reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Iwonka tak wstaje M robie kanapki malego ubieram do zlobka mial zostawac ze mna ale widzi ze M sie ubiera to on tez jade do dzieci bawic sie ... no to co go bede trzymac, ja sobie drzemke robie kolo poludnia. Ale odpoczywam tak jak teraz siedze sobie w pizamce przy kawci.

Moze i ja wyprobuje piekarnik mam krówke w sumie :)
 
reklama
Wiki :-D a najlepsze jest jak w supermarkecie nie chce zadnych słodyczy tylko mnie prosi kup mi bułeczkę:laugh2: i tak ja obraca jakby nie jadała Ostatnio tak mi ładnie powiedziała "Mamusiu kochanie no chodz po buleczkę" aż ludzie zaniemieli

Dotkass trzymaj sie i odezwij sie jak dasz rade

Zuza właśnie wstała w niehumorze a spała tyle godzin:baffled:
 
Sylwia...to super musiało wyglądać zdolna ta Twoja córeczka hehe mój tak nie... on leci zaraz do bułek i bułke bułke jak troche dziki heh, bo ja nie ucze go chrupków batoników tylko zawsze bułke je a my sobie robimy zakupy i tak sie przyzwyczaił. Może za długo spała ja jak spie za dlugo to sie zebrac nie moge pozniej
 

Dzień dobry

Witam wyluzowana po weekendzie... z zakopanym "dołem" ;-)

Sylwia porozmawiaj z synkiem, żeby jeszcze troszeczkę posiedział w brzusiu...

Miałam wczoraj śmieszne zdarzenie.
Moi teściowie mają takich znajomych, z którymi widują się raz na dwa-trzy lata. Kiedyś razem chodzili na sylwestry itp.
Niedawno spotkali tych ludzi i u nich byli z wizytą ( oni są z innego miasta i nigdy ich nie widziałam na oczy). Dodam, że są dość dziwni (on zbiera stare okna, pali w nimi w piecu-u nich się nic nie marnuje, a ta babka potrafi przyjśc do teściowej i powiedzieć, że to czy tamto w domu nie pasuje, albo jest po prostu brzydkie i sama by tego tam nie postawiła, czy nie kupiła takiego tv, czy mebli), ale o tym dalej...

Wczoraj po pracy poszłam z małym do lekarza. Wracam, a przy bramce stoi kobieta, a facet w samochodzie. Pytam czy do mnie, a ona, że tak. Że nazywa się tak i tak i że... tu najlepsze PRZYJECHAŁA ZOBACZYĆ JAK MAMY W DOMU :-):-):-)
Zrobiłam oczy jak 5 zł, bo ja nie znałam tego nazwiska.
Facet wysiada z auta i oboje czekają aż im otworzę. Więc się pytam, czy się nie pomyliła, bo przecież się nie znamy. A ona swoje, żebym zamknęła psa, bo ona się boi i że oni tylko na chwilkę na kawkę tylko... normalnie jak w komedii jakiejś :-)

Już trochę poddenerwowana pytam kim są, a ta mi dalej nazwisko mówi. Więc mnie, że przecież się nie znamy, że pomyliła domy i na pewno jej do domu nie wpuszczę.
Na to ona, że zna mojego męża. To ja za kom, ale oczywiście (standardowo, jak trzeba) nie odbiera, ale mój mąż tak już ma :baffled:

W końcu wyszedł mój sąsiad, bo myślał, że mam jakieś problemy. I ten facet do niej powiedział, żeby sobie dała spokój i jak nie to nie... coś tam pomamrotała o braku kultury i pojechali.

A dzisiaj rano teściowa się ze mnie śmieje i pyta, czy miałam nieproszonych gości.
Bo zadzwonili do niej wieczorem, że ma niewychowaną synową, bo nie chciałam ich zaprosić nawet na kawę :-D:-D:-D
Okazało się, że moi teściowie, jak u nich byli, opowiadali że już skończyliśmy dom, że już tam mieszkamy. A tamci ludzie nikogo nie uprzedzając wpadli na pomysł (bo pewnie im się nudziło w domu), że zrobią sobie wycieczkę i nas odwiedzą w sensie zobaczą jak mam urządzony dom.
:-D:-D:-D:-D


 
POla zaprzeproszeniem poj...ni ludzie:szok::szok::szok::szok: no szok,ale chamscy i zarazem całkiem szczerzy:-p mają tupet nie ma co. I dobrze że ich nie wpuściłas:-D:-D:-D:-D


A ja właśnie kupiłam cos przez allegro i bede teraz trzesła portkami az etgo nie otrzymam do domu,o ile wogóle to dostane a jesłi tak to czy będzie działac:szok::szok::szok: no ale na naszą ,czyli moja i R odpowiedziualnosć.Wspólnie podjeliśmy decyzje,ja przewertowałam pozostałe aukcje sprzedającego i kliknełam w KUP TERAZ:baffled: mam do stracenia 550 płatne przelewem i 300zl za transport,niby jest odbiór osobisty ale to w pomorskim..... miejscowość żukowo.
 
witam kto ma ochote na kawke i czekolade ..??

Sylwia mały rozrabiaka juz pokazuje kto bedzie rzadzil hehe, super z łózkiem ja sie boje strasznie nie maszerowania ale usypiania bo wkładam go i spi a tak by jeszcze biegał. po mieszkaniu, co do jedzenia to mały u kogos nie ma czasu nigdy jesc ale pamietam zawsze mama moja mowiła ze my jedlismy u obcych jak bysmy nigdy nie jedli

U nas baaaardzo słonecznie sie zapowiada dziś

Jakbym czytala o sobie:-D:-D:-D

Pola to mialas gosci:-D:-D:-D SWOJA DROGA JAK TAK MOZNA DO OBCYCH LUDZI KTORYCH NA OCZY SIE NIE WIDZIALO:no:dziwni ludzi.

Iwonka nowe suwaczki:-)
Dotkass czekamy na Ciebie,oby sie ulozylo:tak:

Witam
Ja dzis znow nie moglam spac:baffled:do tego bol plecow:baffled:jak zwykle czyli.....idziemy chyba zaraz na dwor.poki nie pada:baffled:wczoraj byla mala burza wieczorem.z jednej strony pioruny:szok:a z drugiej strony czerwone niebo:baffled:dziwnie tak to wygladalo:baffled:do tego cieplo jest:tak:chociaz tyle bo w zeszlymn roku to juz grzalam:baffled:
aaaa Kondzio dzis w nocy sie nie zesikal:-)pierwszy raz:-)

Iwonka a co kupilas???
 
reklama
Iwonka odpukać ale jakby co służe pomocą bo mam nie daleko :)

pola hmmm troche brak słów... tacy nie zyciowi jacyś

Kwiateczek ufff no to dobrze, to znaczy ze to dosc czesta dolegliwosc
 
Do góry