reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Hej, ale ruch na wątku, aż miło :-)

Kamilka, biedny Adaś :zawstydzona/y: Ja w sumie nie wiedziałam o czymś takim jak bóle wzrostowe, dopiero niedawno czytałam coś o tym na forum. Oby szybko przeszło, a Tobie też zdrówka!

Szopek, Igowa kupa już bez krwi, ale strasznie twarda. Może to przez to się obtarła pupa w środku i krew poszła :confused: Muszę jej więcej warzyw i owoców dawać.

Hannah, dla Was też zdrówka. Jak to zleciało :shocked2: A libido zazdroszczę, u mnie poniżej zera jak zwykle.

Cosmo, zdrówka dla dzieciaczków.
U nas prywatny lekarz od razu daje antybiotyk na wszystko, a w przychodni babka każe poczekać.

Moja też się rozkłada, przed chwilą nafaszerowałam ją lekami i zobaczymy co będzie, bo ma 38,7 i gardło znów zaczerwienione. A tydzień temu byłyśmy w grocie solnej i myślałam, że będzie lepiej z infekcjami gardła :dry:
 
reklama
Witam sie po dłuższej neiobecności.
Dzisiaj mam chwilke dla siebie, bo Miśka i M pojechali na weekend do dziadków, tak więc oprócz podczytywania mogę jeszcze popisać:tak:.

Hannah ty mnie nie strasz, bo ja po tobie:szok:, a jakoś mi się nie śpieszy:sorry2:. Ja libido nie to że zazdroszczę, tyle co mam straszny dysomfort:dry:.

Kamilka,cosmo,migotka dużo zdrówka dla was i dzieciaczków:tak:. Miska też ostatnio mówi jak chodzi, że ją nóżki bolą, ale myślę że to ze zmiany trybu życia, bo u mojej mamy zawsze na pieszo, a we Wro jednak cały czas samochód:zawstydzona/y:. A i od kiedy chodzi do przedszkola, to tez się zaczeły choróbska. Już 2 razy przerabialiśmy jelitówkę, pare przeziębienie, a ostatnio dostała pierwszy raz antybiotyk, bo katar zatokowy ściekał na oskrzela. A ja za każdym razem dzielę jej los.

Szopek widzisz jaiego masz rozsądnego synka:tak:;-), kura to przydatna zabawka, bo nie tylko żre (jak moje futra), ale też coś daje (jajka). A może Mikus w przyszłości rozwinie pasję i zajmie sie hodowlą kur ozdobnych?;-)

A ja po wizycie u gina. Z dzieckiem wszystko ok, waży 1350g, za to wyniki krzywej cukrowej mam do powtórzenia za dwa tyg. po diecie, bo miałam 160 po 50g glukozy. Nie mogę jeść słodyczy (luz), ale też jabłek, winogron, sera żółtego i pić soków kupnych, pełnotłustego mleka. Nadal też chodze do pracy, bo zmienili mi zakres obowiązków. Teraz zamiast 3 wyciągów mam 11, ale za to przynajmniej wiem dlaczego dziewczyna, któa miała część z nich wcześniej pracowała na luzie. Są łatwe i przyjemne w księgowaniu, tzn. mój poprzedni gigant też był, ale osoby powiązane z tym wyciągiem mnie bradzo irytowały, bo oczekiwały cudów w szybkości księgowania go. W ten weekend mam zjazd na uczelni, ale nei wiem jak ja tam wysiedzę, bo juz nei chodzi o komfort, ale właśnie o to podejrzenie cukrzycy. Musze cały czas coś podjadać, bo inaczej mnie nosi i wszystko mnie wtedy drażni, no i musze cały czas coś pić, a to się wiąże z lataniem do kibelka:baffled:.

Miłego wieczrku dziewczyny:tak:
 
Witajcie dziewczyny

U nas jednak to bole wzrostowe.. bo jesli o to chodzi to odrazu skierowanie mielismy na krew mocz i badaja wtedy pod katem choroby reumatycznej i nowotworu jak to jest dobrze tzn ze bole wzrostowe i u nas tak bylo... Dostalismy teraz wit D3 i suplement diety z wapniem.. no i jako mama masazystka i fizjoterapeutka mam z nim cwiczyc i masowac i powinno przejsc po tyg ale niestety dopoki nie urosnie co jakis czas beda wystepowac te bole napadowo na 2 3 dni az trwajac do 2 tyg. wiec musimy uzbroic sie w cierpliwosc.. ale odpokac Adas narazie poza tym zdrowy dzieki papudze nawija jak szalony:)

A ja dobrze wczoraj sie wymoczylam tzn nogi w soli i katar lekki mam tylko reszta ok...

panna migotka - Zdrowka dla Igusi zycze u nas niestety nie dalibysmy dalej rady z chorobami wiec juz zdecydowalismy o rezygnacji ze zlobjka bo od wrzxesnia i tak do przedszkola:)
 
Witam.Moja Vanesska narzeka ciagle na bole nog,szczegolnie rano ....
Zdrowka zycze dzieciaczkom,cos czesto wam choruja,no ale to uroki zlobkow i przedszkoli,choc u nas odpukac jak na razie wszystko ok,ale i tez pilnuja w przedszkolu i jak widza tylko ze dziecko jest przeziebione to kaza zabierac do domu:tak::tak::tak::tak:
Ciezaroweczki po glaskajcie brzunia :tak:
 
witam

keyko blagam nie pisz ze w pracy nie wiedza jeszcze ?? :D

Iwonka bardzo dobrze ze tak kaza zabierac.. Moze szybko rosnie corcia jak Adas.
 
Witam
Wszystkim chorowitkom życzę zdrówka. Z moim Szymonem też muszę się wybrać do lekarza, bo miał dwa razy zapalenie strun głosowych, ale chrypa mu co chwilka nawraca... muszę jechać do jakiegoś lepszego pediatry, bo mój rodzinny uważa, że mu się głos zmienił i tyle. On nie słyszy chrypy jak Szymon ma lekką, ale ja wiem, że ma

a poza tym, to praca i praca. Na dworze jakaś paskuda i płakać mi się chce, bo za chwile spadnie śnieg i już zupełnie d..pa

Pozdrawiam serdecznie
 
Pola ładnie to tak sie nie pochwalić ;-) WIELKIE GRATULACJE:-):-):-) kiedy termin ,jak sie czujesz ,uwazaj na siebie

Jak ktoś chce wynajać moich to chetnie podrzucę ,Zuza dala dziś popis jak przyjechała moja kolezanka z dziećmi tak że 3-latka jej sie boi ,pół wizyty musialąm ja zamknać w pokoju az przemyślała sprawe ,pierwszy raz tak sie skończylo ostatecznie. Mały teraz rozbity nie chce usnac
Na szczęście wsdzyscy zdrowi jutro idziemy na szczepienie

Keyko dzielna jesteś jak tylko dasz rade to daj znać co u was

Ha-NN-aH zazdroszcze libido ,my od kilku dni próbujemy ale u mnie zerowe tyle ze nie boli tak jak po zuzce ,ale za to mój P. mówi że czuje sie jak nastolatek po tylu miesiacach .A i uwarzajcie bo ja wtedy wieczorem zmolestowalam P. i sie ruszylo na drugi dzień urodzilam
 
reklama
Do góry