reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam sie z Kawusia chyba u was ladna pogoda ze tak malo na BB siedzicie

Sylwia haha usmialam sie z tego kregoslupa dobre naprawde. Ja stoje z malym kolo klatki wychodzi kolega i mowi do mnie czesc a maly podniosl reke i "czesc" musze go nauczyc dzien dobry mowic ale to nie takie proste bo wszyscy mowia do niego czesc to i on tak tez

chcialam napisac dla kogo zyczenia ale sie zakrecilam wiec dla wczorajszych i dzisiejszych skarbów majowkowych zycze sto lat
 
reklama
Ja też się witam z kawusią.

Moja nie mówi ani cześć ani dzień dobry mimo, że przy niej zawsze, jak gdzieś wchodzimy, mówię dzień dobry. Ale ładnie za to mówi proszę i "dakuję" (dziękuję):-)
 
Dzień dobry!!
Pogubiłam się, na wszelki wypadek serdeczne życzenia dla małych jubilatów :tak::tak:

U mnie pochmurno, mi wszedł jakiś ból w prawy bark i boli przy każdym ruchu, ale przeżyję. Miłego dnia!!
 
Witajcie dziewczyny

Ja tez dolaczam dzisiaj do zyczen dla dzieciaczkow :tak::tak:
Ja juz siedze w pracy dzisiaj nudy bo dzieci sa w kinie wiec do 12.30 nic sie nie robi..

my wczoraj bylismy na bilansie ale srednio wyszedl:-:)-( adas krzywi nozki wiec mamy zakladac mu odwrotnie buty w dodatku alerge ma taka ze wiele sie nie da zrocbic tylko mascia smarowac.... i oczka mu ropieja co chwile mamy isc prywatnie na badanie zeza no i stulejka znow wczoraj jak mu zerwala to poszla krew i ropa i duuzo placzu:-:)-( a ja razem z nim:baffled::baffled: ale pozatym rozwija sie dobrze mierzy 90cm i wazy 15,5 mowi coraz wiecej takze tylko tamtych rzeczy mamy przypilnowac:sorry2::sorry2:

Prosimy o glosiki;-) http://dziendobrytvn.plejada.pl/happybobo/16101,konkurs-zdjecia-detal.html

Milego dnia dziewczyny
 
Ostatnia edycja:
Witam
W koncu jestesm:-)
Dobrze ze przez telefon moglam czytac to jestem na bierzaca:-)zamkniety nie bardzo za to bo nie zawsze mnie wpuscilo:dry:teraz uciekamy na spacer.nie ma zadnych programow jeszcze,zdjec tez nie moge dodac:sorry2:
Kamilka Kondzio tez mi krzywi nogi az sie przewraca,tzn chodzi do srodka coraz czesciej i ma wywrotki ciagle o to.jak pojedziemy to musze tez z lekarzem pogadac:baffled:
Moj bratanek ba stulejke ale powiedzieli ze do 3 roku jak sie nie zrobi samo to bedzie mila zabieg wiec jeszcze macie czas.
 
Witam sie wieczorem.

Najlepsze życzenia dla wczorajszych i dzisiejszych małych solenizantów z okazji drugich urodzin.

Nie mam weny do pisania, jestem zmęczona po zajęciach. Miłego wieczoru wieczoru.
 
Najlepsze życzenia dla Zuzi!!

U nas leje i zimno :no:

Kamilka, a jak objawia się ta alergia u Adasia, ma wysypkę? Na co jest uczulony?

Miłego dzionka Wam życzę.
 
reklama
Witam

Zdrowka Radosci i ciaglego usmiechu dla Zuzi:-)

panna migotka- on jest tak paskudnie ssypany.. szczegolnie raczki i nozki do tego ropieja mu oczka i katar ma ciagle i ani zyrtek ani masci nic mu nie pomaga w tej chwili:dry::dry:

ja dzisiaj do pracy na 11 i popoludniu szykujemy sie na weekend do dziadkow...
 
Do góry