reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

UUUU to nieciekawie:dry::dry::dry:

mam dzis strasznie meancholijny dzien:-:)-:)-( poszlabym sie gdzies rozerwac... albo zrobic cos co przynios.oby mi duuzzzooo radosci...

moj smrodek wstal... siedzi z ojcem w lazience bo lubi bardzo jak ktos sie kapie... :-D:-D:-D
a moj maz od kiedy wstal to tylko sie mnie czepia albo ma jakies waty...

a ja wlasnie upieklam nozki gotuja sie ziemniaki bo obiad wczesniej niech jje i spada ode mnie dzisiaj bo chyba zagryze go..
 
reklama
Iwonko, dziękuję za życzenia :-) To takie miłe :happy:

A mój mąż dziś pozwolił mi rano dłużej posapać, nakarmił i przebrał Igę, a na koniec przyniósł mi śniadanie do łóżka :rofl2: Nawet moje dziecko pozowoliło potem mamusi pospać jeszcze, bo jak się obudziła to siedziała sobie ciuchutko w łóżeczku :-) Wstałam właściwie przed chwilą :sorry2:
 
A ja życzę wszystkiego najlepszego dla Soni, która dzisiaj kończy roczek!! :-)

Podłączam się do życzeń!!!


U mnie też było śniadanko i kawka do łóżka:tak:
No a potem bukiet kwiatów.

MNie melancholia wczoraj złapała. Prawie cały dzień przeryczałam jak bóbr. Normalnie jak jakaś wariatka. Dzisiaj już lepiej jest;-)


Mnóstwo całusków dla Was wspaniałe kobietki:-)
 
Panna Migotka maz sie bardzo dobrze spisal :-)
Shanta twoj tez jaki zaradny :-)

A moj wlasnie zadzwonil ze mu zalozyli gips na 3 tygodnie .
 
Witan

Ja juz po pracy.Dzis mnie szef zaskoczyl i przyszedl z bukietem kwiatow :-)

Shanta widze, ze Twoj maz sie stara. Poszlas w koncu na ta impreze firmowa??

Oj Iwonko to biedna bedziesz bo chlop przeziebiony jest nie do zniesienia a z noga w gipsie to juz pewnie czuje sie jak calkowity kaleka umierajacy ;-)

Beatko wszystkiego najlepszego z okazji imienin :-)

Ciekawe co slychac u natali i rocznej Sonii.
 
Ostatnia edycja:
Witam weekendowo:-).
Ja też składam życzenia zdrówka dla Soni.
A u mnie dzisiejszy dzień jak każdy inny. Mój R rano usłyszał w TV że dziś Dzień Kobiet i tylko przyjął to do wiadomości :baffled:.
U nas już dzieciakom choroby odchodzą, Misio dziś był z tatą na pierwszym krótkim spacerku od baaardzo dawna.
A z nowych rzeczy to kilka dni temu zapisałam dzieciaki do żłobka i przedszkola od września, więc jedną decyzję mam już podjętą. Pora szukać roboty po wakacjach.
 
Witam Was. Wczoraj nie zaglądałam, dzis też tylko na momeńcik jestem i przepraszam, że tylko tak pobieżnie przejrzałam ostststnie strony i nic nie odpiszę.
Jutro zajrzę już normalnie.
Ja jako jedna z licznych przedstawicielek Gatunku Babek składam Wam, moje drogie Panie serdeczne życzenia w Naszym Dniu.
Niech Wam wszystko się układa, niech uśmiech nie schodzi z Waszych twarzy z życie kwiatami było usłane.
 

Załączniki

  • goutte2.gif
    goutte2.gif
    54,9 KB · Wyświetleń: 12
witam!!!! ja jak zwykle po przerwie:sorry: jak już mam zamiar otworzyć kompa to cos mi przeszkodzi,oczywiście najczęsciej mój mały urwisek:eek: postaram się jutro was nadrobić:tak:
BUZIAKI DLA DZISIEJSZYCH,WCZORAJSZYCH I PRZEDWCZORAJSZYCH JUBILATÓW!!!!!!!!!!!:-)
NAJLEPSZE ŻYCZENIA DLA WSZYSTKICH KOBITEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)
 
reklama
Też się nad tym zastanawiałam :-) Pewnie znowu wszystkie się pochowały (z wyjątkiem Szopka :-p).
Ja mimo tego, że dziś powinnam leżeć do góry kołami, byłam sama w Tesco, narobiłam zakupów na tydzień i sama wtachałam wszystko po schodach. Też widziałam te śliczne ciuszki, gdybym miała kasę to bym nakupowała że hej. Kupiłam tylko cienki śpiworek Cherokee, bo ze starego już wyrasta, a na cieplejsze noce będzie idealny. Małżon ugotował mi dziś chińskie danie, a ja poodkurzałam i umyłam podłogi, bo w tygdniu przy małym szwędaczu nic się nie da zrobić, zaraz jest wrzask jak nie pozwałam jej włazić na odkurzacz :dry:
Coś mi się szykuje praca w domu, bo firma beze mnie nie wyrabia. Będę miała zainstalowany program w domu i będę klepała, jak dzidziak będzie spał.
 
Do góry