reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Oj Iwonko uśmiałam się z murzyńskich piersi tzn z porównania bo domyślam się, że Tobie wcale nie do śmiechu! U mnie na razie dwa wielkie melony. Ginekolożka kazała nosić dobre staniki, żeby mi się to wszystko nie opuściło i nie wyciągnęło.
Dobrze, że malutka wzięła panadol. Pewnie ciężki okres przed Wami z tymi choróbskami... ale dacie radę!
 
reklama
Ola no moje piersi juz nie sa tak okazale niestety,juz mleczko sie tez tak nie zbiera...


A powiedziala mi pediatra ze moge zaczac podawac po kilka lyzeczek marchewki i jabluszka i soki z tych owoco-warzyw,a jak skonczy 4 miesiac to wprowadzac zupki jarzynowe oczywiscie odpowiednie dla wieku dziecka.
 
Dziewczyny, czy na chrzest potrzebna jest szatka? A jeśli tak, to jaka? Bo na allegro są dwa rodzaje - jeden to taka zwykła chustka z wyszytymi imionami i datą, a drugi to normalna szatka do założenia z rękawkami. Czy wystarczy mieć taką chustkę, czy musi być takie ubranko?
 
Dzień dobry!

Biedne chore dzieciaczki, oby szybko wyzdrowiały:tak:

Wczoraj wieczorem wpadłam w lekką panike. Niki była marudna i trzymała prawą rączkę przy uszku i kręciła główką. Myślałam że to zapalenie ucha:szok:, ale nie miała wysokiej temp. I dzisiaj już jest ok.

Jutro wyrywam się na wieczor z domu. Mój dział z pracy organizuje co jakiś czas kolacje i "balety". Udało mi się załatwić opieke dla małej i idę na ploty. W pewnym sensie to będzie mój panieński wieczór. Bo na kolacji będą faceci, ale wątpię czy pójdą z nami do pasażu na balety;-)

panna_migotka ja zamówiłam takie krzyżmo SZATKA ZE ZDJĘCIEM DZIECKA - WYJĄTKOWA PAMIĄTKA (436362627) - Aukcje internetowe Allegro i świece ŚWIECE DO CHRZTU RĘCZNIE ZDOBIONE + GRATISY !!! (418155495) - Aukcje internetowe Allegro .Jutro moja mama je odbiera, muszę kupić jeszcze ubranko dla małej, ale to już w przyszłym tygodniu.
 
Witajcie kobietki!
Oj widzę że dzieciaczki się pochorowały powrotu do ZDRÓWKA życzę.
A my się wybieramy dzisiaj do otolaryngologa z tą spaką, a jutro na kontorlę bioderek do ortopedy, brrr już się boję co powie, mam nadzieję że już wszytsko OK,:-):-)
 
Keyko, a krzyżmo ubiera się na ubranko? Jeśli tak, to od razu, czy dopiero w którymś momencie mszy? Jak będzie zimno i mała będzie wyubierana, to zmieści się na nią krzyżmo?
 
panna_migotka krzyżmo kładzie się na ubranko w momencie polewania główki wodą święconą. Co do pogody- dlatego wstrzymuję z kupnem ubranka na dwa dni przed chrztem. W czwartek jedziemy do nas do miasta i tam w sklepie jestem umówiona na przymiarki ubranek dla małej.
 
aniusiasac - my robimy badanie moczu ponieważ Amelka ma podejrzenie infekcji układu moczowego. Chciałabym, żeby tym razem badanie wyszło - to już 5 raz robie posiew i za każdym razem mam zły wynik bo wychodzą 4 bakterie a to podobno niemozliwe i próbka moczu albo pojemnik musiały być zanieczyszczone :wściekła/y:

keyko - zazdroszcze baletów, od urodzenia Amelki raz udało mi sie wyrwać z domu na 2 godziny w ubiegły poniedziałek. Pojechałam na basen, żeby odreagować. Nie do końca odpoczełam bo wziełam Mieszka, ale zawsze już coś.

Jutro znowu teściowa przychodzi mi "pomóc". Tydzień temu w końcu odważyłam sie jej powiedzieć, że jest bezmyśla w tym co robi jeśli chodzi o opieke nad dziećmi i jeśli chce nadal mi pomagać to ma się zastanowić nad sobą bo jak narazie to mi bardziej przeszkadza niż pomaga. Chyba ją to dotknęło, ale mam to gdzieś, najważniejsze, żeby moje dzieci nie cierpiały przez jej lenistwo czy głupote :dry:
 
reklama
Witam Moje Kochane Majóweczki i Dzieciaczki Majowe

Te chore mocno całuję i przesyłam buziaczeik zdrówka

Znów trochę mnie nie było no i niestety pewnie nie dam rady nadrobić :zawstydzona/y: aż mi głupio, przepraszam, ale zaczyna się dużo dziać, niedługo przeprowadzamy się do większego (niestety znów wynajmowanego) mieszkanka, więc mam przeprowadzkę na głowie, załatwianie ekipy do przeprowadzki, pakowanie itp, niby oni moga spakować, ale wolę w kartony sama niech tylko je przywiozą, niestety zostanę z tym sama, bo mój R w tej nowej pracy ma na początek od groma roboty, ale to dobrze w sumie, bo w poprzedniej narzekał, że się nudzi, gdy nie ma co robić, i czas mu wolno leciał, teraz leci niepostrzeżenie...zaraz od stycznia będę załatwiała sprawy z mediami na działce naszej, no i może uda się ruszyć wreszcie z budową :tak:, od listopada będę już w nowym mieszkanku i będę już w miarę ogarnięta, bo odejdzie przynajmniej przeprowadzka, no i Mama będzie pod ręką (drzwi w drzwi :-)) więc napewno będę częściej zaglądać :tak:

Całuję Was mocno i postaram się zaglądać tak często jak tylko się da
 
Do góry