reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Witam Majóweczki
Przede mną ostatni dzień w pracy i już mi się straszliwie dłuży.
w weekend czeka nas pakowanie.

Witam nową majóweczkę... dobre z tym majem 2007

Hannah gratuluje córuni. Mi tez bardziej pasuje Basia do Hani.
O ile nam coś wyjdzie ze staranek, to będzie Michał albo Kasia (to typ mojego męża, przy pierwszej ciąży nie mogłam tego przełknąć, ale teraz mi się podoba).

Strasznie mi smutno, jak zobaczyłam, co się stało z Pati26 z wrześniówek.... na zdjęciu to taka radosna dziewczyna i w jednej chwili osierociła dwóch synków. Wczoraj cały dzień o tym myślałam...

Migotka, Keyko fajnie, że macie już za sobą okres adaptacyjny w żłobkach, przedzkolach. Mój Szymon idzie od wrzesnia i jestem załamana, nie śpię po nocach -wiem, że świruję, ale strasznie się boję.

Miłego dzionka kochane... ostatnio rzadko zaglądam, ale o Was myślę
 
Witajcie dziewczyny

Moj maly mnie dzisiaj budzil pol nocy ciagle plakal i nie dal sie nakryc koldra wow chyba sobie zaplaki miedzy oczy wloze ale jestem zmeczona:no::no: a teraz sie bawi w najlepsze jakby nigdy nic:baffled::baffled: Ide zrobic sobie kawe bo padne....

pola- za wasze staranka trzymam kciuki:tak::tak: moze sie uda..a ze zlobkiem sie nie martw dzieci lepiej sie klimatyzuja niz rodzice.. zobaczy dzieci zabawki inne to nie bedzie o tobie pamietal wiem ze swojego doswiadczenia;-);-):tak::tak:

hannah mnie tez sie Basia podoba szczegolnie ze moja mama jest Barbara i ja do bierzmowania wzielam sobie Barbara a Baski to takie temperamentne dziewuszki:-D:-D:-D i baaardzo sympatyczne:rofl2::rofl2: ogolnie zazdroszcze mam nadzieje ze ja w przyszlosc tez bede miala dziewczynke:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Cosmo- ale jestes teraz mnie ciekawosc zje:no::no: Czyzby Dotkass sie udalo?? Niech sie odezwie ta osoba:tak::tak:
 
Witajcie!

Keyko, racja, rodzice zawsze gorzej znoszą rozłąkę niż dzieci ;-)

Cosmo, a to mi zrobiłaś, będę teraz miała myślenicę :-D Obudziłaś we mnie niezdrową wścibskość :-D
 
Dzisiaj zapowiadaja straszne burze nie wiem czy sie gdzies dzisiaj wybierac bo mialam isc do mamy odebrac rower. Bo tam trwaja prace przy wymianie dachu i piwnica im potrzebna wiec rower miejsce zajmuje i akurat bym sie przejechala:tak::tak: ale nie wiem co zrobic najwyzej wroce znow autobusem..

Tylko teraz zeby wyjsc musze poczekac az maly sie wysika bo juz nie zakladam mu pampka na droge bo potrafi utrzymac i przede wszystkim wola :tak::tak:
 
Witam
Hannah mnie tez sie podoba Basia.Co do imion to nie wiem czy juz pisalam ale moj brat ma corcie Michasie i synka Marcelek.ja nastepnemu dziecku(mam nadzieje ze corki;-))wybieram imie bo oistatnio G wybral.Moje ulubione to Rozalka:tak:choc ostatnio cos zmieniam zdanie:sorry:

Cosmo ale zaszczulas:sorry:
 
tinka- witam na forum.

Kolejna w ciąży?
Pewnie Dotkass bo gdzieś przepadła , więc pewnie kima, jak to w ciąży....:baffled:

W każdym bądź razie , nie ja:-(

Hannah-
gratuluję drugiej córci. Z tego nowego rzutu mam, jesteś chyba pierwsza z dzieciaczkami tej samej płci. Chociaż Kimmel chyba ma 2 chłopców.:dry:

Jak będę miała córeczkę to będzie Nadia i innej opcji nie ma od zawsze. Miał być Dominik i Nadia. Pół panu wykonane.
Dla drugiego chłopca nie mam dobrego imienia, dobrego znaczy takiego nie występującego w rodzinie.Najbardziej podoba się Bartosz, Michał i Matti ( Mateusz).
Z racji obciążenia genetycznego ciążą mnogą wybierałam parami i druga sztuka miała być Lena ewentualnie Hania. Podoba się też Ola.
Za to z panami był problem stanęło na Sebastianie ale teraz już mi sie nie widzi.

Bardzo lubię Mattiego Hautameki (no i Matti Anusiasac to taki fajny chłopaczek).
Ciekawe czy dało by się dać Matti a nie Mateusz.
Taaa, jeszcze może zmienię w Urzędzie Dominika na Miku. Będzie Miku i Matti jak z japońsko-fińskiego koszmaru.

Iwonka-bardzo mi sie podobają czarne blaty. Jak kiedyś będę zmieniać to na czarny .

Pola- już ci niewiele zostało w pracy ale finisz się tak dłuży.
 
reklama
Hannah-[/B] gratuluję drugiej córci. Z tego nowego rzutu mam, jesteś chyba pierwsza z dzieciaczkami tej samej płci. Chociaż Kimmel chyba ma 2 chłopców.:dry:

Jeszcze wrublik będzie mieć 2 dziewczynki. Z tych co wymieniłaś podoba mi się Hania :-) i Lenka też ładne, ale teraz bardzo popularne. Ja chcę imię mniej aktualnie "na topie". Myślę że obstaniemy przy Basi własnie.
 
Do góry