało?? Ja własnie kupiłam i w poniedziałek zastosuję. Ciekawa jestem czy zadziała.
 
dziubek tak po drugim roku jest jedna dawka,jak dziecko nie idzie do zlobka to raczej nie bedzie mialo stycznosci chyba ze ma sie w domu przedszkolaka.....A mowisz o masci EMLA ????..
 
nie,ale slyszalam,tzn mi powiedzieli ze to odpowiednio na jakis czas trzeba zastosowac przed szczepieniem ale ze i tak calkowicie to nie znieczula....a to na recepte kupowalas?
 
dziewczyny a ja na początku prałam właśnie w JELP i byłam bardzo zadowolona. Używałam tego proszku + płynu przy Mai i Michasiu. Ten proszek jest w ogóle bez zapachu więc nie wiem co tam komu może śmierdzieć :-) nawet jak odświeżałam swoje swetry to tez w tym proszku bo jest rewelacyjny, ale powiem Wam, że już piorę małemu w normalnym naszym Persilu nawet nie sensitive i jest ok. Nie chcę go przyzwyczajać do takich delikatnych żeby potem nie był jakiś wychuchany jak ja kiedyś ;-)

aaa i powiem Wam, że Michałkowi ida zęby :szok:
przez to te problemy podczas jedzenia, ja myślałam, ze mu herbatka niepodpasowała a tu zębolki :) a czy to możliwe, aby szły mu niestandardowo najpierw 3? bo to na 3 mi wygląda, no chyba, że będzie miał taką mega wielka szparę pomiędzy zębami :szok:

madamagda jak będziesz jechać do polo to uzbrój się w cierpliwość, bo tam zawsze mega kolejki, sklep koło mnie ale go nie znosze właśnie przez kolejki
 
nie,ale slyszalam,tzn mi powiedzieli ze to odpowiednio na jakis czas trzeba zastosowac przed szczepieniem ale ze i tak calkowicie to nie znieczula....a to na recepte kupowalas?

Ja to brałam u nas bez recepty. Na ulotce napisane jest żeby po 3 miesiącu smarować więc już moja niunia się zalicza do tego weiku:)
 
reklama
Witajcie!

Dziubek - maść EMLA stosowałam z Mieszkiem i wydaje mi się, że dawała dobre rezultaty. Mały troszke płakał przy ukłuciu ale w porówaniu do tego co wyrabiał kiedy nie smarowałam go Emlą to niebo a ziemia :tak: O tym, że działa przekonało mnie to, że kiedy mały miał nacinane ścięgno achillesa to też znieczulano mu tą maścią.
 
Do góry