reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Iwonka - 8300 wow! Fajnie, że Klaudia tak ładnie przybiera :tak:No i faktycznie ja też lubie te Pampki ze streczem, mam wrażenie, że dużo lepiej się dopasowują do pupci maluszka. U nas jeszcze dzisiaj ostatnie 2 i przechodzimy na 3!

Szopek - dzieki za porade. Właśnie moja siostra też mi podpowiedziała, żeby osłodzic lekko wode no i rzeczywiście działa. Amelcia pije bez grymasów. Tylko mi sie serce kraje, że to modyfikowane a nie mój cycek, mimo, że pokarmu w nim nie brakuje, ale skoro ona lepiej sie czuje dzieki temu to niech tak bedzie.

Po wizycie u chirurga w czwartek okazało się, że przepuchliną nic nie robić i za pól roku do kontroli. Ale Pan doktor przy okazji podciął małej wędzidełko i od tego czasu Amelka co chwilke wywala język na wierzch - tak jej się podoba :-D
 
reklama
Hej
Iwonka, Ty to zawsze o każdym pamiętasz :-D. Dzieki bardzo za życzenia. Ale to Twoje maleństwo przybiera, bardzo dobrze. Mój Michałek tydzień temu ważył 6,100 i jedziemy na trójeczkach :tak:.
Właśnie wróciłam z miasta i zakupiłam mojemu przedszkolakowi kapciuchy, worek do przedszkola i kilka ozdóbek na włoski. Jeju, ale dziwnie sie czuję, moje starsze dziecko już do przeszkola za tydzień wędruje.:szok:
 
A i jeszcze, agusiaa, u mojego Michałka lekarz uznał, że jego pępek nieładnie wygląda i zalecił naklejać specjalny plasterek tak na wszelki wypadek. Wy nie musicie? Jak u Amelki to wygląda? Bo przyznam że byłam lekko zaskoczona, jak lekarz zalecił nam plasterek. Wydawało mi się, że jest wszystko z pępuszkiem ok.
Jestem dlatego trochę zła na tę położną środowiskową, bo była u mnie cały RAZ i nawet nie obejrzała małego .:crazy:
 
Ola, zaglądaj częściej, fajnie, że sobie odsapniesz od pracy. Ja nadal Cię podziwiam, za to co robisz, szacun:-).
Iwonka, czarna seria u Ciebie, ciąg dalszy. Współczuję Ci szczerze tych pogrzebów.

Ciekawe, jak tam u Kamilki?

A u mnie spokój, wszystko w miarę w jasnych kolorach.
Dziś mamy z J wieczór tylko dla siebie, bo Mikołaj zostaje na noc u babci, bo babcia z dziadkiem mają urlop i muszą kogoś porozpieszczać! Pewnie będzie mi brakować Mikusia w nocy i nie tylko. Jutro mój mężczyzna kończy 4 miesiące!!!


Dziewczyny, a jakie są wasze odczucia odnośnie oliwek dla dzieci? My testowaliśmy już Bambino i Hippa, teraz mamy dzidziusia i powiem szczerze, jest chyba najlepszy z tych, które mieliśmy do tej pory. Jest gęsta i pachnie ciastem, mój klusek pachnie po niej, jak ciasteczko!
 
Witam
Jestem dlatego trochę zła na tę położną środowiskową, bo była u mnie cały RAZ i nawet nie obejrzała małego .:crazy:

Ja narzekałam, na położną , ze przyłazi ciągle , ale polubiłam to. Zawsze to mogłam o coś spytać, doradzała mi z dietą. Pewne rzeczy nie są dla nas - mam takie oczywiste, jak dla kogoś 20 lat w zawodzie.Nawet szwy po cesarce mi zdjęła. Przychodzi mniej więcej raz na dwa tygodnie.


Jutro mój mężczyzna kończy 4 miesiące!!!


Dziewczyny, a jakie są wasze odczucia odnośnie oliwek dla dzieci? My testowaliśmy już Bambino i Hippa, teraz mamy dzidziusia i powiem szczerze, jest chyba najlepszy z tych, które mieliśmy do tej pory. Jest gęsta i pachnie ciastem, mój klusek pachnie po niej, jak ciasteczko!

jakby mnie jutro nie było to awansem wszystkiego najlepszego dla Mikołaja. Ale ten czas leci.

W kwestii oliwek- zaprzestałam stosowania po może 2 użyciach.Było mi mało wygodnie. Używam płynów do kapania ( oilatum, ziajka, nivea) i potem tylko kremem smaruję (oilatum, ziajaka).

Ja mam natomiast pytanie odnośnie nożyczek do paznokci.Mam z firmy canapol i przez te 3 miesiące zrobiły sie takie rozklekotane, jakby powyginane. Czy są jakieś mniej tandetne. Cążków nie lubię.
 
Kurcze drugi raz pisze tego posta:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Aurelia ja oliwki nie stosuje wogole,kapie Klaudie w ziajce plynie natluszczajacym i czasami ja smaruje kremem tez ziajki.
Niesia ale ci fajnie a raczej Oliwce ze idzie do przedszkola,ja tez bym chciala zeby moja poszla ale coz musze czekac az sie jakies zwolni moze miejsce dla Vanesski
Szopek ja nie wiem jakie mam nozyczki,ale uzywam je od narodzin Vanesski i ciagle sa dobre.A polozna do tej pory do was przylazi?
 
Ostatnia edycja:
No witam się i ja:-)

My używaliśmy Nivei ale chyba Zuzia ma na nią uczulenie. Teraz uzywamy Bambino i jest OK. Pampki mamy na razie 3. Ale zaopatrzona jestem na conajmniej 2 miesiące bo ostatnio w prezencie dostała niunia pakę Pampersów 3 a miałam jeszcze całą Huggiesów. Tak więc mam nadzieję że wykorzystamy wszystkie pieluszki, nie tak jak ostatnio musiałam oddać 2 siostrze męża bo mała z nich wyrosła.

Właśnie smarzę kotleciki zakopiańskie. Rodzice męża byli w Zakopcu i jedli takie kotlety: pierś z kurczaka + papryka+pieczarki+ jajko. Wszystko pokrojone w kostkę. Dodana Vegeta. Są mniamuśne:tak:
 
A ja mam pytanie z innej beczki. Jak często jedzą wsze dzieciaki w ciągu dnia. Moja pałaszuje co 2-3 godziny. Czy to nie jest za często?

A jak często śpią w ciągu dnia? Bo moja to róznie. Raz 2 godziny na cały dzień, a innym razem prawie cały dzień może spać:szok:
 
reklama
Cześć Dziewczynki,





Madamagda dziękuję za link, zaraz zajrzę, ale mam jeszcze jedno pytanie, czy ta kamerka ma mozliwość podglądania w ciemności? bo tamta, którą ja znalazłam ma, więc się zastanawiam hmmmm, ale ogólenie jesteś z nij zadowolona? Potrzebuję takiej zdalnie sterowanej i która ma opcję widzenia w nocy, bo zaraz się będziemy przeprowadzać do wiekszego mieszkania (niestety znów wynajmowanego) i od razu będę chciała Małej wstawić łóżeczko do jej pokoiku
Kamera ma diody na podczerwień i bardzo dobrze i wyraźnie widać dziecko.:tak:

Ja własnie wróciłam z zakupów, byłam z teściówką w Tesco, kupiłam 3 pary pieknych śpiochów za 35 zł, Pampersy Jumbo Pack 86 szt za 42 zł :szok: i takie tam papciuszki, koszuleczki za 8 zł :tak: ogólnie bardzo udane zakupy.
Piszecie o oliwkach, ja do tej pory nie używałam, jedyny kosmetyk to mydełko bambino i teraz wprowadziłam szampon Nivea, tak to nic więcej, nawet Ollian który kupiłam do tej pory leży i się kurzy.:sorry2: Hania ma cudownie miękką skórę, bez potówek i żadnych wyprysków, odparzeń. Zasada u mnie jest taka że im mniej kosmetyków tym lepiej i to się jak narazie sprawdza.

Wczoraj rozglądaliśmy się za nowy autem i jak narazie to wygrywa albo Chrysler PT CRUISER, albo CHRYSLER VOYAGER ciekawe jak szybko uda nam się sprzedać nasze auto.

A ja właśnie spałaszowałam pierogi ze szpianekiem mniam mniam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry