reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Migotka tu jest przepis na ponoć sprawdzona mase Biała masa cukrowa - zdjęcia na FotoForum | Gazeta.pl
przeczytaj cały wątek a tam sie dowiesz wiele rzeczy.Ja go spróbuje zrobic ale napierw jeszcze barwniki kupie ;-) Myslę że hello kitty jest zrobic bardzo łatwo ,samą jej buzie .
np pict0004-2.jpg
lub taki ZFkVTUnz1SEIHqQLMB.jpg i przepis Tort Hello Kitty - zdjęcia na FotoForum | Gazeta.pl

Tu można kupić gotową mase plastyczną,i barwniki i cała reszte tortownia.pl :: słodkie dekoracje cukiernicze na Twój tort, ciasto i nie tylko...
Albo sa gotowe opłatki na tort :tak::-) z kitty i inne opłatek na tort na Allegro - Wyniki wyszukiwania - Aukcje internetowe Allegro
da-1.jpg

Szwarou sliczną masz córeczkę :-) Chyba podobna do Beaty bardziej ? Chociarz chyba po połowie do Was dwojga.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Iwonko - przepraszam! i Was wszystkie - jesteście wspaniałe i cieszę się, że Was "mam"!!

Hannah, gratulacje!!!! Ale fajnie, że jesteś w ciąży!

Szwarou, dla Was również gratulacje!!
 
Witam się, tak szybciutko po pracy i przed uczelnią.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZYCH DWULATKÓW: IGUSI, MIKOŁAJKA I MARTYNKI!!!

Keyko ale wszystko jest w porzadku?

Kwiateczek ale o co pytasz? Czy z głową M wszystko jest ok, raczej nie:sorry2:, ale to pewnie wynik odreagowywania po chorobie. A jeżeli pytasz o odłożoną decyzję o drugim dziecku, to jest to spowodowane odpowiedzią nr 1:confused2:

Iwonka, migotka ja w tamtym roku próbowałam zrobić mase cukrową z pianek, ale tego się nei dało zjeść (cukier w cukrze, normanie 200-300% cukru:szok:), z plastycznością też średnio i miske po masie później moczyłam cały dzień.

Dobra, ide zrobić pizze, przepraszam te, które się odchudzają. Wczoraj miałam placki ziemnbiaczane. O linie sie nie martwię, bo dieta dukana działa:tak: i w maju, jak skończą mi sie zachciewajki, to może znowu ja uruchomię.
 
Keyko wiem , w końcu to sam cukier:tak:

a ja jadłam dziś blok czekoladowy:tak::-):-ppamietacie to z dzieciństwa? Niebo w gębie:-p:sorry:robiła koleżanka i jak usłuszal;am to odrazu poprosiłam od kawałek i teraz małżonek chce żebym mu zrobiła tez taki blok ,tez przypomniał sobie ten smak z dzieciństwa:tak::tak::tak:Pychotka! Ale to w weekend zrobie a dziś zrobiłam sernik na zimno z truskawkami.
 
Witam kochane, z Mikusiem na kolanach,ale witam!

Dziękujemy za życzenia, czas leci!!
Wieczorkiem się odezwę, jak szwędacz zaśnie.:-D
 
Witam.
Nie mam dzisiaj czasu na pieczenie tortów.

Wszystkiego najlepszego dla

Igi
Mikołaja

i
Martynki ( Anusia nas czyta?)
 
Witam wieczorkiem

Iwonka - ja nigdy nie jadlam takiego batona:-:)-( i jestem ciekawa smaku:sorry::sorry:

Szwarou- GRATULACJE!!!:tak::tak::tak:

u nas spora poprawa.. ale w domku siedzimy do soboty i tylko wietrzymy mieszkanko:tak::tak: tylko ja glos trace chyba mnie krtan zaatakowalo:baffled::baffled:
 
Kamilka wklejam na watku kulinarnym przepisy do tego bloku.Jak ktoś lubił takie mleko w proszku w niebieskiej torebce to polecam,ale słodkie bardzo:-ppychotka.:tak:
 
reklama
Witam.

Dla naszych majowych jubilatów dwulatków: Igi, Martynki i Mikołaja najserdeczniejsze życzenia!!!

Szwarou gratulejszyn. Zuzia przeurocza.

U nas w miarę o.k. Jutro idę do pracy ostatni dzień przed weekendem. Liczę na pogodę ładną, coby można było rowerek wyciągnąć i pośmigać. Odkurzę też może rolki.
Starsza śmiga do przedszkola. A Natalka w czasie jej nieobecności tęskni i jest grzeczna. Za to jak Ania wraca to w domu jest sajgon.

Mamy ostatnio problem z Natalką, bo boi się samolotów i owadów latających :baffled:. Jak leci samolot - wysoko, że ledwo go widać czy niżej - to zaraz na ręce i tak się mocno przytula. Czekam, aż jej to minie. :sorry:

Kamilka zdrówka dla Adasia. U tak małych dzieci choroba rozwija się błyskawicznie. Trochę musicie w domu posiedzieć i będzie dobrze.

Wpadam jak po ogień, musicie mi wybaczyć :sorry: Idę spać, bo będą problemy z wstaniem jutro :confused2:
 
Do góry