reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witajcie dziewczyny

Adas mi spi to zagladam jeszcze

pannamigotka-ja tez malemu jeszcze wkladam rajtuzki pod spodnie ale juz nie takie frotowe tylko ciensze bo pogoda u nas akurat kaprysna rano moze byc bardzo zimno popoludniu goraco albo odwrotnie i odrazu mozna sie zaziebic..

hannah- jak ja sama bym poszla na jakas taka smieszna impreze... a tyle planow na ten weekend poszlo z wiatrem mielismy jechac do Warszawy i lipa wczoraj mowilismy ze sami bez malego przejedziemy sie do Krakowa to tez pewnie nie wypali... dlatego nie chce juz nic planowac bo potem sie zawodze..

Dolaczam sie do zyczonek dla Majeczki i dajemy od nas ogramnego buziaka.... cmok
 
reklama
Ja prawie nie zakładam juz rajstop pod spodnie,jest przynajmniej 20 stopni roznicy od tych mrozow co były tyle miesiecy ....

Zjemy zaraz obiadek i powoli bedziemy sie szykować po Vanesske do przedszkola.Klaudia spać nie chce mi w dzien ostatnio i tak samo nie chce jesć mleka.... woli n akolacje serek.
Martwi mnie bo Vanesska poci sie sie strasznie w pierwszej fazie snu, tak jest w sumie od zawsze ale nie wydaje mi sie to normalne.Nawet jak jest chłodno w pokoju to tez jest mokra.Chyba trzeba zrobić jakieś badania na mocz i krew.
Wracając do tematu na WZ to tez jak chodzi to stawia nóżki do wewnątrz.Ostatnio to zauważyłam.Wcześniej lekarz stwierdził koślawosc kolan ale tylko mamy obesrwowoać ponoć zaniknie.No nic trzeba znów sie wybrać do ortopedy.
 
Ostatnia edycja:
Iwonka- ale u nas maly to widac bardzo wiec trzeba sie temu przyjrzec temu stawianiu nozek do srodka bo i nas uczyli ze czasem tak jest dzieci jak zaczynaja chodzic dojdzie dzwiganie wlasnego ciezaru ciala i tak moze byc ale jesli nic sie nie zminia na lepsze to trzeba zareagowac...
Iwonka a co do Vanesski sprawdzalas czy poca jej sie stopy i rece?? Bo moze to krzywica?
 
Iwonka moja bratowa ma to samo,a nawet gorzej.Przebiera malego kilka razy w nocy bo ponoc jest bardzo mokry.Niby jest wszystko ok,byla u lekarza ale nic nie powiedzial,czego w sumie mozna by sie spodziewac.Tez maja tak od urodzenia.Nie wiem jak bardzo sie poci bo byli tydz temu i sciagnela mu skarpety niby mokre ale jak sprawdzilam to wcale dla mnie nie byly.Pampersa tez suchego wyrzuca bo nie che zeby sie przesikla a potem mial ogonek czerwony.....nie wiem....
Kamilka my juz od dawna nie nosimy rajstop ale za to mam pokrowiec w wozku ze jak bedzie zimno to zaloze na nozki.Teraz pogoda wlasnie jest zdradliwa i latwo o przeziebienie,czasem lepiej byc mniej ubranym zeby potem cos zazucic tylko bo przegrzanie jest chyba gorsze(wedlug mnie)potem wiatr owieje mokre cialo i gotowe:sorry:
Kazda mama robi inaczej,na moje to mowia babcie(polskie)ze to angilskie dziecko bo bez czapk:baffled:ale jak nie ma wiatru to po co mam zaklaadac,jest prawie 20 C a te dzieci w czapach:no:wedlug mnie to glupie tylko ze ja sie nie odzywam choc czasem mam ochote a do mnie komentuja ze bez czapki:baffled:

Bylismy u lekarza i wszytsko jest ok,nic nie ma w uchu,gardle.nie wiem skad ta goraczka.Poza tym dziecko wyspane to taki szkodnik ze szok:no:teraz usnal o dziwo;sorry:ide sprzatac.

MM wszystjkiego najlepszego:-)fajnie jest miec rocznice chyba:sorry:
 
Witam! Pierwsze co to składam życzenia wczorajczym solenizantom:zawstydzona/y:
Wszystkiego naj:-)

Majeczko dla Ciebie równieżnajlepsze życzenia :-):-):-)

Widziałyście ten filmik???? Jak nie to ogladnijcie koniecznie cały, jest krótki. Po prostu szok i jeszcze pasażerem było małe dziecko bez fotelika
:szok:Szok:szok: Ludzie nie mają wyobraźni:no:


Zuza śpi. Pierwszy raz podczas inhalacji z uśmiecham oddychała:-)Normalnie w szoku byłam. Zobaczymy jak będzie rano;-)
 
reklama
Iwonka ja tez widzialam w tv,on byl jeszcze pijany:no:kierowca karetki,straci prace napewno:no:
obejrzalam ucd i ide spac.nie moge normalnie tej Muchy sluchac,jakie bzdety gada byle by gadac,nie zna sie w ogole ale najwiecej ma do powiedzenia:no:
Anisiac ty pytalas o to ciasto ajer....nie robilam jeszce:sorry:mam zamiar w weekend teraz.zapomnialam calkowicie i tak jakos czasu brak:baffled:
 
Ostatnia edycja:
Do góry