reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Zapomniałam Wam napisać, że wczoraj byli u nas moi rodzice. Dostali od Igusi kubeczki na dzień babci i dziadka. Mama to aż się popłakała kilka razy :eek:
 
reklama
Ach, ja też się nad tym cały czas zastanawiam. Gdzie ona mogła się tak załatwić. Do żłobka nie chodzi, nie mamy za bardzo znajomych z małymi dziećmi, więc od nich zarazić się nie mogła. Na spacerki ubieraliśmy ją ciepło...:confused2: Nie wiem...

A mam do Was pytanko... Czym smarujecie pupę Waszym maluszkom jak wyjdą im jakieś krostki? Amelka po antybiotyku robi co chwilkę kupki i chociaż staram się jej zmieniać jak najczęściej pieluszkę to jest cała obsypana. My cały czas smarowałyśmy jej pupę sudocremem ale to nie pomaga...:-( Teraz smarujemy tormentiolem i clotrimazolem. Może Wy znacie coś lepszego?
 
Czesc Dziewczyny:-) Widze ze dzis z rana super produkcja postów! ;-)
Dzień bez zyczonek to dzien stracony! Wszystkiego naj dla Klaudynki:-)Buziaczki maleńka:*
a nam na buźkowe problemy pomógł krem oilatum soft. Teraz uzywam go codziennie i mała ma sliczną buźkę pomiomo skazy.
My tez ten kremik używamy:tak:
.Ami właśnie ma akcje pisk- bez powodu, poprostu próbuje swój głos...masakra...uszy mi "odpadają", ale cóż się dziwić głosik silny po mamusi :-D:-D:-D[/COLOR][/FONT][/CENTER]
He he to chyba ten okres, ćwicza swoje możlwości:-)U mnie to samio, teraz gada i piszczy do komórki:-)
Witajcie...

Czy możemy do Was dołączyć...? To znaczy ja i moja córcia Amelka. Też urodziłam ją w 2008 roku w maju. Dokładnie 5 maja. Amelka urodziła się w Wałbrzychu, miała 56 cm, ważyła 3380 i dostała 10 punkcików.

Witam Amelko:-)Jasne ze mozesz dołączyc, im nas wiecej tym lepiej:-) Pisz czesto. Napisz cos wiecej o sobie jesli chcesz oczywiscie :-)

My dziś tez chyba na spacer nie wyjdziemy:-) Ale pojade po mamę do pracy , wypróbujemy nowy fotelik:-) Nareszcie pojedzie przodem do kierunku jazdy:-)
Zmykam zjeść sniadanie.
Miłego dnia Kobietki:-)
 
Mała froteruje mi właśnie podłogę w przedpokoju. Z samego rana oczywiście buło już bam i ma guza na czole:confused2:.
Jakoś głodna nie jestem. Na obiad wyciągnełam sobie girki i chyba je z miodem zrobie. M ma kotlety, wczoraj narobiłam i mam spokój na pare dni;-).
Coś się zaczyna chmurzyć. Byłam na balkonie z kociszczami i wieje mroźny wiaterek. Dziś mam lenia i chyba walnę się z małą na południową drzemke.

W DDTVN będzie też o parach, które razem pracują i jaki to ma wpływ na ich związek. Temat dla mnie, bo pracujemy razem i niestety często kłucimy się z tego powodu, bo nasze działy różnie postrzegają te same rzeczy:sorry:
 
aniusia posadzisz ja z tylu bo przekatnej do siebie ? kurcze ja jestem ciekawa jak to ja bede jezdzic w tym co teraz to z przodu tylem narazie maly jeszcze troche w nim pojezdzi bo sie miesci ;-)
 
A mam do Was pytanko... Czym smarujecie pupę Waszym maluszkom jak wyjdą im jakieś krostki? Amelka po antybiotyku robi co chwilkę kupki i chociaż staram się jej zmieniać jak najczęściej pieluszkę to jest cała obsypana. My cały czas smarowałyśmy jej pupę sudocremem ale to nie pomaga...:-( Teraz smarujemy tormentiolem i clotrimazolem. Może Wy znacie coś lepszego?

Niestety Ci nie pomogę, my nie mieliśmy problemów, a pupy jej nie smaruje niczym, pediatra mi powiedział ze jeśli pupa jest czysta ( czyli bez zadnych zmian)to nie trzeba. Jesli sie zaczerwieni czasem to sudokremem lekko posmaruje. Słyszałam złe opinie o tym kremie, przepisują go lekarze ludziom dorosłym na pryszcze czy inne wypryski na twarzy, wiec staram sie go uzywac jak najmniej.Ponadto bardzo wysusza naskórek:-(
 
witam wszystkie mamusie i ich slodkie pociechy.
mam nadzieje,ze przed nami juz teraz tylko z gorki,przespane nocki,frajda z rozmow i zabaw z naszymi dziecmi.
juz niebawem wiosna i wiosenne spacery -tak dlugo wyczekiwane pierwsze slowa,naszych malenstw.
Moj Yasinek jeszcze zabkow nie ma,przesypia mi nocki bez karmien.
mamy juz 8miesiecy i 3 dni.
Wazy 8200.
jeszcze nie wstaje i nie chodzi ale siada juz sam-troche krzywo mu to wychodzi ale juz widzi swiat z innej perspektywy.

pozdrawiam wszystkie mamusie z Maya 2008.
:tak:
 
aniusia posadzisz ja z tylu bo przekatnej do siebie ? kurcze ja jestem ciekawa jak to ja bede jezdzic w tym co teraz to z przodu tylem narazie maly jeszcze troche w nim pojezdzi bo sie miesci ;-)

No własnie niby gdy nie ma poduszki powietrznej z przodu to mozna z przodu, ale chyba bede ją wozic z tyłu po przekątnej, tylko ze ja mam forda ka a on dwudrzwiowy i nie wygodnie mi bedzie ją tam cisnąc na tył...sama nie wiem:baffled:
 
reklama
Ach, ja też się nad tym cały czas zastanawiam. Gdzie ona mogła się tak załatwić. Do żłobka nie chodzi, nie mamy za bardzo znajomych z małymi dziećmi, więc od nich zarazić się nie mogła. Na spacerki ubieraliśmy ją ciepło...:confused2: Nie wiem...

A mam do Was pytanko... Czym smarujecie pupę Waszym maluszkom jak wyjdą im jakieś krostki? Amelka po antybiotyku robi co chwilkę kupki i chociaż staram się jej zmieniać jak najczęściej pieluszkę to jest cała obsypana. My cały czas smarowałyśmy jej pupę sudocremem ale to nie pomaga...:-( Teraz smarujemy tormentiolem i clotrimazolem. Może Wy znacie coś lepszego?
no chyba najlepszym rozwiazaniem to bylo by wietrzenie pupy,po kazdym siusiu i kupce wytrzec pupinke,odczekac chwile i pocypac kartoflanka-normalnie jak reka odjal.
Pozdrawiam
 
Do góry