reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Hej dziewczynki!

Keyko, gratuluję, pilna z Ciebie studentka ;-)

Dotkass, musisz chyba przemyśleć kwestię siostrzyczki :-)

Może zrobimy listę majowych ciężaróweczek, które będą miały kolejnego dzidziusia :happy2:
 
reklama
keyko, gratulacje...a co do Twojego szefa, to wydaje mi się, że lubi bajki opowiadać, zastanawiam się, czy napewno będzie miał jakąś kasę dla Ciebie, wydaje mi się, że w ten sposób chce odwlec fakt, iż Go pozwiesz, takie mam odczucia, bo niby dlaczego nie mógł od razu powiedzieć Ci, że nie ma pieniędzy i będzie wypłacał Ci w ratach? znam ja takich...wydaje im się, że jak zadzwonią i się usprawiedliwią to im się upiecze, albo odwlecze, ale "co się odwlecze to nie uciecze"- jak to się mówi- oby zakończyła się szybko ta sprawa, po co Ci stres, teraz najmniej Ci potrzebny właśnie on

Migocia, no chyba muszę poważnie przemyśleć sprawę, gorzej będzie jak będzie braciszek a nie siostrzyczka, co ja wtedy powiem Amelci??? ;-):-D...a co do listy JESTEM ZA!!!- zobaczymy w jakim tempie będzie się rozrastać :tak:
 
Keyko
gratulacje!!!!, widzę że masz podobny lub taki sam kierunek studiów co ja skończyłam. Ja byłam na rachunkowości na WSB, do tego zrobiłam studia podyplomowe Zarządzanie zasobami ludzkimi.
Migotka
na listę będą się dopisywać w tempie raz na miesiąc ZOBACZYSZ hehe:-D teraz poleci taśmowo.
 
witam ja tez jestem jak najbardziej ZA lista !

Dotkass najpierw pomyśl jak wytlumaczysz czym sie różni chłopiec od dziewczynki.. bo jak ja przekonasz ze "to" malenstwo to jednak chłopiec hehe :-D

keyko zycze Ci zeby mowil prawde i zaplacil Ci sprostował i z głowy bo ciaganie sie po sadach jest Ci teraz najmniej potrzebne

Ha-NN-aH nie dawno pisałas o ciazy a patrze na Twoj suwaczek i jakos mi sie wydaje ze bardzo szybko leci ten czas
 
Witajcie dziewczyny

keyko- zycze rozwiazania problemow z tym gosciem:no::no: fakt niezly gosc jak nie moze tobie jednej kasy wyplacic:wściekła/y:

co do listy jestem zaaaa...

u nas skwar niemilosierny ja juz sie tak opalilam a tylko po malego do zlobka i ze zlobka chodzilam bo wyjsc sie na dluzej nie da:no::no: dzsiaj u nas ma byc 34 st w cieniu :sorry2::sorry2:
 
Wiki, Amela już wie czym się różni chłopiec od dziewczynki, jak ją pytam co ma Tata, mówi, że siusiaka, a jak pytam co ma Mama, albo Amelka mówi, że cipcię więc z tym chyba nie było by problemu ;-):-)
 
Ha-NN-aH nie dawno pisałas o ciazy a patrze na Twoj suwaczek i jakos mi sie wydaje ze bardzo szybko leci ten czas

A wiesz że mi czas też bardzo szybko leci. Może dlatego że mam się kim teraz zajmować i nie wpatruję się tak w siebie jak w pierwszej ciąży.
Przynajmniej teraz nie "pieszczę" się tak ze sobą. Wczoraj pytałam lekarza czy mogę korzystać z mojego basenu w którym jest woda 24-27 stopni. Mówił że bez przeszkód, ale uważać z opalaniem. No i weszłam wieczorem bo była już woda 27 stopni. Na początku miałam wrażenie że skurcza mi się macica, ale to chyba było tylko takie wrażenie. Popływałam z Hanią, czułam się tak lekko.

Dotkass
u nas cipcia to "sisia rysia" :-D
 
Dotkass najpierw pomyśl jak wytlumaczysz czym sie różni chłopiec od dziewczynki.. bo jak ja przekonasz ze "to" malenstwo to jednak chłopiec hehe :-D

Szymon wie, że chłopcy mają "ptaszka" a dziewczynki nie mają. Na to moje dziecko mówi "dziewczynka nie ma ptaszka i nie siusia" :-D:-D:-D

A ja się dzisiaj obijam na maksa. Babka z audytu przerwała kontrolę, bo ktoś jej się w rodzinie rozchorował i wróci dopiero w środę. Postanowiłam dać sobie odrobine luksusu i nie robię NIC!!
 
Ha-NN-aH, :-D:-D:-D

pola, mój siostrzeniec jak kiedyś Go pytałam, gdzie masz ptaszka, biegł do okna i pokazywał na drzewie, a to dlatego, że siostra od początku mówiła mu, że to siusiak :-D:-D
 
reklama
Ha-NN-aH, :-D:-D:-D

pola, mój siostrzeniec jak kiedyś Go pytałam, gdzie masz ptaszka, biegł do okna i pokazywał na drzewie, a to dlatego, że siostra od początku mówiła mu, że to siusiak :-D:-D

Szymon wie, że ptaszek i siusiak to to samo, ale kiedyś nie wiedział i na pytanie gdzie masz ptaszka, pokazywał frrrr..., że odleciał
 
Do góry