reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Wiktoria - dzięki za rady. My już książki, rysowanie i cięcie kartek przerobiłyśmy. Ogvolnie większość już ją nudzi. Teraz na topie jest zabawa pluszakami w teatrzyk. Zobaczymy kiedy skończą mi się p[omysły :)
 
reklama
Dziubek Mi Kondzio usnal dzis w takim halasie:szok:na ulicy tna asfalt,zakladaja jakies rury i juz sa kolo nas a on dzis poszedl spac jak zaczei.Ide zajzec bo ciuchutko,myslalam ze w oknie patrzy9mam pojedyncza szybe) a Kondzio spi:szok;;-)ostatnio lepiej spi,nie chcialam pisac bo to 3 noce,budzi sie ale zasypia szybko:tak;no i wola w nocy tate:sorry:ale mama wstaje:sorry:G przysnosi mi go o 5 rano jak wstaje do pracy.Boi sie ze go obudzi a jak by go zobaczyl rano to juz bym musiala wstawac o 5:baffled:
 
Dziubek no tak bo te nasze wiercipietki musza miec co rusz cos nowego. Tak patrze na Twoj suwaczek i mysle ze kiedy zlecialo to Twoje 33 tyg bardzo szybko, ale to pewnie tak z boku sie wydaje.
 
Dla naszej pierwszej świętującej majóweczki Ani z okazji 2-gich urodzinek:-)
18.gif


Ha-NN-aH dla Ciebie także przeogromne gratulacje:-)witaj w klubie cięzarówek na bis :-D kiedy termin? jeszcze w tym roku czy szykuje sie noworoczniak ? bo sie gubie

Ja pojutrze ide zobaczyć znowu mojego szkraba ,który już od kilku dni pokazuje mamusi że pływa w brzuszku .w szoku jestem że tak wcześnie. ale to na pewno to :tak:

Wiki co ty sie martwisz że z niego taki spioszek ,szczęściara jesteś ;-)ja bym sie z checia zamienila może też dlatego że przez caly dzień mam już atrakcji z nia co niemiara

Dziubek trzymaj sie i jeszcze poczekaj potrzymaj urwisa jeszcze troche Macie już imie dla chłopca?Mi sie dziś calą noc śnilo że najpierw leżałam mnóstwo czasu w szpitalu wśród miliona cięzarówek a potem dluuuugo i w bólach rodzilam .Jak sobie pomyśle to mam dosć .Znów wracja mi koszmary az sie boje rzeczywistości no ale już odwrotu nie ma .... jakoś w końcu musi być
 
Ostatnia edycja:
Aniu sto lat! W zdrowiu i radości.:tak::-)

Hannah gratulacje!:-) Zaglądaj do nas częściej:sorry::sorry::sorry::sorry:

I reszta tylko czytajacych majóweczek:tak: tak,tak o was myśle!m że co po niektóre stare majóweczki nas podczytują tylko:sorry: odzywać sie!
 
Sylwia sny na ogol sie nie sprawdzaja,jest odwrotnie:sorry:
Mnie sie snilo kilka nocy temu ze zaczelam sie macac bo piersi mi urosly,pamietam ze krzyczalam ze jestem w ciazy:-D:-D a wczorajszej nocy snilo mi sie ze bratowa z bratem oznajmili ze jest w ciazy.Jak jej powiedzialam to nie byla zachwycona.Ponoc ciaza tzn ze jest jakis problem ktory nam ciazy i jesli sni nam sie koncowka to znaczy ze jest bliski rozwiazania:sorry;mi sie dwa razy snilo i to poczatke tzn ze mam chyba dwa i dluuuga droga:baffled:juz sobie wyobrazam:baffled:
Dziubek rzeczywiscie zlecialo:-)
 
Witam

Dziękuję wszystkim za życzenia :-)

Hannah gratuluję. Spokojnych 9 mcy :-)

Wiktoria on tak spi już do rana od tej 18stej:szok: ??? Moje dziecko dopiero teraz zasypia, a wstanie pewnie ok 8 rano :angry:

Dziubek ale szybko zleciało te 33 tyg.Wytrzymajcie jeszcze chociaż z 4 tyg w 2 paku :tak:
 
reklama
Do góry