reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Witam
Zdrowka zycze wszystkim chorowitkom.
Cosmo wspolczuje kolezance.pewnie jak by szla prywatnie to by jej wypisal zwolnienie:angry::angry:Kolezanki w pracy nie moga jej pomoc?
Iwonka ja glosowalam jak mi sie przypomnialo:sorry:ale widzialam ze jest daleko z przodu:tak::tak:
 
Witam

Ale tu pusto

Fajnie ,że zdjęcie Polusi jest na pierwszym miejscu. Troche się zdziwiłam jak nagle pojawił się jakiś koleś, który w 3 dni dostał tyle głosów, że zajął drugie miejsce :confused:. Klikałam na wszystkie zdjęcia w miarę możliwości bo za każde kliknięcie dają kasę na jakąś fundację. Tylko doczytałam w regulaminie ,że te 6000 dostanie osoba, której zdjęcie wybierze jury a osoba, która dostała najwięcej głosów dostanie 2000 ale dobre i to :-)

Pisałam Wam pewnie ,że Ania ma bzika na punkcie pociągów. Ostatnio kupiliśmy jej jakiś pociąg, który jeździ w kółko po torach , do tego zażyczyła sobie tego modnego teraz chomika, więc chomik siedzi na wagonie towarowym i jeździ pociągiem. Nawiasem mówiąc te chomiki są strasznie brzydkie i drogie i nie mam pojęcia co w tym dzieci widzą :baffled:
 
Witam W końcu slońce wyszło wow :-)Ja juz o wieler lepiej sie czuje.Vanesske dzis zawozimy do jej siostry ciotecznej,zostanie tam na noc:tak:ale jest radosc z tego powodu :-D:-DPodobno do srody remont ma sie skonczyc:sorry2:nie ciesze sie żeby nie zapeszyc.:dry:
Mm dlaczego brzydkie chomiki ? E tam fajne są.;-)My teraz bedziemy dokupowac poszczegolne elementy ,zeby zmiec jakąs kolekcje :-)Wole jednak zbierac jedno niz miec 100 zabawek roznych.:tak:
Kwiateczek jak zdrowko?
 
Witam
MM dziwne trche ze ten kto wygra ma mniej niz tego co wybiora zdjecie.Powinno byc chyba odwrotnie:sorry:
Iwonka nie zabardzo.Maam troche antybiotyku i zastanawiam sie czy wziac.Zostalo mi amoxiciliny od kiedys,na kilka dni by starczylo a ewentualnie w poniedzialek bym poszla do lekarza.G dzwonil i chyb abedzie tez chcal is bo ledwo zyje w pracy:baffled:A ja mam gardlo zawalone,jak patrzylam to juz babelki mi sie porobily,troche w klatce mnie boli.nie wiem co robic bo jak sie rozloze porzadnie to kto sie zajmie Kondziem.Goraczki na szczescie jeszcze nie mam:sorry:
Kondziowi leje sie z nosa juz ze 3 tyg,woda ale nie umie wysmarkac nosa i do gardla mu idzie,lekko zachrypniety juz jest.
 
Witajcie dziewczyny

Ja weekend wolny:-):-) ale odzylam bo mialam niesamowicie kiepski tydzien meczyly mnie zatoki i teraz boli gardlo w dodatku @@@@ takze dzisiaj odespalam i odrazu lepiej...
Adas moj juz dobrze jest zdrowy w poniedzialek idzie do zlobka wymaz wyszedl dobrze bakteri nie ma jeszcze czekamy na mocz i krew:tak::tak:

chcialam dzisiaj tez wyslac paczke dziewczynie ktora wylicytowala ciuszki poszlam na poczte i tylko wycieczke zrobilam bo zamkniete:no::no: wrrr info ze komputwery padly wiec zamkniete:dry:

MM- mnie sie podobaja te chomiki tzn oni je robia chyba na tej zasadze ze musza byc orginalne takze podobaja sie dzieciom a nie koniecznie rodzica ale z tymi pociagami u nas jest to samo:-D:-D:-D odkad bylam we Wrocławiu i jechalismy [popciagiem maly ma manie jak jestesmy w miescie to musimy podkreslam musimy podejsc zawsze na dworzec popatrzec na pociagi a w domu non stop Adam kaze sobie wlaczac na You tobe pociagi :confused::confused::dry: i tez dostal ten pociag co po torach dookola jezdzi:cool2::cool2:
wiec nie ma co Faze to on ma dobra:sorry2::sorry2::sorry2:

Kwiateczek- zdrowka zycze :tak: bo to koszmar jak cos meczy w dodatku praca i dziecko ja to w tym tyg wymieklam:baffled::baffled:
 
reklama
Witam.
Mm- jaki to pociag?
My mamy drewniane takie klockowe typu tego Drewniany pociąg 63 cm, kolejka drewniana (1216708662) - Aukcje internetowe Allegro . Wklejam cały link za co przepraszam ale mi nawalają na całego te spinacze czy zdjęcia dodawane z komputera. Taki tylko inny ;-)
Mamy też takie moje z dzieciństwa co się łączą wagony na magnes. Szał.
Znaczy Miku też fan kolejarstwa:tak:. U mnie nie ma w mieście PKP ale jest (mini) muzeum kolejki wąskotorowej i prawie codziennie tam chodzimy.
Bardzo lubi też samoloty, twierdzi zawsze, ze pilot do niego macha. Wmówiliśmy mu, ze samolot lata, żeby zobaczyć czy jest grzeczny i od tamtej pory bardzo sie stara jak słyszy charakterystyczne bzyczenie:-D.

Nie słyszałam o tej niby nauczycielce ale to szok, ze ktoś taki mógł być dopuszczony do dzieci. Ja bym tą łajzę podała do sądu. Biedny malec.

Cosmo- dlaczego koleżanka nie pójdzie prywatnie? Wiem, że minimum 5 dych przepadnie ale to chyba ważniejsze niż zdrowie.

kamilka-
dobrze, ze wymaz wyszedł ok. Choć przyznaję, ze byłam zdziwiona bo to by wszystko tłumaczyło. Mam nadzieję , ze przejdzie mu to z wiekiem.
 
Do góry