reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Ja obstawiam kogoś kto o nas zapomniał i nie wiem czy sie pochwali ,bo może mysli że glupio ale my sie cieszymy z kazdej "odzyskanej " majówki:tak:

Ha-NN-aH widze że już obstawilaś ,może ci pozazdroszcze i tez Cyprianka wkleje ,tylko tak nie chce zapeszać ale chyba mi sie nie odwidzi.
Byl wysyp chlopców to teraz dziewuchy musza nadrobić:tak:

Szopek nic sie nie martw mozesz zfinować czy jak to napisać . Zapisać odmówić ci moga tylko jak jest obrazliwe badz kojarzace sie symbolami nagannymi .Rzeczywiście Matti slicznie :-)
 
reklama
tinka- witam na forum.



Bardzo lubię Mattiego Hautameki (no i Matti Anusiasac to taki fajny chłopaczek).
Ciekawe czy dało by się dać Matti a nie Mateusz.
Taaa, jeszcze może zmienię w Urzędzie Dominika na Miku. Będzie Miku i Matti jak z japońsko-fińskiego koszmaru.

:-D:-D:-D:-D:-D rozbrajasz mnie czasmi:-D:-D Mi sie podoba Błażej:tak:Poza tym Kondzio mial miec wlasnie takie imie ale G nie zgodzil sie.nastepnym razem nie ma prawa wyboru:rofl2:
 
Byłam teraz na zakupach w wielkim centrum handlowym i tam jest takie przedszkole dla dzieci gdzie na 2 godziny można dziecko zostawić:tak: nie placi sie nic za to no i pierwszy raz zostawiliśmy tam Klaudie..... niestety była nie grzeczna,rozwalałą zabawki,biła siostre,nie chciała z panią isć siusiu:sorry: i to włąsnie czeka ja w przedszkolu a raczej te panie wychowaczynie,ktore same mówiły że z nią bedzie problem bo to łobuzica:baffled::baffled::baffled::baffled::zawstydzona/y:
Kupiłam sobie czajnik bezprzewodowy obrotowy ładny,srebny i tani;-) Media Markt,oglądaliśmy tez TV tam i chcemy zmienić na wiekszy ale kiedy to będzie to nie wiem,zobaczymy jak z remontem pójdzie.

Cosmo no która zaciążyła?

Tinka suwaczki super ;-)

Szopek:-D:-D:-D

Acha zapomniałam napisać że posciel dotarła z tym klapouchem,jest PIEKNA:tak::tak::tak::tak::-):-):-)nie mówiac o usmiechu dziecka:-D:-D:-Dcały czas ją prztula:tak::-)
 
Ostatnia edycja:
No to Was rozczaruję, to nie Dotkass, bynajmniej ja nic o tym nie wiem ;-)

panna_migotka Ty to super szpieg jesteś, zaraz będziesz wiedzieć ;-)

nie dla dziewuszek duuuzo imion sie podoba, dla chłopca poza Michałem raptem 2 (Ju,lian i Oluś) a dla dziolszki wciąż i niezmiennie Inga na pierwszym miejscu jeszcze Matylda, Amelia, Ewa, Liwia i Agatka ;-)

straszna burza za oknem, ciemno się zrobiło
 
Witam

Iwonka w jakim centrum handlowym byliście?? Nie wiedziałam o tym przedszkolu
Pościel z kłapouchem bardzo ładna

Tinka witaj

Hannah gratuluję drugiej córeczki

Sylwia mnie też podoba się Cyprian.
Ja też miałam streptococcusa agalactiae, mimo leczenia nie udało się go pozbyc przed porodem. W czasie porodu dostawałam antybiotyk i na szczęście Ania się nie zaraziła. Lekarze mówili, że to mogło spowodować, że Ania urodziła się w 37 tyg.

Cosmo jak nie Dotkass to kto??? Szopek się przyznała, że nie ona. Kamilka i Migotka też nie. Hmmm ciekawe
 
Mm w M1 w Markach:tak::tak::tak::tak: przedszkole od 3 lat ale nikt nie pytał o wiek Klaudii;-) a my spokojnie mogliśmy zrobić zakupy:tak::tak::tak:jest tam też IKEA i inne duże sklepy:tak::tak::tak:
 
u nas potworna burza...
Iwonka jeszcze raz dziękuje:tak::)
Mm81 witaj
Iwonka o takich przedszkolach słyszałam tzw.czterogodzinne, bezpłatne, dofinansowuje unia szkoda, że jest ich jeszcze tak niewiele.Sama zbieram się od roku z założeniem przedszkola ale...eh do tego trzeba dużo siły i odwagi
 
Jeszcze wrublik będzie mieć 2 dziewczynki. Z tych co wymieniłaś podoba mi się Hania :-) i Lenka też ładne, ale teraz bardzo popularne. Ja chcę imię mniej aktualnie "na topie". Myślę że obstaniemy przy Basi własnie.

Lenka bo pasuje do Nadii.
Nadia będzie choćby była co druga Nadia w piaskownicy.
Mi też się podoba Basia, mam sentyment od Basi Wołodyjowskiej- Hajduczka (co nawet widać w suwaczku).

Kwiateczek- ale by angole mieli słów-cięcie-giecie przy Błażeju. Oczywiście zakładając z gruntu fałszywie, ze chciało by im się dociekać, ze to Ż a to Ł. Never,ever. Blazey.

Z zagranicznych imion podoba mi sie Gaspar ( hiszp. Kacper), Savo ( serbskie), Xabi/Xavi ( znaczy się baskijki/ hiszpański Xsabier/Xavier czyli nasz rodzimy mniej uroczy Ksawery).

Zagramanicznych imion ( nie licząc Nadii) nie wybiorę bo mam dosć :-p polskie nazwisko i będzie brzmiało jak u Wisniewskiego.Wieś tańczy i śpiewa.

Jeden z moich ulubieńszych aktorów niejaki Jason Lee nazwał syna Pilot Inspektor.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry