reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam

Sylwia urodziłaś już??

Szopku też chciałam zaproponować, że mogę Ci zrobić zkaupy w ikei i wysłać ale Migotka mnie ubiegła ;-)

Wiktoria Daruś nieźle musiał wyglądać :-D
Mojemu mężowi w sumie rzadko zdarzają sie wpadki z ubieraniem Ani bo już w miarę się nauczył ale kiedyś jak była malutka to potrafił ją np w kocyk owinąć zamiast śpiochy założyć :baffled:

Iwonka spaniele mi się podbają i czarne i złote, ale nie wiem czy chciałabym takiego psa bo często mają spore problemy z uszami
Ja jestem fanką kundelków :-)
 
reklama
Co za dzień... chciałabym już pójść spać ale siadam teraz do pracy.
Po każdym spacerze z Miku aż mi łeb pulsuje ze zmęczenia i innego dziadostwa.

Migotka,mm- dziękuję Wam bardzo. Bardzo miło z Waszej strony. Niestety pościelowy czar prysł. Pościel z Ikei okazała się w wymiarze 150x200 a ja mam kołdrę 160x200:-(.Się zorientowałam jak ruszyłam na stronę Ikei żeby wybarć czerwona czy niebieska, czerwona czy niebieska...zong.
Dziękuję Wam jednak za chęci.


Ja tez najbardziej lubię kundelki a najbardziej kudłate kundelki. Moja przyjaciółka zauważyła kiedyś, ze tez takie z ogonem do góry. Dziwne spostrzeżenie, bardzo nas bawiło.

Wiktoria- wyobraziłam sobie Darusia i nieźle się uśmiałam. :-D
P.tez ubiera jakoś od czapy Młodego. Najczęściej szykuję wcześniej ubranie. Jak P. ma coś wymyślić to Miku wygląda jak mały kloszard. O zestawieniu kolorystycznym mogę zapomnieć ale grunt, ze ubiera.
Raczej jakbym sobie poszła hen, hen , jak w Ktokolwiek widział ktokolwiek wie, to poradzili by sobie. Brzydko ubrani i brudni, zdrowo by nie jedli , kimali by przed telewizorem ... cali i zdrowi.
 
Ostatnia edycja:
Witam sie z pyszną herbatką z cytrynką i sokiem malinowym:tak::tak::-)Bylismy wczoraj w CH Arkadia na zakupach ,Dziewczyny zostawilismy na placu zabaw płatnym,po 40 minutach juz do mnie wydzwaniali ze Klaudia chce do mamy,R zostal na markecie i placil za zakupy ja polecialam do Klaudii .A ta na krzeselku stala i mnie wypatrywala czy ide.:sorry2:

Oczytałam sie o spanielkach,wiem o uszach i innych chorobach,wiem ze dosc nie posłuszne ,szczegolnie na spacerach ;-) jak włącza im sie instynkt polowania;-)jest duzo instrukcji w necie na temat tych psow i zapobieganiu chorob.No ale jeszcze nie podjeliśmy decyzji.

Szopek a nie mozna poscieli zwęzyc,najlepiej ktos kto ma overlok (nie wiem czy sie tak pisze) i minutka i posciel zwęzona.Z 10zl pewnie by kosztowalo to u krawca.;-) No chyba że to jakaś bardzo gruba kołdra.Ja tez mam taka wlasnie i mam zamiar tak zrobic i ją zwęzyc.Bo szkoda mi kupowac nowej jak ta tez jest nowa w sumie i taka lepsza.:tak:
 
Ja juz po śniadanku i herbatce. Miałam jechać na uczelnię na wykłady, ale posiedzę w domu i się wygrzeję. Chyba by mni ewyprosili za zakłucanie wykładów, bo kicham, chyrlam i katar się leje z nosa. Podłapałam od Miśki. Ją odwiozłam w poniedziałek do mojej mamy, żeby wydobrzała, a tym czasem sama się pochorowałam:sorry2::baffled:.

Iwonka nie pomoge odnośnie psa, bo ja z tych leniwych i mi by się nie chciało łazic na spacery z rana, dlatego mam koty;-).

Odnośnie pomocy tatusiów przy dzieciach. Wydaje mi się, chociaż nigdy nie sprawdzałam w praktyce, ale tak na 90% jakby M został z Miśką w domu, to cały dzien spędziliby w piżamach:szok:.

Dobra, ogarnę trochę mieszkanko i pod kocyk dalej. A na obiad naleśniki, rosołek mam też w razie czego.

Miłego weekendu:-)
 
hej

my całą 3 zakatarzeni

ja tez uwielnbiam psy, ale do moich faworytów należą owczarki, szczególnie belgijskie i niemieckie. KIedyś miałam i jakbym miała miec psa to tylko takiego..

jak tam Sylwia?

u nas fajna pościel z kory ze smerfami ale rozmiar mi tez nie pasi, bo chciałam Majce kołdre kupic 140x200 a pościel ma 160 ale nie będę bawić się w zmniejszania
 
Witam.
Zła jestem strasznie, nie będe tu bluzgac wiec tylko dopowiem Iwonce i zajrze potem:
Witam sie z pyszną herbatką z cytrynką i sokiem malinowym:tak::tak::-)Bylismy wczoraj w CH Arkadia na zakupach ,Dziewczyny zostawilismy na placu zabaw płatnym,po 40 minutach juz do mnie wydzwaniali ze Klaudia chce do mamy,R zostal na markecie i placil za zakupy ja polecialam do Klaudii .A ta na krzeselku stala i mnie wypatrywala czy ide.:sorry2:
Szopek a nie mozna poscieli zwęzyc,najlepiej ktos kto ma overlok (nie wiem czy sie tak pisze) i minutka i posciel zwęzona.Z 10zl pewnie by kosztowalo to u krawca.;-) No chyba że to jakaś bardzo gruba kołdra.Ja tez mam taka wlasnie i mam zamiar tak zrobic i ją zwęzyc.Bo szkoda mi kupowac nowej jak ta tez jest nowa w sumie i taka lepsza.:tak:

Ja bym nie mogła nigdzie Miku zostawić. Jak go z babcią zostawiam to po 2 godzinach chce do mamusi.

Kołdry nie zwężę bo mam pościel krecikową 160x200, to bym musiała i jego ciachać , co z kolei nie ma sensu.
Wymiar 150x200 to chyba tylko Ikea robi.

Keyko- zdrówka życzę. Grzej się.

Ja jestem psiarą ale nie mogłabym mieć psa teraz.Za dużo obowiązków. Nie zmienia to faktu, ze mam ochotę przygarnąć wszystkie bezpańskie psy.
 
Witam.
O matko, jak dawno tu nie pisałam... ale nikt się na szczęście nie stęsknił.

Migotka eurespal to to samo co pulneo i elofen. U nas pomógł średnio na jeża i dziewczyny skończyły na antybiotyku. Aktualnie od jakichś 2-3 tygodni są zdrowe.

Co do ubierania przez tatusia to mój też z tych, co mają "specyficzne gusta" i nie wiedzą. gdzie co jest i czy to Ani czy Natalki. Na szczęście mam piętro niżej babcię , która się lepiej orientuje w lokalizacji ciuchów i "aktualnej modzie pogodowej". Ale ogólnie to zostawiam ciuszki przygotowane na następny dzień.

Wczoraj robiliśmy przemeblowanie w dziewczyn pokoju. Póki co Nat śpi dalej w swoim łóżeczku (gościnnie) w naszym pokoju. W przyszłym roku będzie trzeba wziąć się za remoncik jakiś porządniejszy typu nowe tapety (bleee).
 
Ostatnia edycja:
Witam po weekendzie,srednio dobrym;-)
Szopek to kup koldre za 10zl tez sa w ikea czy marketach:tak:sa cienkie ale np my spimy pod nimi:tak:
Joanna pamietamy,pisalam na zamknietym ze zamiera watek:dry:
 
Witam, ja po wekendzie jestem "pociagajaca" a w szczegolnosci po sobotnim basenie

Iwonka wlasnie widzialam ze sa tanie kołdry poduszki z ikei nawet na allegro ale sie zastanawialam co to jest wogole. Maly ma swoja kołderke z kapletu a poduszke ma taka nie duża bawełna 100% a zaplacilam prawie 50 zł.
A te z ikei myslalam o calym kaplecie do sypialni bo mam kazda z innej parafi.
wypowiedz sie hmm :) a co to jest te cipelo w nr od 1 w zwyz
 
reklama
Do góry